Jucătorii de la Gaz Metan, băgați în ședință după scandalul de rasism!  Dialog incredibil: „Zi, mă, Batista, sunt eu rasist? Zi, mă, te-au strigat  «Țiganu'»? | EXCLUSIV
Jucătorii de la Gaz Metan, băgați în ședință după scandalul de rasism! Dialog incredibil: „Zi, mă, Batista, sunt eu rasist? Zi, mă, te-au strigat «Țiganu'»? | EXCLUSIV

AS Gaz Metan Medias (Romania) Football Formation

All AS Gaz Metan Medias (Romania) Football Formations

Júlio Baptista estreou pelo CFR Cluj em empate com o Gaz Metan – O Craiovano

CLINCENI - GAZ METAN 2-3 // VIDEO+FOTO Cu inima-n gât, dar aproape de  istorie: la 90 de minute de play-off! Cum se califică medieșenii
CLINCENI - GAZ METAN 2-3 // VIDEO+FOTO Cu inima-n gât, dar aproape de istorie: la 90 de minute de play-off! Cum se califică medieșenii

Gaz Metan Mediaș nu disperă după ce a rămas fără 8 jucători: „Aducem  gratuit alții”. Victorie importantă în fața justiției: „A luat bani  necuveniți” | EXCLUSIV
Gaz Metan Mediaș nu disperă după ce a rămas fără 8 jucători: „Aducem gratuit alții”. Victorie importantă în fața justiției: „A luat bani necuveniți” | EXCLUSIV

FCSB, alta echipa dupa pauza: 3-1 cu Gaz Metan! Stelistii sunt cu gandul la  marele meci cu Hajduk, joi la PRO TV | Sport.ro
FCSB, alta echipa dupa pauza: 3-1 cu Gaz Metan! Stelistii sunt cu gandul la marele meci cu Hajduk, joi la PRO TV | Sport.ro

FC BOTOȘANI - GAZ METAN MEDIAȘ: LIVE+VIDEO+FOTO

Debandadă la Gaz Metan Mediaş înaintea meciului cu Universitatea Craiova!

Ricardo Batista :: Ricardo Jorge Cecília Batista :: Casa Pia

Gaz Metan Mediaș, culisele unei prăbușiri. Acum doi ani avea 7.000 de euro  în cont și datorii de peste 1,5 milioane de euro. Acte oficiale exclusive -  Fanatik.ro
Gaz Metan Mediaș, culisele unei prăbușiri. Acum doi ani avea 7.000 de euro în cont și datorii de peste 1,5 milioane de euro. Acte oficiale exclusive - Fanatik.ro

Gaz Metan invinsa de o echipa din liga secunda elvetiana - Onlinesport.ro

Ziua de Cluj | Butean va rămâne la Gaz Metan până la finalul sezonului

VIDEO Ploaie cu belșug pentru medieșeni » Gaz Metan învinge Chiajna, scor  2-1, cu un gol superb în prelungiri!
VIDEO Ploaie cu belșug pentru medieșeni » Gaz Metan învinge Chiajna, scor 2-1, cu un gol superb în prelungiri!

Clubul de fotbal Gaz Metan Medias s-a despartit de opt jucatori

News Alert | 8 jucători au plecat de la Gaz Metan Mediaș! Situație ingrată  pentru Dusan Uhrin
News Alert | 8 jucători au plecat de la Gaz Metan Mediaș! Situație ingrată pentru Dusan Uhrin

FOTO) Gaz Metan, noul lider al Ligii 1. Medieșenii, prima victorie cu  Dinamo în ultimele 6 întâlniri directe | Sport | Tribuna
FOTO) Gaz Metan, noul lider al Ligii 1. Medieșenii, prima victorie cu Dinamo în ultimele 6 întâlniri directe | Sport | Tribuna

Ricardo Batista reforça Casa Pia - Casa Pia - Jornal Record

Profile of Ricardo Batista: Info, news, matches and statistics | BeSoccer

Gaz Metan riscă să rămână fără 9 jucători

Rezumat: CFR Cluj - Gaz Metan Medias 2-0 I Clujenii tin pasul in batalia  pentru titlu cu Craiova - YouTube
Rezumat: CFR Cluj - Gaz Metan Medias 2-0 I Clujenii tin pasul in batalia pentru titlu cu Craiova - YouTube

Gaz Metan abordează returul play-off-ului cu juniorii » 8 jucători și-au  încheiat conturile cu ardelenii!
Gaz Metan abordează returul play-off-ului cu juniorii » 8 jucători și-au încheiat conturile cu ardelenii!

Rezumat: Sepsi OSK - Gaz Metan 1-2 (1-1) - YouTube

Fotbal: Gaz Metan Mediaş a câştigat primul meci amical din Spania |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Gaz Metan Mediaş a câştigat primul meci amical din Spania | AGERPRES • Actualizează lumea.