Blocaj rutier Dezacord țarc ac milan a castigat un campionat cu doar 36 goluri Actor A incuraja cu grija

Video | AC Milan a cucerit titlul în Italia, după o pauză de 11 ani! A  egalat-o pe Inter la numărul de campionate câștigate
Video | AC Milan a cucerit titlul în Italia, după o pauză de 11 ani! A egalat-o pe Inter la numărul de campionate câștigate

AC Milan si-a prezentat noul echipament! Cum va arata tricoul imbracat de  Ibrahimovic in urmatorul sezon | Sport.ro
AC Milan si-a prezentat noul echipament! Cum va arata tricoul imbracat de Ibrahimovic in urmatorul sezon | Sport.ro

SEARA DEMENTA IN EUROPA! Derby-uri fantastice: Barcelona castiga DRAMATIC  cu Betis! 3-2 | Inter a REVENIT de la 2-0 pentru Milan si a invins cu 4-2 |  PSG s-a impus cu Lyon, 4-2 | Sport.ro
SEARA DEMENTA IN EUROPA! Derby-uri fantastice: Barcelona castiga DRAMATIC cu Betis! 3-2 | Inter a REVENIT de la 2-0 pentru Milan si a invins cu 4-2 | PSG s-a impus cu Lyon, 4-2 | Sport.ro

AC Milan 1993/94 - definiția catenaccio (campioni cu doar 36 de goluri  marcate)
AC Milan 1993/94 - definiția catenaccio (campioni cu doar 36 de goluri marcate)

AC Milan a câștigat campionatul Italiei după o pauză de 11 ani - 27 SPORT AS

Nu poate fi nici măcar portar la bloc!". Ciprian Tătăruşanu, făcut praf de  fanii lui AC Milan în timpul meciului cu Lecce - Antena Sport
Nu poate fi nici măcar portar la bloc!". Ciprian Tătăruşanu, făcut praf de fanii lui AC Milan în timpul meciului cu Lecce - Antena Sport

VIDEO | Marţea golurilor în Liga Campionilor! Bayern, Marseille şi Napoli  şi-au umilit adversarele. Barcelona a pierdut cu Inter, Liverpool s-a impus  fără emoţii
VIDEO | Marţea golurilor în Liga Campionilor! Bayern, Marseille şi Napoli şi-au umilit adversarele. Barcelona a pierdut cu Inter, Liverpool s-a impus fără emoţii

AC Milan - Wikipedia

Cum a reușit AC Milan să câștige Serie A cu doar 36 de goluri

Fotbal: AC Milan este noua campioană a Italiei | replicaonline.ro

VIDEO | ŞOC în Serie A! AC Milan a câştigat categoric derby-ul cu Juventus!  Victorie după 10 ani pe terenul echipei lui Cristiano. Juve, în afara  locurilor de UCL
VIDEO | ŞOC în Serie A! AC Milan a câştigat categoric derby-ul cu Juventus! Victorie după 10 ani pe terenul echipei lui Cristiano. Juve, în afara locurilor de UCL

Video | AC Milan - Napoli 1-2. Rossonerii au doar o victorie în 5 etape şi  pierd contactul cu podiumul
Video | AC Milan - Napoli 1-2. Rossonerii au doar o victorie în 5 etape şi pierd contactul cu podiumul

Tătărușanu a fost titular în victoria lui AC Milan cu Koln + Andrei Coubiș  a intrat pe parcurs
Tătărușanu a fost titular în victoria lui AC Milan cu Koln + Andrei Coubiș a intrat pe parcurs

Inter și-a umilit rivala din Milano și s-a calificat în finala Cupei  Italiei!
Inter și-a umilit rivala din Milano și s-a calificat în finala Cupei Italiei!

AC Milan și Inter au câștigat meciurile din etapa 37! Campioana din Serie A  va fi decisă în ultima rundă
AC Milan și Inter au câștigat meciurile din etapa 37! Campioana din Serie A va fi decisă în ultima rundă

VIDEO | AC Milan - Inter 3-2, în Derby della Madonnina! Spectacol total  după pauză! Dublă Leao
VIDEO | AC Milan - Inter 3-2, în Derby della Madonnina! Spectacol total după pauză! Dublă Leao

AC Milan câștigă Derby della Madonnina după un meci nebun cu Inter.  Victorie cu 3-2 pentru rossoneri - Eurosport
AC Milan câștigă Derby della Madonnina după un meci nebun cu Inter. Victorie cu 3-2 pentru rossoneri - Eurosport

DRAMA pentru Tatarusanu dupa ce a facut un supermeci cu Inter! A luat un gol  fantastic in minutul 97 si e OUT DIN CUPA! VIDEO cu golul lui Eriksen |  Sport.ro
DRAMA pentru Tatarusanu dupa ce a facut un supermeci cu Inter! A luat un gol fantastic in minutul 97 si e OUT DIN CUPA! VIDEO cu golul lui Eriksen | Sport.ro

Serie A / AC Milan şi Inter Milano au mai redus din distanţa faţă de Napoli

Episodul 5: Steaua - AC Milan 0-4 » Surpriza finalei Cupei Campionilor:  Daniel Minea!
Episodul 5: Steaua - AC Milan 0-4 » Surpriza finalei Cupei Campionilor: Daniel Minea!