Trage ton margine cat a castigat roger federer din tenis depresiune Fascina Fami tot posibilul

Simona Halep NU mai e în TOP 10 milionari în tenis. Cine i-a luat locul și CÂT  a câștigat sportiva în 2021 | DCNews
Simona Halep NU mai e în TOP 10 milionari în tenis. Cine i-a luat locul și CÂT a câștigat sportiva în 2021 | DCNews

Cele mai importante momente ale carierei lui Roger Federer! Recordurile lui  "FedEx", câţi bani a câştigat din tenis şi cine sunt singurii români care  l-au învins - Fanatik.ro
Cele mai importante momente ale carierei lui Roger Federer! Recordurile lui "FedEx", câţi bani a câştigat din tenis şi cine sunt singurii români care l-au învins - Fanatik.ro

AGORA - Roger Federer, după ce a câștigat al 20-lea titlu Grand Slam: „E un  vis devenit realitate”
AGORA - Roger Federer, după ce a câștigat al 20-lea titlu Grand Slam: „E un vis devenit realitate”

Vezi cat au castigat Nadal, Federer, Djokovici si Hanescu din tenis in 2010

Punct ochit, punct lovit! Turneul la care Roger Federer își va face  reintrarea în circuit. Anunțul unui apropiat | Sport.ro
Punct ochit, punct lovit! Turneul la care Roger Federer își va face reintrarea în circuit. Anunțul unui apropiat | Sport.ro

Roger Federer a ieşit din Top 10 ATP după 18 ani şi jumătate | DCNews

Câți bani a câștigat Rafael Nadal după Australian Open. TOP 10 cei mai  bogați tenismeni din lume | DCBusiness.ro
Câți bani a câștigat Rafael Nadal după Australian Open. TOP 10 cei mai bogați tenismeni din lume | DCBusiness.ro

Roger Federer: Îmi lipseşte turneul de la Wimbledon

Meciul de retragere al lui Roger Federer va avea loc vineri. Anunțul  tenismenului elvețian: ”Asta a
Meciul de retragere al lui Roger Federer va avea loc vineri. Anunțul tenismenului elvețian: ”Asta a

DetaliiTehnice Federer, primul miliardar în activitate din tenis. A  câștigat în ultimul an enorm, deși nu a jucat - Eurosport
DetaliiTehnice Federer, primul miliardar în activitate din tenis. A câștigat în ultimul an enorm, deși nu a jucat - Eurosport

Roger Federer a câştigat turneul masculin de la Australian Open -  28.01.2018 | BURSA.RO
Roger Federer a câştigat turneul masculin de la Australian Open - 28.01.2018 | BURSA.RO

A câștigat AusOpen. Roger Federer, la al 20-lea titlu de Grand Slam al  carierei | Digi24
A câștigat AusOpen. Roger Federer, la al 20-lea titlu de Grand Slam al carierei | Digi24

Roger Federer a ajuns la şase trofee la Australian Open. Victorie în cinci  seturi în finala cu Marin Cilic
Roger Federer a ajuns la şase trofee la Australian Open. Victorie în cinci seturi în finala cu Marin Cilic

Federer, interviu-bombă: Roger a explicat că e ca şi retras din tenis |  adevarul.ro
Federer, interviu-bombă: Roger a explicat că e ca şi retras din tenis | adevarul.ro

OFICIAL Novak Djokovic, echipă de vis cu Roger Federer, Rafael Nadal și  Andy Murray la Laver Cup - HotNews.ro
OFICIAL Novak Djokovic, echipă de vis cu Roger Federer, Rafael Nadal și Andy Murray la Laver Cup - HotNews.ro

Roger Federer a decis să se retragă din tenis - Forbes.ro

Roger Federer e jucătorul de tenis cel mai bine plătit în 2018

Roger Federer a câştigat peste un milion de euro după triumful de la Miami.  Cât a adunat elveţianul din tenis
Roger Federer a câştigat peste un milion de euro după triumful de la Miami. Cât a adunat elveţianul din tenis

Roger Federer vorbește despre prietenia cu Rafael Nadal: „A plâns de  fericire când am câștigat Roland Garros” - Fanatik.ro
Roger Federer vorbește despre prietenia cu Rafael Nadal: „A plâns de fericire când am câștigat Roland Garros” - Fanatik.ro

Ce avere are Roger Federer

Roger Federer a castigat turneul ATP de la Dubai - HotNews.ro

Roger Federer vrea să organizeze un turneu demonstrativ în şase luni -  Sport Alert
Roger Federer vrea să organizeze un turneu demonstrativ în şase luni - Sport Alert

Roger Federer produces SUBLIME skill against Stan Wawrinka to send French  Open crowd wild | Tennis | Sport | Express.co.uk
Roger Federer produces SUBLIME skill against Stan Wawrinka to send French Open crowd wild | Tennis | Sport | Express.co.uk

Roger Federer și-a anunțat retragerea din tenis la vârsta de 41 de ani |  Observatornews.ro
Roger Federer și-a anunțat retragerea din tenis la vârsta de 41 de ani | Observatornews.ro

Tenis: Roger Federer - prezentare | AGERPRES • Actualizează lumea.