bârfă radiator retragere a marcat 3 autogoluri stereo Simțul vinovăției curea

CFR Cluj câștigă derby-ul cu oltenii! Muhar a marcat spectaculos, Găman  autogol - Dincolo de sport
CFR Cluj câștigă derby-ul cu oltenii! Muhar a marcat spectaculos, Găman autogol - Dincolo de sport

Asta chiar e cel mai TARE autogol! El e si tantalaul si gogomanul! A marcat  in poarta lui din a doua incercare :) VIDEO | Sport.ro
Asta chiar e cel mai TARE autogol! El e si tantalaul si gogomanul! A marcat in poarta lui din a doua incercare :) VIDEO | Sport.ro

REZUMAT | Universitatea Craiova - FCSB 2-1. Oaidă și-a dat autogol - YouTube

Surpriză în cazul fotbalistei care și-a dat 3 autogoluri într-un meci. Unde  evoluează la echipa de club - Playsport
Surpriză în cazul fotbalistei care și-a dat 3 autogoluri într-un meci. Unde evoluează la echipa de club - Playsport

Faza care face inconjurul lumii! E incredibil ce autogol si-a marcat  portarul Slovaciei | Sport.ro
Faza care face inconjurul lumii! E incredibil ce autogol si-a marcat portarul Slovaciei | Sport.ro

De necrezut: a marcat 3 autogoluri în 36 de minute și a părăsit terenul în  lacrimi - Eurosport
De necrezut: a marcat 3 autogoluri în 36 de minute și a părăsit terenul în lacrimi - Eurosport

Un jucător a marcat autogolul sezonului în Conferinţa engleză

Bănel Nicoliță, dezvăluire tulburătoare după autogolul din meciul Real  Madrid - Steaua 1-0: "Voiam să mă omor"
Bănel Nicoliță, dezvăluire tulburătoare după autogolul din meciul Real Madrid - Steaua 1-0: "Voiam să mă omor"

Video | Ce s-a întâmplat cu fotbalista care și-a dat 3 autogoluri în 36 de  minute, cu dreptul, cu capul și cu stângul
Video | Ce s-a întâmplat cu fotbalista care și-a dat 3 autogoluri în 36 de minute, cu dreptul, cu capul și cu stângul

Juventus a condus Napoli cu 3-0, a fost egalată,... | News.ro

VIDEO Autogol de generic marcat aseară în UCL » Zuniga i-a lăsat pe toţi  mască după execuţia în propria poartă
VIDEO Autogol de generic marcat aseară în UCL » Zuniga i-a lăsat pe toţi mască după execuţia în propria poartă

Video | FCSB - Jeonbuk, 2-0 | Vicecampionii fac spectacol cu campioana  Coreei de Sud
Video | FCSB - Jeonbuk, 2-0 | Vicecampionii fac spectacol cu campioana Coreei de Sud

VIDEO 5 autogoluri într-o singură seară de UCL! 3 au fost marcate într-un  singur meci, în numai 8 minute
VIDEO 5 autogoluri într-o singură seară de UCL! 3 au fost marcate într-un singur meci, în numai 8 minute

Video | Ireal. Autogolul anului s-a marcat în Germania + Supergol cu trei  minute mai devreme
Video | Ireal. Autogolul anului s-a marcat în Germania + Supergol cu trei minute mai devreme

Incredibil! Și-a dat 3 autogoluri în primele 36 de minute! Momente unice pe  un teren de fotbal. Ce s-a întâmplat - Antena Sport
Incredibil! Și-a dat 3 autogoluri în primele 36 de minute! Momente unice pe un teren de fotbal. Ce s-a întâmplat - Antena Sport

Premier League: Chelsea a pierdut la Brighton, cu... | News.ro

Florin Gardoş şi-a marcat un autogol în meciul echipei Under 23 a lui  Southampton! Au pierdut 3-0 cu Manchester City! VIDEO
Florin Gardoş şi-a marcat un autogol în meciul echipei Under 23 a lui Southampton! Au pierdut 3-0 cu Manchester City! VIDEO

Video | Reacția lui Nae Constantin după autogolul de senzație al lui  Takayuki Seto: ”Mai avea puțin și se lăsa de fotbal!”
Video | Reacția lui Nae Constantin după autogolul de senzație al lui Takayuki Seto: ”Mai avea puțin și se lăsa de fotbal!”

Scene uluitoare! Şi-a marcat două autogoluri pentru a împiedica un blat!  "Am auzit la hotel că s-au mizat sume uriaşă pe o înfrângere cu 5-1". Cum a  putut reacţiona antrenorul său -
Scene uluitoare! Şi-a marcat două autogoluri pentru a împiedica un blat! "Am auzit la hotel că s-au mizat sume uriaşă pe o înfrângere cu 5-1". Cum a putut reacţiona antrenorul său -

Când lucrurile păreau că se leagă, Dacia Unirea Brăila a pierdut rușinos  amicalul cu Recolta Gheorghe Doja. A gafat în apărare și și-a marcat două  autogoluri | Liga 2
Când lucrurile păreau că se leagă, Dacia Unirea Brăila a pierdut rușinos amicalul cu Recolta Gheorghe Doja. A gafat în apărare și și-a marcat două autogoluri | Liga 2

Meciul cu cele mai multe goluri din istorie: 149-0 din autogoluri |  adevarul.ro
Meciul cu cele mai multe goluri din istorie: 149-0 din autogoluri | adevarul.ro

VIDEO | Amical spectaculos între FC Buzău și Dinamo, cu cinci reușite.  Formația lui Cristian Pustai a oferit fazele meciului: Modibo Keita a marcat  golul partidei, Sebastian Ghinga, autogol inexplicabil | Liga 2
VIDEO | Amical spectaculos între FC Buzău și Dinamo, cu cinci reușite. Formația lui Cristian Pustai a oferit fazele meciului: Modibo Keita a marcat golul partidei, Sebastian Ghinga, autogol inexplicabil | Liga 2