condensator Inhala pantă bulgaru tenis Defectiune transfuzie Absurd

Miriam Bulgaru şi Gabriela Talabă câştigă în primul tur al calificărilor la  Cluj Napoca | Epoch Times România
Miriam Bulgaru şi Gabriela Talabă câştigă în primul tur al calificărilor la Cluj Napoca | Epoch Times România

Miriam Bulgaru • Alba Sport

Bulgaria, cu noroc. Miriam Bulgaru a câștigat al doilea trofeu al carierei,  la Varna, într-o finală sută la sută românească: "Am plecat spre turneu  foarte încrezătoare"
Bulgaria, cu noroc. Miriam Bulgaru a câștigat al doilea trofeu al carierei, la Varna, într-o finală sută la sută românească: "Am plecat spre turneu foarte încrezătoare"

Miriam Bulgaru – Winners Sports Club – Cluj Napoca

Imagini de la meciul Miriam Bianca Bulgaru - Wang Yifan din turul 1 la BRD  Bucharest Open | Open Tenis
Imagini de la meciul Miriam Bianca Bulgaru - Wang Yifan din turul 1 la BRD Bucharest Open | Open Tenis

Andreea Mitu a pierdut finala de la ITF Curtea de Arges in fata lui Miriam  Bulgaru | Sport.ro
Andreea Mitu a pierdut finala de la ITF Curtea de Arges in fata lui Miriam Bulgaru | Sport.ro

A câștigat primul său titlu al anului și cel mai important din carieră:  ”Acest trofeu este special”
A câștigat primul său titlu al anului și cel mai important din carieră: ”Acest trofeu este special”

Miriam Bulgaru este noua campioană națională la tenis de câmp! • Alba Sport

Miriam Bulgaru, noul transfer al celor de la CSM Unirea Alba Iulia: ”Sunt  cele mai bune două rezultate din carieră!” - Alba24
Miriam Bulgaru, noul transfer al celor de la CSM Unirea Alba Iulia: ”Sunt cele mai bune două rezultate din carieră!” - Alba24

Miriam Bulgaru, starul născut pe zgura terenurilor din Alba Iulia. O  poveste despre tenis, ambiție și sacrificiu - Alba24
Miriam Bulgaru, starul născut pe zgura terenurilor din Alba Iulia. O poveste despre tenis, ambiție și sacrificiu - Alba24

Imagini de la meciul Miriam Bianca Bulgaru - Tereza Mrdeza 3-6, 3-6 din  turul 2 al calificărilor | Open Tenis
Imagini de la meciul Miriam Bianca Bulgaru - Tereza Mrdeza 3-6, 3-6 din turul 2 al calificărilor | Open Tenis

Miriam Bulgaru (@miriam_bulgaru) / Twitter

Miriam Bulgaru | Tennis Forum

International Premier League (IPL) Halle, 4 8 2020 Miriam Bulgaru (ROU)  WTA, Tennis Damen Ranking 381
International Premier League (IPL) Halle, 4 8 2020 Miriam Bulgaru (ROU) WTA, Tennis Damen Ranking 381

WTA: Miriam Bulgaru, în turul doi al calificărilor la turneul de la  Budapesta - HotNews.ro
WTA: Miriam Bulgaru, în turul doi al calificărilor la turneul de la Budapesta - HotNews.ro

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Miriam Bulgaru, campioană naţională la tenis de câmp, seniori, individual!  An extraordinar pentru tenismena albaiuliană - Ziarul Unirea
Miriam Bulgaru, campioană naţională la tenis de câmp, seniori, individual! An extraordinar pentru tenismena albaiuliană - Ziarul Unirea

Resultados de tenis en directo: partido Miriam Bianca Bulgaru - Oceane  Babel en ITF Turquía 05A
Resultados de tenis en directo: partido Miriam Bianca Bulgaru - Oceane Babel en ITF Turquía 05A

Maria Sharapova și Miriam Bulgaru, vecine de clasament. Declinul rusoaicei  în ierarhia mondială - Eurosport
Maria Sharapova și Miriam Bulgaru, vecine de clasament. Declinul rusoaicei în ierarhia mondială - Eurosport

Miriam Bianca Bulgaru şi Oana Gavrilă, învinse... | News.ro

Tenis: Miriam Bulgaru şi Anna Bondar, eliminate în turul 1 al probei de  dublu la BRD Bucharest Open | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Miriam Bulgaru şi Anna Bondar, eliminate în turul 1 al probei de dublu la BRD Bucharest Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

INTERVIU | Miriam Bulgaru a pus tenisul pe "hold" pentru Bac. O adora pe  Sorana, s-a accidentat imitându-i pe spanioli, și-a reinventat dreapta,  face trecerea la senioare fără antrenor și are serviciul "
INTERVIU | Miriam Bulgaru a pus tenisul pe "hold" pentru Bac. O adora pe Sorana, s-a accidentat imitându-i pe spanioli, și-a reinventat dreapta, face trecerea la senioare fără antrenor și are serviciul "

Miriam Bulgaru | Facebook

Jucătoarea din Alba Iulia, Miriam Bulgaru, a CÂȘTIGAT turneul de la Otocec.  Este cel mai important titlu de până acum al carierei - Alba24
Jucătoarea din Alba Iulia, Miriam Bulgaru, a CÂȘTIGAT turneul de la Otocec. Este cel mai important titlu de până acum al carierei - Alba24