spini fax Înflori andrius vasiliauskas lentynes în curs de dezvoltare consens lovit

Kaunietis „drifteris“ iš Omano grįžta pergalingai – pelnė 3 vietą  absoliučioje įskaitoje - DELFI Auto
Kaunietis „drifteris“ iš Omano grįžta pergalingai – pelnė 3 vietą absoliučioje įskaitoje - DELFI Auto

Andrius Vasiliauskas: „Šioje, mums abiem su Benu svarbioje kovoje, išliko  vienas klaustukas. Niekas nežino kuris kaltas“ - Automanas.lt
Andrius Vasiliauskas: „Šioje, mums abiem su Benu svarbioje kovoje, išliko vienas klaustukas. Niekas nežino kuris kaltas“ - Automanas.lt

Andrius Vasiliauskas į 1006 kilometrų lenktynes keliaus su atsinaujinusiu  bolidu - Automanas.lt
Andrius Vasiliauskas į 1006 kilometrų lenktynes keliaus su atsinaujinusiu bolidu - Automanas.lt

AZO UpHill Drift“: A. Vasiliausko suktukas ir D. Macpreikšo pergalė - DELFI  Auto
AZO UpHill Drift“: A. Vasiliausko suktukas ir D. Macpreikšo pergalė - DELFI Auto

andrius vasiliauskas | tv3.lt

Andrius Vasiliauskas naują „drifto“ sezoną pradėjo Omane | GALERIJA |  GAZAS.LT
Andrius Vasiliauskas naują „drifto“ sezoną pradėjo Omane | GALERIJA | GAZAS.LT

Šonaslydininkas Andrius Vasiliauskas varžyboms ruošėsi mokydamasis iš  „Formula Drift“ žvaigždės - DELFI Auto
Šonaslydininkas Andrius Vasiliauskas varžyboms ruošėsi mokydamasis iš „Formula Drift“ žvaigždės - DELFI Auto

Antrąjį „Autoplius Lietuvos drifto čempionato“ etapą Klaipėdoje laimėjo Andrius  Vasiliauskas | GAZAS.LT
Antrąjį „Autoplius Lietuvos drifto čempionato“ etapą Klaipėdoje laimėjo Andrius Vasiliauskas | GAZAS.LT

Andrius Vasiliauskas triumfavo Baltarusijos šonaslydžio čempionato varžybose

Iš pirmojo Lietuvos drifto čempionato etapo Andrius Vasiliauskas sugrįžo su  prizininko taure - Automanas.lt
Iš pirmojo Lietuvos drifto čempionato etapo Andrius Vasiliauskas sugrįžo su prizininko taure - Automanas.lt

Andrius Vasiliauskas FanPage | Facebook

Ketvirtame „Europos drifto čempionate“ varžovams nenusileido Benediktas  Čirba ir Andrius Vasiliauskas | GAZAS.LT
Ketvirtame „Europos drifto čempionate“ varžovams nenusileido Benediktas Čirba ir Andrius Vasiliauskas | GAZAS.LT

Drifterio Andriaus Vasiliausko startą Omane sustabdė karaliaus mirtis -  DELFI Auto
Drifterio Andriaus Vasiliausko startą Omane sustabdė karaliaus mirtis - DELFI Auto

Andrius Vasiliauskas dalinasi patirtimi ir pristato savo naują 2019 metų  bolidą! Antroji dalis! - YouTube
Andrius Vasiliauskas dalinasi patirtimi ir pristato savo naują 2019 metų bolidą! Antroji dalis! - YouTube

Drifting.lt » Andrius Vasiliauskas

Andrius Vasiliauskas - DRFTS

Andrius Vasiliauskas | KaunoDiena.lt

rytisspeedstyling... - Andrius Vasiliauskas FanPage | Facebook

First Lithuania drift stage... - Andrius Vasiliauskas FanPage | Facebook

A. Vasiliauskas po ilgos pertraukos tapo Lietuvos drifto čempionu | kl.lt

Andrius Vasiliauskas po ilgos pertraukos tapo Lietuvos drifto čempionu -  DELFI Auto
Andrius Vasiliauskas po ilgos pertraukos tapo Lietuvos drifto čempionu - DELFI Auto