Râul Parana dragă Chaise longue astra cupa romaniei Concis pian corporație

Cupa României, semifinale: CFR – Astra și U Craiova – FC Viitorul : Europa  FM
Cupa României, semifinale: CFR – Astra și U Craiova – FC Viitorul : Europa FM

DUNAREA - ASTRA 1-2! Hambo, dubla in 2 minute! Viitorul si Astra, primele  echipe calificate in semifinale | Sport.ro
DUNAREA - ASTRA 1-2! Hambo, dubla in 2 minute! Viitorul si Astra, primele echipe calificate in semifinale | Sport.ro

CS Universitatea Craiova câștigă a doua Cupă a României în ultimii 3 ani,  după o finală epică împotriva retrogradatei Astra
CS Universitatea Craiova câștigă a doua Cupă a României în ultimii 3 ani, după o finală epică împotriva retrogradatei Astra

Viitorul joacă, în premieră, în finala Cupei României, iar Barca își apără  trofeul, în Cupa Spaniei | Digi24
Viitorul joacă, în premieră, în finala Cupei României, iar Barca își apără trofeul, în Cupa Spaniei | Digi24

U Craiova câștigă Cupa României, după victoria în finala cu Astra, scor 3-2

Astra e a 19-a câștigătoare de Cupa României. Steaua are cele mai multe  trofee
Astra e a 19-a câștigătoare de Cupa României. Steaua are cele mai multe trofee

Surpriză în Cupa României, FC Voluntari câștigă trofeul în finala cu Astra  Giurgiu
Surpriză în Cupa României, FC Voluntari câștigă trofeul în finala cu Astra Giurgiu

Live Text Astra Giurgiu - Universitatea Craiova, în finala Cupei României

A trecut un an de când FC Viitorul a cucerit Cupa României. Succes în  prelungiri, în finala cu Astra Giurgiu! (galerie foto)
A trecut un an de când FC Viitorul a cucerit Cupa României. Succes în prelungiri, în finala cu Astra Giurgiu! (galerie foto)

După meciul de pomină din Cupa României, fosta campioană Astra Giurgiu este  ca și desființată! Ultimele informații | Sport.ro
După meciul de pomină din Cupa României, fosta campioană Astra Giurgiu este ca și desființată! Ultimele informații | Sport.ro

Astra – Dinamo. Visând la Cupa României - Avancronică - LPF

20:45 in direct la Sport.ro: FINALA CUPEI Astra - Voluntari! Echipele de  start | Sport.ro
20:45 in direct la Sport.ro: FINALA CUPEI Astra - Voluntari! Echipele de start | Sport.ro

VIDEO | Universitatea Craiova a învins Astra și a câștigat Cupa României! |  Federația Română de Fotbal
VIDEO | Universitatea Craiova a învins Astra și a câștigat Cupa României! | Federația Română de Fotbal

Cupa Romaniei, editia 2013-2014

Astra, victorie la scor cu Petrolul! Știm 3 din 4 semifinalistele Cupei  României - Eurosport
Astra, victorie la scor cu Petrolul! Știm 3 din 4 semifinalistele Cupei României - Eurosport

CFR CLUJ - ASTRA 1-3 // VIDEO Costel Enache își ia revanșa și câștigă la  Cluj! Giurgiuvenii sunt cu un pas în finala Cupei României
CFR CLUJ - ASTRA 1-3 // VIDEO Costel Enache își ia revanșa și câștigă la Cluj! Giurgiuvenii sunt cu un pas în finala Cupei României

ASTRA - VIITORUL // Toate biletele pentru finala Cupei României au fost  vândute
ASTRA - VIITORUL // Toate biletele pentru finala Cupei României au fost vândute

Meciuri Turul 2 Cupa României

Vânzarea biletelor la finala Cupei României, Astra – Universitatea Craiova,  a fost prelungită până la ora 19:00! | Federația Română de Fotbal
Vânzarea biletelor la finala Cupei României, Astra – Universitatea Craiova, a fost prelungită până la ora 19:00! | Federația Română de Fotbal

Cupa României: Astra Giurgiu, în finală după ce Mihaiu (Dinamo) a ratat de  două ori penaltiul care putea fi decisiv - HotNews.ro
Cupa României: Astra Giurgiu, în finală după ce Mihaiu (Dinamo) a ratat de două ori penaltiul care putea fi decisiv - HotNews.ro