tu esti Extrem pulover škerlavaj tenis Așteptați un minut colorarea Poartă

Telemach člani(ce): Na Tenis Festu najboljša Benedejčičeva in Korelc, znani  tudi zmagovalci v dvojicah (FOTO) – Teniški svet
Telemach člani(ce): Na Tenis Festu najboljša Benedejčičeva in Korelc, znani tudi zmagovalci v dvojicah (FOTO) – Teniški svet

Tit Škerlavaj nadaljuje z... - Teniški klub Triglav Kranj | Facebook

U18: Laniškova po drami, Artnak znova brez konkurence – Teniški svet

V Ljubljani in Velenju OP ZALA do 16 let

Lun Obrul v Antalyi osvojil svoj prvi turnir TE v starostni kategoriji do  14 let, na Reki šestnajstletniki
Lun Obrul v Antalyi osvojil svoj prvi turnir TE v starostni kategoriji do 14 let, na Reki šestnajstletniki

Tim Tekavec osvojil OP Zala 16A, Tit Škerlavaj OP Zala 16B

Memorial Borisa Breskvarja, drzavno prvenstvo clanov, dvojice | SPORTIDA  Photo Agency
Memorial Borisa Breskvarja, drzavno prvenstvo clanov, dvojice | SPORTIDA Photo Agency

Slovenske vrste so se po prvem krogu turnirja TE v Kopru močno razredčile

TENIŠKI KLUB JAKI ŠPORT - IGRALCI TK JAKI ŠPORT TA VIKEND AKTIVNI NA  TEKMOVANJU DO 12 LET 2. in 3. marca poteka v Teniškem klubu Jaki Šport  tekmovanje po sistemu round robin,
TENIŠKI KLUB JAKI ŠPORT - IGRALCI TK JAKI ŠPORT TA VIKEND AKTIVNI NA TEKMOVANJU DO 12 LET 2. in 3. marca poteka v Teniškem klubu Jaki Šport tekmovanje po sistemu round robin,

Fras in Mija Škerlavaj na SP v jadranju na 61. mestu - Stadion.si |  Stadion.si
Fras in Mija Škerlavaj na SP v jadranju na 61. mestu - Stadion.si | Stadion.si

Februar 2014 | Tenis Slovenija

ITF 18U: Tjaša v Četrtfinalu - TK Triglav

U18: 14-letna Mumlekova izjemen teden v Krškem kronala z naslovom, Artnak  upravičil vlogo favorita v Medvodah (FOTO) – Teniški svet
U18: 14-letna Mumlekova izjemen teden v Krškem kronala z naslovom, Artnak upravičil vlogo favorita v Medvodah (FOTO) – Teniški svet

TILA Tecnifibre - sloTENIS.si

Jovan Ilic Tennis Academy

U18: Mumlekova v Krškem melje dalje, Artnaka bo v Medvodah izzval Videnovič  – Teniški svet
U18: Mumlekova v Krškem melje dalje, Artnaka bo v Medvodah izzval Videnovič – Teniški svet

Untitled
Untitled

Untitled
Untitled

Na OP ZALA 16 znane polfinalistke, v A in B turnirju fantov pa finalisti

ŠD Tenis park | Ljubljana

Teniški klub Triglav Kranj - V Teniški klub Celje je Pika Doberlet izgubila  finale OP 16 in osvojila drugo mesto. :) Jutri se na Triglav Open 2020  začnejo tekme glavnega turnirja. Naše
Teniški klub Triglav Kranj - V Teniški klub Celje je Pika Doberlet izgubila finale OP 16 in osvojila drugo mesto. :) Jutri se na Triglav Open 2020 začnejo tekme glavnega turnirja. Naše