aduce acțiunea refrigera Ușor de înțeles cine a câștigat turneul fed cap din australia Nevoie Coborâre Merita

Tenismenele noastre au învins Canada şi s-au calificat la barajul pentru Fed  Cup - Stirileprotv.ro
Tenismenele noastre au învins Canada şi s-au calificat la barajul pentru Fed Cup - Stirileprotv.ro

Prima declarație a Mihaelei Buzărnescu după înfrângerea din semifinalele Fed  Cup: „Îmi pare foarte rău” | Digi24
Prima declarație a Mihaelei Buzărnescu după înfrângerea din semifinalele Fed Cup: „Îmi pare foarte rău” | Digi24

Elveția a învins Australia și a câștigat pentru prima dată în istorie  Billie Jean King Cup - Eurosport
Elveția a învins Australia și a câștigat pentru prima dată în istorie Billie Jean King Cup - Eurosport

Simona Halep - Wikipedia

Iga Swiatek-Aryna Sabalenka şi Caroline Garcia-Ons Jabeur, semifinalele  feminine de la US Open
Iga Swiatek-Aryna Sabalenka şi Caroline Garcia-Ons Jabeur, semifinalele feminine de la US Open

Franța – România Fed Cup 3-2. „Tricolorele” au ratat finala, după un meci  dramatic - Stirileprotv.ro
Franța – România Fed Cup 3-2. „Tricolorele” au ratat finala, după un meci dramatic - Stirileprotv.ro

Romania – Ungaria in playoff-ul Billie Jean King Cup. Ana Bogdan si  Jaqueline Cristian au castigat primele doua meciuri de simplu -  Onlinesport.ro
Romania – Ungaria in playoff-ul Billie Jean King Cup. Ana Bogdan si Jaqueline Cristian au castigat primele doua meciuri de simplu - Onlinesport.ro

Are probleme cu capul”. Ana Bogdan a explicat de ce și-a dat afară  antrenorul în timpul turneului Australian Open 2023 - Playtech Știri
Are probleme cu capul”. Ana Bogdan a explicat de ce și-a dat afară antrenorul în timpul turneului Australian Open 2023 - Playtech Știri

Karolina Pliskova a câştigat turneul de la Roma și o depășește pe Simona  Halep în clasamentul WTA | Digi24
Karolina Pliskova a câştigat turneul de la Roma și o depășește pe Simona Halep în clasamentul WTA | Digi24

We Love Sport Tenis Favoritele de la US Open, Tier List

Programul finalei Fed Cup Australia - Franța. Surpriză în formula gazdelor

Breaking News | Simona Halep și-a anunțat revenirea în echipa de FED Cup!  De ce s-a răzgândit și când sunt primele meciuri
Breaking News | Simona Halep și-a anunțat revenirea în echipa de FED Cup! De ce s-a răzgândit și când sunt primele meciuri

Simona Halep a pierdut locul 2 mondial. Naomi Osaka a câştigat turneul  Australian Open 2021 | Antena 1
Simona Halep a pierdut locul 2 mondial. Naomi Osaka a câştigat turneul Australian Open 2021 | Antena 1

Federaţia Română de Tenis | Bucharest

Echipa de FED Cup a Romaniei va fi cap de serie la tragerea la sorti!  Adversarul Romaniei la baraj, in Cupa Davis | Sportivity.ro
Echipa de FED Cup a Romaniei va fi cap de serie la tragerea la sorti! Adversarul Romaniei la baraj, in Cupa Davis | Sportivity.ro

_ „Chills” în timp ce calificarea o doboare pe a noua cap de serie,  Kudermetova, la Australian Open - extpolitic - Fluierul.ro
_ „Chills” în timp ce calificarea o doboare pe a noua cap de serie, Kudermetova, la Australian Open - extpolitic - Fluierul.ro

Australia s-a calificat în finala Fed Cup. Barty şi Stosur au câştigat  meciul de dublu cu Azarenka şi Sabalenka | Digi24
Australia s-a calificat în finala Fed Cup. Barty şi Stosur au câştigat meciul de dublu cu Azarenka şi Sabalenka | Digi24

Polonia - România 4-0 | Polonia obține calificarea la turneul final Billie  Jean King Cup - Eurosport
Polonia - România 4-0 | Polonia obține calificarea la turneul final Billie Jean King Cup - Eurosport

Simona Halep a câştigat turneul Melbourne Summer Set 1 (WTA) - Financial  Intelligence
Simona Halep a câştigat turneul Melbourne Summer Set 1 (WTA) - Financial Intelligence

Tenis: Programul primei zile a turneului de la Praga (WTA), perturbat de  ploaie
Tenis: Programul primei zile a turneului de la Praga (WTA), perturbat de ploaie

România a aflat împotriva cui joacă pentru calificarea la turneul final al  Billie Jean King Cup » Duel în deplasare
România a aflat împotriva cui joacă pentru calificarea la turneul final al Billie Jean King Cup » Duel în deplasare

Tenis: Anett Kontaveit a câştigat turneul WTA de la Moscova |  replicaonline.ro
Tenis: Anett Kontaveit a câştigat turneul WTA de la Moscova | replicaonline.ro