Banzai A detecta măr calificari tenis usa casnică substanță conservantă beton

Sorana Cîrstea, calificată în turul al doilea la Wimbledon #tenis | Sport |  România Actualitați
Sorana Cîrstea, calificată în turul al doilea la Wimbledon #tenis | Sport | România Actualitați

Sorana Cîrstea, calificată spectaculos în turul al treilea la US Open |  Digi24
Sorana Cîrstea, calificată spectaculos în turul al treilea la US Open | Digi24

US Open: Cinci românce pe tabloul principal - Sport Clasic

O româncă a învins o fostă finalistă de Grand Slam în calificările de la US  Open. Rezultat fabulos - Eurosport
O româncă a învins o fostă finalistă de Grand Slam în calificările de la US Open. Rezultat fabulos - Eurosport

Gabriela Talabă-Lee a învins-o pe Sara Errani, în calificările US Open.  România are 3 jucătoare în turul 2 preliminar | Sport.ro
Gabriela Talabă-Lee a învins-o pe Sara Errani, în calificările US Open. România are 3 jucătoare în turul 2 preliminar | Sport.ro

Tenis: Iga Swiatek şi Ons Jabeur, calificate în premieră în finala  turneului US Open | replicaonline.ro
Tenis: Iga Swiatek şi Ons Jabeur, calificate în premieră în finala turneului US Open | replicaonline.ro

US OPEN 2018 | Au inceput meciurile din calificari! Mai avem trei romance  in tururile preliminare! | Sport.ro
US OPEN 2018 | Au inceput meciurile din calificari! Mai avem trei romance in tururile preliminare! | Sport.ro

Surpriză uriașă la BCR Iași Open! Principala favorită, eliminată în primul  tur de o jucătoare venită din calificări
Surpriză uriașă la BCR Iași Open! Principala favorită, eliminată în primul tur de o jucătoare venită din calificări

Tenis | Ana Bogdan, în turul al doilea al calificărilor la US Open | Digi24

Simona Halep, calificare la pas în turul trei de la US Open - A cedat doar  patru game-uri - HotNews.ro
Simona Halep, calificare la pas în turul trei de la US Open - A cedat doar patru game-uri - HotNews.ro

Gabriela Ruse, învinsă în calificări la Doha - spotmedia.ro

Gabriela Talabă a învins o fostă finalistă de Grand Slam, în calificările  de la US Open
Gabriela Talabă a învins o fostă finalistă de Grand Slam, în calificările de la US Open

Tenis: Iga Swiatek şi Ons Jabeur, calificate în premieră în finala  turneului US Open | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Iga Swiatek şi Ons Jabeur, calificate în premieră în finala turneului US Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Emma Răducanu câștigă US Open 2021 și scrie istorie: venită din calificări,  ea nu a pierdut niciun set în competiția de Grand Slam | Digi24
Emma Răducanu câștigă US Open 2021 și scrie istorie: venită din calificări, ea nu a pierdut niciun set în competiția de Grand Slam | Digi24

US Open 2021 | Miki Buzărnescu și Gabi Ruse s-au calificat în turul secund  al calificărilor - Eurosport
US Open 2021 | Miki Buzărnescu și Gabi Ruse s-au calificat în turul secund al calificărilor - Eurosport

Irina Bara a debutat cu o victorie în calificări la Roland Garros – Oradea  in direct
Irina Bara a debutat cu o victorie în calificări la Roland Garros – Oradea in direct

Tenis: Tunisianca Ons Jabeur, în turul 3 la US Open | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Tunisianca Ons Jabeur, în turul 3 la US Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

US Open 2021 | Emma Răducanu nu va avea susținerea din tribună a părinților  la finala cu Fernandez - Eurosport
US Open 2021 | Emma Răducanu nu va avea susținerea din tribună a părinților la finala cu Fernandez - Eurosport

Ons Jabeur, prima sportivă calificată în finala US Open! Tunisianca, la a  doua finală de Grand Slam consecutivă - Eurosport
Ons Jabeur, prima sportivă calificată în finala US Open! Tunisianca, la a doua finală de Grand Slam consecutivă - Eurosport

Calificări US Open: Patricia Țig și Sorana Cîrstea în turul doi, Mihaela  Buzărnescu a fost eliminată
Calificări US Open: Patricia Țig și Sorana Cîrstea în turul doi, Mihaela Buzărnescu a fost eliminată

US OPEN, calificări | Legiunea românească, înjumătățită. Italiencele au  fost prea puternice pentru Țig și Cadanțu: Patricia a irosit nouă mingi de  set în manșa inaugurală. Provocarea zilei de joi pentru Bara
US OPEN, calificări | Legiunea românească, înjumătățită. Italiencele au fost prea puternice pentru Țig și Cadanțu: Patricia a irosit nouă mingi de set în manșa inaugurală. Provocarea zilei de joi pentru Bara

US Open 2022, calificări: Ana Bogdan, eliminată în turul doi după ce a  condus-o cu set și break pe ocupanta locului 201 WTA - HotNews.ro
US Open 2022, calificări: Ana Bogdan, eliminată în turul doi după ce a condus-o cu set și break pe ocupanta locului 201 WTA - HotNews.ro

O calificare a lui Khachanov în finala US Open ar marca o premieră în ATP,  în ultimii 22 de ani - Eurosport
O calificare a lui Khachanov în finala US Open ar marca o premieră în ATP, în ultimii 22 de ani - Eurosport

Calificările US Open, un coșmar pentru tenisul românesc: România va avea 5  jucătoare pe tabloul principal de simplu la New York | Sport.ro
Calificările US Open, un coșmar pentru tenisul românesc: România va avea 5 jucătoare pe tabloul principal de simplu la New York | Sport.ro