Caracteristică capac ofilit cand se joaca finala de tenis dubai 2017 Recunoaştere Clancy barieră

Video | Jelena Ostapenko – Veronika Kudermetova 6-0, 6-4, finala turneului  de la Dubai. Al cincilea titlu din cariera letonei
Video | Jelena Ostapenko – Veronika Kudermetova 6-0, 6-4, finala turneului de la Dubai. Al cincilea titlu din cariera letonei

Video | Simona Halep - Jelena Ostapenko, 6-2, 6-7, 0-6, în semifinale la  Dubai. Jocul româncei s-a prăbușit în setul decisiv
Video | Simona Halep - Jelena Ostapenko, 6-2, 6-7, 0-6, în semifinale la Dubai. Jocul româncei s-a prăbușit în setul decisiv

Simona Halep - Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6: Halep, umilită în setul  decisiv și eliminată în semifinalele turneului de la Dubai | Sport.ro
Simona Halep - Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6: Halep, umilită în setul decisiv și eliminată în semifinalele turneului de la Dubai | Sport.ro

Atât de bătrână sunt”. Simona Halep a provocat hohote de râs la Dubai și a  oferit un răspuns inedit
Atât de bătrână sunt”. Simona Halep a provocat hohote de râs la Dubai și a oferit un răspuns inedit

Ostapenko, de neoprit la Dubai! După ce a eliminat-o pe Simona Halep, s-a  calificat și în finala de dublu - Eurosport
Ostapenko, de neoprit la Dubai! După ce a eliminat-o pe Simona Halep, s-a calificat și în finala de dublu - Eurosport

Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2,  6-7, 0-6
Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2, 6-7, 0-6

Nu-mi poate ține piept!" Jelena Ostapenko, avertisment clar pentru Simona  Halep la Dubai înaintea meciului cu Jabeur - Eurosport
Nu-mi poate ține piept!" Jelena Ostapenko, avertisment clar pentru Simona Halep la Dubai înaintea meciului cu Jabeur - Eurosport

Gabriela Ruse - Simona Halep 3-6, 2-6, în optimi la Dubai! Cu cine joacă  mai departe
Gabriela Ruse - Simona Halep 3-6, 2-6, în optimi la Dubai! Cu cine joacă mai departe

Simona Halep – Elena Rybakina, finala turneului de la Dubai. Cât de  periculoasă este adversara româncei | Digi24
Simona Halep – Elena Rybakina, finala turneului de la Dubai. Cât de periculoasă este adversara româncei | Digi24

Simona Halep – Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6. Set decisiv de coșmar pentru  Simo! Românca s-a prăbușit și a fost eliminată de la Dubai - Antena Sport
Simona Halep – Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6. Set decisiv de coșmar pentru Simo! Românca s-a prăbușit și a fost eliminată de la Dubai - Antena Sport

Sorana Cîrstea joacă în finala turneului de tenis din Dubai |  Observatornews.ro
Sorana Cîrstea joacă în finala turneului de tenis din Dubai | Observatornews.ro

Ora de start a meciului Simona Halep – Jelena Ostapenko în semifinale la  Dubai! Anunțul organizatorilor - Eurosport
Ora de start a meciului Simona Halep – Jelena Ostapenko în semifinale la Dubai! Anunțul organizatorilor - Eurosport

Jelena Ostapenko - Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai. Când se joacă  meciul - Playsport
Jelena Ostapenko - Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai. Când se joacă meciul - Playsport

VIDEO Simona Halep, campioană la Dubai după o finală dramatică cu Elena  Rybakina (3-6, 6-3, 7-6(5) - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, campioană la Dubai după o finală dramatică cu Elena Rybakina (3-6, 6-3, 7-6(5) - HotNews.ro

Simona Halep joacă în sferturi la Dubai. Cine e adversara româncei și la ce  oră începe partida - Playtech Știri
Simona Halep joacă în sferturi la Dubai. Cine e adversara româncei și la ce oră începe partida - Playtech Știri

Simona Halep defilează la Dubai. Românca s-a calificat în careul de ași  după un meci de
Simona Halep defilează la Dubai. Românca s-a calificat în careul de ași după un meci de

Halep - Brady. Simona s-a calificat în finala WTA Dubai: „Zi de zi îmi  ridic nivelul” - Stirileprotv.ro
Halep - Brady. Simona s-a calificat în finala WTA Dubai: „Zi de zi îmi ridic nivelul” - Stirileprotv.ro