Pesimist Paine Gillic Atașament ana lanišek tenis banal Ciro înțepătură

Ekipa24.si - ŠE EN BOGAT TEDEN Z USPEHI: Hrvaški Vrsar povsem slovenski

Na FIN 12 nov finale med Križnikom in Golobom, med dekleti finalistki Ana  Lanišek in Maša Viriant
Na FIN 12 nov finale med Križnikom in Golobom, med dekleti finalistki Ana Lanišek in Maša Viriant

Novica | OŠTB Kamnik

Aktualno
Aktualno

Mlada tenisačica Ana Lanišek osvojila tudi zaključni masters turnir

ana lanišek
ana lanišek

OP turnir 12 A za deklice v Kranju osvojila Ana Lanišek, dečkom v Celju še  naprej nagaja dež
OP turnir 12 A za deklice v Kranju osvojila Ana Lanišek, dečkom v Celju še naprej nagaja dež

Ekipa24.si - Američanka je postala Slovenka

TE: Na Ptuju skoraj sanjski petek za Slovenijo, Šeško v Tuzli že v  polfinalu - Teniški svet
TE: Na Ptuju skoraj sanjski petek za Slovenijo, Šeško v Tuzli že v polfinalu - Teniški svet

Bor Artnak še drugič uspešen v Barceloni; Aljaž Kirbiš, Brina Šulin in Ana  Lanišek izgubili
Bor Artnak še drugič uspešen v Barceloni; Aljaž Kirbiš, Brina Šulin in Ana Lanišek izgubili

Matic Križnik, Tim Kušter, Ana Lanišek in Ula Jamar finalisti Odmev  državnega prvenstva do 14 let
Matic Križnik, Tim Kušter, Ana Lanišek in Ula Jamar finalisti Odmev državnega prvenstva do 14 let

Na državnem prvenstvu Zala do 16 let sta naslov osvojila Bor Artnak (AsLit)  in Ana Lanišek (Radomlje) - Največji teniški portal v Sloveniji
Na državnem prvenstvu Zala do 16 let sta naslov osvojila Bor Artnak (AsLit) in Ana Lanišek (Radomlje) - Največji teniški portal v Sloveniji

Ana do naslova državne prvakinje v tenisu! | OŠTB Kamnik

Ana Lanišek in Matic Križnik osvojila TE 14 v Vrsarju, med dvojicami  najboljši Maša Viriant in Ana Lanišek ter Matic Križnik in Žiga Švec
Ana Lanišek in Matic Križnik osvojila TE 14 v Vrsarju, med dvojicami najboljši Maša Viriant in Ana Lanišek ter Matic Križnik in Žiga Švec

V LOV NA TOČKE] - Rola v Avstriji, veliko Slovenk v Kopru, mladincev največ  v Beljaku - Tenis Slovenija
V LOV NA TOČKE] - Rola v Avstriji, veliko Slovenk v Kopru, mladincev največ v Beljaku - Tenis Slovenija

Teniška zveza v težkih časih šla naproti mladim igralcem - siol.net

Alja Belinger v Domžalah prvič v karieri končala kot finaistka - Največji  teniški portal v Sloveniji
Alja Belinger v Domžalah prvič v karieri končala kot finaistka - Največji teniški portal v Sloveniji

Ana Lanišek ponovno osvojila 3. - 4. mesto - Teniški klub Domžale

Tenis Slovenija - Čestitke dekletom in trenerjem Teniški klub Radomlje za  naslov ekipnega državnega prvaka 🏆🥇 Zlato medaljo so osvojile Ana Lanišek,  Maša Viriant in Eva Cikajlo 👏👏👏 Bravo tudi za trenrski
Tenis Slovenija - Čestitke dekletom in trenerjem Teniški klub Radomlje za naslov ekipnega državnega prvaka 🏆🥇 Zlato medaljo so osvojile Ana Lanišek, Maša Viriant in Eva Cikajlo 👏👏👏 Bravo tudi za trenrski

ITF: Ana Lanišek najboljša v Ulcinju, šest zmag Jakupovićeve v Kaliforniji  - Tenis Slovenija
ITF: Ana Lanišek najboljša v Ulcinju, šest zmag Jakupovićeve v Kaliforniji - Tenis Slovenija

Ana Lanišek je postala teniška državna prvakinja

Ana Lanišek in Jaka Golob nova državna prvaka

Ana Lanišek izgubila polfinale TE 12 v Širokem Brijegu, z Leontino  Stojanović finalistki konkurence dvojic
Ana Lanišek izgubila polfinale TE 12 v Širokem Brijegu, z Leontino Stojanović finalistki konkurence dvojic

Ekipa24.si - Ogrejte zapestja in pripravite loparje

Veronika Erjavec | Facebook

TE: Vrhunska finalna predstava Ane Lanišek za naslov na Ptuju, Šeško v  Tuzli od lovorike oddaljen le še zmago - Teniški svet
TE: Vrhunska finalna predstava Ane Lanišek za naslov na Ptuju, Šeško v Tuzli od lovorike oddaljen le še zmago - Teniški svet

U16: Laniškova dobro formo potrdila z naslovom v Celju, medvoški finale v  Novi Gorici - Teniški svet
U16: Laniškova dobro formo potrdila z naslovom v Celju, medvoški finale v Novi Gorici - Teniški svet