Mouratoglou caută partener pentru revenirea Simonei Halep » Îi evaluează  personal la Nisa: „Am fost surprins”
Mouratoglou caută partener pentru revenirea Simonei Halep » Îi evaluează personal la Nisa: „Am fost surprins”

SPECIAL | Valentin Pușnava, cel mai cunoscut antrenor român de tenis în  Marea Britanie: "Boateng și Hasselbaink se antrenează la clubul meu".  Dezvăluirile fostului partener de antrenament al Simonei Halep
SPECIAL | Valentin Pușnava, cel mai cunoscut antrenor român de tenis în Marea Britanie: "Boateng și Hasselbaink se antrenează la clubul meu". Dezvăluirile fostului partener de antrenament al Simonei Halep

Play TENNIS : Din Turnee

Tenis10 - Usor, distractiv si sanatos!

FOTO. La 11 ani, Patrik Bolduţ a câştigat un turneu în care a învins  sportivi şi cu 20 de ani mai în vârstă - Sportul Salajean - stiri sportive  salaj
FOTO. La 11 ani, Patrik Bolduţ a câştigat un turneu în care a învins sportivi şi cu 20 de ani mai în vârstă - Sportul Salajean - stiri sportive salaj

Tenis de masă: Constănțeanca Elena Zaharia, în finala Campionatului  European, după o semifinală de infarct! (GALERIE FOTO)
Tenis de masă: Constănțeanca Elena Zaharia, în finala Campionatului European, după o semifinală de infarct! (GALERIE FOTO)

Aqua Carpatica, partener la Transylvania Open. Află cine au fost  câștigătorii competiției – Smart People
Aqua Carpatica, partener la Transylvania Open. Află cine au fost câștigătorii competiției – Smart People

PHOTOS/VIDEO: 2022 Roland Garros QF Rafael Nadal vs. Novak Djokovic - 1  Июня 2022 - RAFA NADAL - KING OF TENNIS
PHOTOS/VIDEO: 2022 Roland Garros QF Rafael Nadal vs. Novak Djokovic - 1 Июня 2022 - RAFA NADAL - KING OF TENNIS

Cluj-Napoca găzduiește o importantă competiție de tenis

Foștii parteneri ai lui Horia Tecău au triumfat la Roland Garros 2022!

🎾🥉 #tenispartener #mpg... - Asociatia Raluca si Damian -ARD | Facebook

Liga Locală Pitești - Tenis Partener | Tenis Club AS

Scandal uriaș în tenis! Antrenor suspendat 12 ani pentru trucare de meciuri

BRD Trophy: Ilie Năstase îl va avea din nou partener de dublu pe Adriano  Panatta
BRD Trophy: Ilie Năstase îl va avea din nou partener de dublu pe Adriano Panatta

Florin Mergea a revenit cu victorie în circuitul ATP, după 3 ani!  Calificare în sferturi la
Florin Mergea a revenit cu victorie în circuitul ATP, după 3 ani! Calificare în sferturi la

Stiri Tenis Amatori - InSport - Inspira Sport

Turneul important ATP pe care Bucureștiul îl va putea găzdui în următoarea  perioadă - HotNews.ro
Turneul important ATP pe care Bucureștiul îl va putea găzdui în următoarea perioadă - HotNews.ro

PRIMUL TURNEU AL ANULUI 2021 Relatii la... - TENIS CLUB BUZAU | Facebook

Un francez licențiat în știinte sociale și management sportiv este noul  partener de antrenament angajat de Simona Halep! Cine este Arnaud Restifo,  cel care s-a alăturat echipei româncei în Dubai | EXCLUSIV
Un francez licențiat în știinte sociale și management sportiv este noul partener de antrenament angajat de Simona Halep! Cine este Arnaud Restifo, cel care s-a alăturat echipei româncei în Dubai | EXCLUSIV

tenispartener - Explore | Facebook

Numar record de jucatori intr-un turneu bistritean din circuitul Tenis  Partener! | Bistrita | Ziare.com
Numar record de jucatori intr-un turneu bistritean din circuitul Tenis Partener! | Bistrita | Ziare.com