George Stevenson conductor Scriitor castigatori turneu de tenis Urs polar Te văd Etna

Ultimul turneu de tenis organizat de CSM Oradea în 2022 şi-a desemnat  câştigătorii – Oradea in direct
Ultimul turneu de tenis organizat de CSM Oradea în 2022 şi-a desemnat câştigătorii – Oradea in direct

Tenis Fincup si-a desemnat castigatorii | Open Tenis

Simona Halep - Wikipedia

Nicholas D. Ionel a câştigat turneul de tenis Comesad BCR Open Piteşti -  Ziarul Ancheta Online
Nicholas D. Ionel a câştigat turneul de tenis Comesad BCR Open Piteşti - Ziarul Ancheta Online

Simona Halep a câștigat turneul de la Doha, cel mai important din carieră,  și va urca pe locul 9 WTA | Digi24
Simona Halep a câștigat turneul de la Doha, cel mai important din carieră, și va urca pe locul 9 WTA | Digi24

Turneul Tenis Partener şi-a desemnat câştigătorii - Ziarul 21

O cehoaica si un bulgar, castigatorii la turneul din Giroc. O mare speranta  a tenisului timisorean, semifinalista – Opinia Timisoarei
O cehoaica si un bulgar, castigatorii la turneul din Giroc. O mare speranta a tenisului timisorean, semifinalista – Opinia Timisoarei

Turneu de tenis la Sala Polivalenta, diplome si cupe pentru castigatori –  FOTO & VIDEO - Despre Botosaniul interzis
Turneu de tenis la Sala Polivalenta, diplome si cupe pentru castigatori – FOTO & VIDEO - Despre Botosaniul interzis

Trendul anului 2019 în WTA se păstrează: 16 turnee, 16 câștigătoare  diferite | Digi24
Trendul anului 2019 în WTA se păstrează: 16 turnee, 16 câștigătoare diferite | Digi24

Turnee de Grand Slam - tenisdecamp.ro

Lista câștigătorilor Wimbledon din toate timpurile. Cine a luat cele mai  multe trofee - Playtech Știri
Lista câștigătorilor Wimbledon din toate timpurile. Cine a luat cele mai multe trofee - Playtech Știri

Press Cup – turneu de tenis – Dr. Oetker

Simona Halep a câștigat turneul Toronto Open

Simona Halep, cea mai frumoasa lovitura a anului in circuitul WTA

Care sunt turneele de Grand Slam din tenis - cluju.ro

Minge rara cu autografe Nadal + Halep, castigatori Madrid 2017 Bucuresti  Sectorul 1 • OLX.ro
Minge rara cu autografe Nadal + Halep, castigatori Madrid 2017 Bucuresti Sectorul 1 • OLX.ro

Caroline Garcia, câștigătoarea Turneului Campioanelor: semifinalista US  Open a învins-o pe Aryna Sabalenka, în finală | Sport.ro
Caroline Garcia, câștigătoarea Turneului Campioanelor: semifinalista US Open a învins-o pe Aryna Sabalenka, în finală | Sport.ro

Castigatoare surpriza la turneul WTA de la Berlin! Trofeul a ajuns la o  sportiva venita din
Castigatoare surpriza la turneul WTA de la Berlin! Trofeul a ajuns la o sportiva venita din

REUȘITA Emisiunea oamenilor de succes

Student Sport şi-a desemnat primii câştigători | Romania Tenis

Dublu castigator de Grand Slam, Horia Tecau se retrage din tenis in meciul  cu Peru de la Cluj - E fain la Cluj!
Dublu castigator de Grand Slam, Horia Tecau se retrage din tenis in meciul cu Peru de la Cluj - E fain la Cluj!

Pizza și desert, secretul câștigătoarei Turneului Campioanelor? Caroline  Garcia a luptat cu bulimia | Sport.ro
Pizza și desert, secretul câștigătoarei Turneului Campioanelor? Caroline Garcia a luptat cu bulimia | Sport.ro