puşcă pastă Clopoţei bazine inot ucraina detectare Un efectiv luptă

David Popovici s-a calificat în finala CM de natație în bazin scurt, cu un  nou record de juniori!
David Popovici s-a calificat în finala CM de natație în bazin scurt, cu un nou record de juniori!

David Popovici a câștigat medalia de argint în finala probei de 200 m  liber, la Campionatul Mondial de natație în bazin scurt de la Melbourne
David Popovici a câștigat medalia de argint în finala probei de 200 m liber, la Campionatul Mondial de natație în bazin scurt de la Melbourne

Înot: David Popovici - Mondialele sunt un prilej de a concura în bazin  scurt la cel mai înalt nivel | AGERPRES • Actualizează lumea.
Înot: David Popovici - Mondialele sunt un prilej de a concura în bazin scurt la cel mai înalt nivel | AGERPRES • Actualizează lumea.

Bazinul de înot al Universității ”Ștefan cel Mare” din Suceava, închis din  cauza facturilor la gaz: ”Am decis să facem economie” / Urmează să fie  redeschis la primăvară
Bazinul de înot al Universității ”Ștefan cel Mare” din Suceava, închis din cauza facturilor la gaz: ”Am decis să facem economie” / Urmează să fie redeschis la primăvară

Antrenor înot: De ce nu se redeschid și bazinele, ca în alte țări? | RFI  Mobile
Antrenor înot: De ce nu se redeschid și bazinele, ca în alte țări? | RFI Mobile

David Popovici, medaliat cu argint în proba de 200 m liber la Mondialele în  bazin scurt
David Popovici, medaliat cu argint în proba de 200 m liber la Mondialele în bazin scurt

Singurul bazin de înot semiolimpic omologat de la noi, la Școala 190 din  București
Singurul bazin de înot semiolimpic omologat de la noi, la Școala 190 din București

David Popovici s-a retras din finala probei de 400 metri liber, la  Campionatul European de la Roma | Digi24
David Popovici s-a retras din finala probei de 400 metri liber, la Campionatul European de la Roma | Digi24

Vasluiul va avea bazin de înot olimpic. Noua construcţie costă 20 de  milioane de euro | adevarul.ro
Vasluiul va avea bazin de înot olimpic. Noua construcţie costă 20 de milioane de euro | adevarul.ro

Primăria Sectorului 1 al Municipiului București

David Popovici a câștigat medalia de argint în finala probei de 200 m  liber, la Campionatul Mondial de natație în bazin scurt, de la Melbourne –  Ziarul de Gardă
David Popovici a câștigat medalia de argint în finala probei de 200 m liber, la Campionatul Mondial de natație în bazin scurt, de la Melbourne – Ziarul de Gardă

În Găeşti a fost inaugurat un bazin de înot acoperit. Care sunt tarifele |  adevarul.ro
În Găeşti a fost inaugurat un bazin de înot acoperit. Care sunt tarifele | adevarul.ro

Aqua Sport
Aqua Sport

Bazin olimpic de înot la Brăila | Digi24

UPDATE 18 copii au ajuns la spital după ce s-au intoxicat cu clor la un  bazin de înot din sectorul 6 / Poliția a deschis dosar penal - HotNews.ro
UPDATE 18 copii au ajuns la spital după ce s-au intoxicat cu clor la un bazin de înot din sectorul 6 / Poliția a deschis dosar penal - HotNews.ro

INTERVIU cu Adrian Cefalan. În 2019, lista de sinteză din cadrul  programului „Bazine de Înot” avea 500 de cereri. Câte au fost ridicate și  ce urmează la Dinamo? „Războiul din Ucraina a
INTERVIU cu Adrian Cefalan. În 2019, lista de sinteză din cadrul programului „Bazine de Înot” avea 500 de cereri. Câte au fost ridicate și ce urmează la Dinamo? „Războiul din Ucraina a

Înotătoarea din România care îi calcă pe urme lui Popovici! La doar 14 ani  a doborât un record vechi de 21 de ani | Sport.ro
Înotătoarea din România care îi calcă pe urme lui Popovici! La doar 14 ani a doborât un record vechi de 21 de ani | Sport.ro

Inotul cu labele » Despre inot

David Popovici, puștiul-fenomen, aduce României titlul după o... | PROFIT.ro

Bazinele de înot fantomă din Craiova, pe uscat - GAZETA de SUD

Bihor: Al şaptelea bazin didactic de înot construit în judeţ a fost  recepţionat în oraşul Ştei | AGERPRES • Actualizează lumea.
Bihor: Al şaptelea bazin didactic de înot construit în judeţ a fost recepţionat în oraşul Ştei | AGERPRES • Actualizează lumea.

O școală din vestul României are bazin de înot, însă nu îl folosește. Care  este cauza
O școală din vestul României are bazin de înot, însă nu îl folosește. Care este cauza

Buzău va avea zece bazine de înot pentru pentru copiii care învaţă în  şcolile din judeţ | adevarul.ro
Buzău va avea zece bazine de înot pentru pentru copiii care învaţă în şcolile din judeţ | adevarul.ro

Campionatul Naţional de înot în bazin scurt: David Popovici a câştigat  proba de 400 m liber
Campionatul Naţional de înot în bazin scurt: David Popovici a câştigat proba de 400 m liber