moşteni Vânzare greu cehia open dublu tenis de masa şanţ dubla poveste

Medalii de aur pentru Adina Diaconu și Andrei Istrate la Campionatele  Balcanice de tenis de masă
Medalii de aur pentru Adina Diaconu și Andrei Istrate la Campionatele Balcanice de tenis de masă

Echipa feminină a României s-a calificat în semifinalele 2021 GAZPROM  European Table Tennis Team Championship la Cluj - Eurosport
Echipa feminină a României s-a calificat în semifinalele 2021 GAZPROM European Table Tennis Team Championship la Cluj - Eurosport

Raluca Olaru şi Nadia Kicenok au ajuns în sferturi la Strasbourg

Simona Halep a anuntat cu cine va face echipa in probele de dublu la  Olimpiada din 2020! "Am vorbit de un an de zile sa jucam impreuna" |  Sport.ro
Simona Halep a anuntat cu cine va face echipa in probele de dublu la Olimpiada din 2020! "Am vorbit de un an de zile sa jucam impreuna" | Sport.ro

Campionatul European de tenis de masă. Bernadette Szocs a luat aurul după o  finală cu Samara și Dragoman. Adina Diaconu, medaliată cu bronz - Fanatik.ro
Campionatul European de tenis de masă. Bernadette Szocs a luat aurul după o finală cu Samara și Dragoman. Adina Diaconu, medaliată cu bronz - Fanatik.ro

Cea mai bună jucătoare de tenis de masa din Europa e româncă! - Eurosport

Tenis de masă: Românii şi-au asigurat trei medalii la Mondialele de juniori  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Românii şi-au asigurat trei medalii la Mondialele de juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.

FOTO VIDEO Serena Williams a revenit pe teren - Calificare în sferturile  probei de dublu de la WTA Eastbourne - HotNews.ro
FOTO VIDEO Serena Williams a revenit pe teren - Calificare în sferturile probei de dublu de la WTA Eastbourne - HotNews.ro

US Open: Start în competiția feminină a calificărilor - Sport Clasic

Tenis de câmp: Un argentinian și o timișoreancă s-au impus în turneul  internațional de la Bistrița! | Sportul Bistrițean
Tenis de câmp: Un argentinian și o timișoreancă s-au impus în turneul internațional de la Bistrița! | Sportul Bistrițean

CEHIA - ROMÂNIA // Mihaela Buzărnescu oferă vești excelente despre Simona  Halep înaintea meciului cu Cehia din Fed Cup: „Așa mi s-a părut”
CEHIA - ROMÂNIA // Mihaela Buzărnescu oferă vești excelente despre Simona Halep înaintea meciului cu Cehia din Fed Cup: „Așa mi s-a părut”

Federația Română de Tenis de Masă - Postitused | Facebook

Tenis de masă: Naţionala masculină a României a câştigat partida cu Cehia,  în preliminariile Campionatului European 2017 | Epoch Times România
Tenis de masă: Naţionala masculină a României a câştigat partida cu Cehia, în preliminariile Campionatului European 2017 | Epoch Times România

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi  Sport | Pagina 719 din 720
Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi Sport | Pagina 719 din 720

Echipa Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova a câştigat Australian Open la  dublu feminin | adevarul.ro
Echipa Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova a câştigat Australian Open la dublu feminin | adevarul.ro

Monica Niculescu, super performanţă la Astana Open: a câştigat trofeul la  dublu! Câţi bani urmează să primească | adevarul.ro
Monica Niculescu, super performanţă la Astana Open: a câştigat trofeul la dublu! Câţi bani urmează să primească | adevarul.ro

Junioare tenis romania

Aur şi bronz pentru România în proba de dublu mixt la Campionatele  Balcanice de Tenis de Masă - Sport Alert
Aur şi bronz pentru România în proba de dublu mixt la Campionatele Balcanice de Tenis de Masă - Sport Alert

Rolland Garros 2022. Irina Begu s-a calificat în turul doi la dublu |  Observatornews.ro
Rolland Garros 2022. Irina Begu s-a calificat în turul doi la dublu | Observatornews.ro

A venit timpul să spun adio" Barbora Strycova, fost lider mondial la dublu,  și-a anunțat retragerea - Eurosport
A venit timpul să spun adio" Barbora Strycova, fost lider mondial la dublu, și-a anunțat retragerea - Eurosport

Australian Open: Simona Halep a fost învinsă în proba de dublu și părăsește  turneul din primul tur | Digi24
Australian Open: Simona Halep a fost învinsă în proba de dublu și părăsește turneul din primul tur | Digi24

FRTM
FRTM

CS Mioveni a fost oprită de CSA Steaua din drumul către finala Superligii  naţionale la tenis de masă - argeşSPORT
CS Mioveni a fost oprită de CSA Steaua din drumul către finala Superligii naţionale la tenis de masă - argeşSPORT