vesel Ghici Aceasta agroland timisoara volei orlandea muntele Vezuviu Port maritim Pelmel

agroland timisoara volei feminin | 007sport

UVT Agroland a pierdut meciul cu Blajul, dar timişorencele au oferit motive  de optimism. Reacţia preşedintelui Horia Cardoş după eşecul cu  vicecampioana Europei
UVT Agroland a pierdut meciul cu Blajul, dar timişorencele au oferit motive de optimism. Reacţia preşedintelui Horia Cardoş după eşecul cu vicecampioana Europei

CSM Lugoj a transferat o româncă de la desființata UVT Agroland Timișoara.  Și alte jucătoare ale echipei retrase vor juca în campionatul românesc
CSM Lugoj a transferat o româncă de la desființata UVT Agroland Timișoara. Și alte jucătoare ale echipei retrase vor juca în campionatul românesc

volei Arhive - Pagina 2 din 5 -

Volei feminin: Agroland Timișoara încheie cu victorie Turneul de promovare  în Divizia A1 | 007sport
Volei feminin: Agroland Timișoara încheie cu victorie Turneul de promovare în Divizia A1 | 007sport

Agroland Timisoara a plecat in cantonament si mai cauta solutii pe

Volei in Timisoara

UVT Agroland Timisoara 1-3 CSS Lugoj, galerie in Timisoara

uvt agroland Arhive -

Agroland Timisoara este pe val. A patra victorie la rand pentru

Ce au luat pe mere la Bacău au dat pe pere Lugojului. Eşec neaşteptat  pentru Agroland
Ce au luat pe mere la Bacău au dat pe pere Lugojului. Eşec neaşteptat pentru Agroland

FORMALITATE Timișoara are fete de A1. UVT Agroland și ”U” Cluj au promovat  înainte de meciul direct din cadrul turneului Final Four GALERIE FOTO
FORMALITATE Timișoara are fete de A1. UVT Agroland și ”U” Cluj au promovat înainte de meciul direct din cadrul turneului Final Four GALERIE FOTO

uvt agroland Archives - deBanat.ro - spune realitatea!

Începe Divizia Juniori la fileul feminin al Campionatului Național, tot cu  3 cluburi timișene, din care unul debutează acasă - sporttim.ro
Începe Divizia Juniori la fileul feminin al Campionatului Național, tot cu 3 cluburi timișene, din care unul debutează acasă - sporttim.ro

Agroland Timisoara pierde la Budapesta, dar pastreaza sanse de

Deziluzie la fileu. Agroland Timisoara pierde primul derby din elita

UVT Agroland Timișoara trimite patru sportive la lotul național -  sporttim.ro
UVT Agroland Timișoara trimite patru sportive la lotul național - sporttim.ro

Victorie pe terenul medaliatei cu bronz. Agroland Timisoara obtine

Turneu Final, volei feminin sperante: Agroland Timisoara s-a calificat in  semifinale! Vezi rezultatele complete din faza grupelor | Jurnal Sportiv
Turneu Final, volei feminin sperante: Agroland Timisoara s-a calificat in semifinale! Vezi rezultatele complete din faza grupelor | Jurnal Sportiv

Cinci jucatoare de la Timisoara, la nationalele de volei – Opinia Timisoarei

Agroland Timisoara nu a reusit minunea la Targoviste. Esec sec pentru  fetele lui Bogdan Paul – Opinia Timisoarei
Agroland Timisoara nu a reusit minunea la Targoviste. Esec sec pentru fetele lui Bogdan Paul – Opinia Timisoarei

Volei / Petruţa Orlandea şi-a prelungit contractul cu CSM Târgovişte |  Cuget Liber
Volei / Petruţa Orlandea şi-a prelungit contractul cu CSM Târgovişte | Cuget Liber

UVT Agroland a câștigat derby-ul bănățean de la volei cu CSM Lugoj.  Timișorencele s-au impus în trei seturi
UVT Agroland a câștigat derby-ul bănățean de la volei cu CSM Lugoj. Timișorencele s-au impus în trei seturi

Volei feminin: S-a încheiat etapa a 2-a în Divizia A1 | Rezultate și  clasament | 007sport
Volei feminin: S-a încheiat etapa a 2-a în Divizia A1 | Rezultate și clasament | 007sport