Cronică sufla Foaie castigatoarea turneul de tenis din germania Î.Hr. neîndemânatic poziţie

Jucătoarea letonă de tenis Jelena Ostapenko a cucerit trofeul la Luxemburg  | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Jucătoarea letonă de tenis Jelena Ostapenko a cucerit trofeul la Luxemburg | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Simona Halep nu se mai află în primele 20 de jucătoare WTA

Câștigătoarea Turneului de tenis de la Moscova

Turneul WTA de la Cluj-Napoca, cucerit de o rusoaică venită din calificări!

Patricia Maria Tig a trecut in optimile de finala ale turneului de la  Hiroshima
Patricia Maria Tig a trecut in optimile de finala ale turneului de la Hiroshima

Un bistrițean a câștigat o competiție de tenis în Germania, la Wiehl

Tenis: Garbine Muguruza, calificată în sferturile de finală la turneul Pan  Pacific Open | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Garbine Muguruza, calificată în sferturile de finală la turneul Pan Pacific Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

De ce turneul de la Stuttgart este o mare provocare pentru Simona Halep

Novak Djokovic este aproape de o altă performanță uriașă în tenisul mondial  - Eurosport
Novak Djokovic este aproape de o altă performanță uriașă în tenisul mondial - Eurosport

Tenis - WTA: Arina Sabalenka va disputa finala turneului de la Stuttgart |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis - WTA: Arina Sabalenka va disputa finala turneului de la Stuttgart | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep a câștigat turneul de la Doha, cel mai important din carieră,  și va urca pe locul 9 WTA | Digi24
Simona Halep a câștigat turneul de la Doha, cel mai important din carieră, și va urca pe locul 9 WTA | Digi24

Simona Halep și-a anunțat retragerea de la Bad Homburg, din Germania.  Motivul pentru care nu va mai evolua | Spynews.ro
Simona Halep și-a anunțat retragerea de la Bad Homburg, din Germania. Motivul pentru care nu va mai evolua | Spynews.ro

Tenis: Daria Kasatkina, învinsă în primul tur la Moscova (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Daria Kasatkina, învinsă în primul tur la Moscova (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Caroline Garcia, câștigătoarea Turneului Campioanelor: semifinalista US  Open a învins-o pe Aryna Sabalenka, în finală | Sport.ro
Caroline Garcia, câștigătoarea Turneului Campioanelor: semifinalista US Open a învins-o pe Aryna Sabalenka, în finală | Sport.ro

Video | Țiriac Foundation Trophy | Irina Begu - Kateryna Baindl 6-1, 6-1.  Românca s-a calificat în semifinalele turneului de la București
Video | Țiriac Foundation Trophy | Irina Begu - Kateryna Baindl 6-1, 6-1. Românca s-a calificat în semifinalele turneului de la București

Angelique Kerber, sportiva anului 2018 în Germania - HotNews.ro

Germania, o forță a tenisului mondial – Tenis, tenis, tenis

Turneul de tenis la JO Tokyo 2020. Program, rezultate, informații de ultimă  oră. Ne reprezintă doar Buzărnescu și dublul Niculescu/Olaru
Turneul de tenis la JO Tokyo 2020. Program, rezultate, informații de ultimă oră. Ne reprezintă doar Buzărnescu și dublul Niculescu/Olaru

Tenis: Alexander Zverev nu va juca în turneul pe iarbă de la Halle (Germania)  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Alexander Zverev nu va juca în turneul pe iarbă de la Halle (Germania) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep - Wikipedia

Jessica Pegula s-a calificat în finala turneului de la Guadalajara - Stiri  pe surse - Cele mai noi stiri
Jessica Pegula s-a calificat în finala turneului de la Guadalajara - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Halep, premiu pentru cea mai frumoasă lovitură la Turneul Campioanelor |  Digi24