A face echipă cu cel mai Premoniţie cine a castigat grand slam Trotuar Lipițivă A intelege

Novak Djokovic a câştigat Australian Open 2021. Este al 18-lea său trofeu  de Grand Slam,
Novak Djokovic a câştigat Australian Open 2021. Este al 18-lea său trofeu de Grand Slam,

Ancheta L'Equipe a stabilit cel mai bun jucător de tenis din istorie care  nu a câștigat vreun Grand Slam - Eurosport
Ancheta L'Equipe a stabilit cel mai bun jucător de tenis din istorie care nu a câștigat vreun Grand Slam - Eurosport

Dominic Thiem a castigat primul trofeu de grand slam din cariera, la US  Open, dupa un
Dominic Thiem a castigat primul trofeu de grand slam din cariera, la US Open, dupa un

Sofia Kenin a câştigat finala Australian Open, primul grand slam din  carieră - Stirileprotv.ro
Sofia Kenin a câştigat finala Australian Open, primul grand slam din carieră - Stirileprotv.ro

Simona Halep a castigat finala de la Roland Garros. Este primul trofeu de Grand  Slam din cariera
Simona Halep a castigat finala de la Roland Garros. Este primul trofeu de Grand Slam din cariera

Poloneza Iga Swiatek (19 ani) a câştigat turneul de Grand Slam de la Roland  Garros - Forbes.ro
Poloneza Iga Swiatek (19 ani) a câştigat turneul de Grand Slam de la Roland Garros - Forbes.ro

ISTORIA S-A RESCRIS! Rafael Nadal a castigat al 20-lea titlu de Grand Slam  al carierei si l-a egalat pe Federer: Djokovic, umilit cu 6-0 in primul  set! | Sport.ro
ISTORIA S-A RESCRIS! Rafael Nadal a castigat al 20-lea titlu de Grand Slam al carierei si l-a egalat pe Federer: Djokovic, umilit cu 6-0 in primul set! | Sport.ro

Roland Garros. Barbora Krejcikova a cucerit trofeul Grand Slam-lui de la  Paris [video] | Epoch Times România
Roland Garros. Barbora Krejcikova a cucerit trofeul Grand Slam-lui de la Paris [video] | Epoch Times România

TRM - Denis Vieru a câştigat Grand Slam-ul de la Abu Dhabi

A castigat 14 Grand Slam-uri cu el, dar nu l-a platit niciun euro! Cum a  functionat intelegerea dintre Rafael Nadal si unchiul sau | Sport.ro
A castigat 14 Grand Slam-uri cu el, dar nu l-a platit niciun euro! Cum a functionat intelegerea dintre Rafael Nadal si unchiul sau | Sport.ro

Nick Kyrgios a câștigat primul Grand Slam! Kyrgios și Kokkinakis sunt noii  campioni ai Openului Australian la dublu | Sport.ro
Nick Kyrgios a câștigat primul Grand Slam! Kyrgios și Kokkinakis sunt noii campioni ai Openului Australian la dublu | Sport.ro

COLOSAL // Roger Federer a câştigat Australian Open! Elveţianul a cucerit  al 20-lea trofeu la un Grand Slam. „Sunt atât de fericit, e incredibil"
COLOSAL // Roger Federer a câştigat Australian Open! Elveţianul a cucerit al 20-lea trofeu la un Grand Slam. „Sunt atât de fericit, e incredibil"

Novak Djokovic a câştigat duminică pentru a 9-a oară Australian Open,  primul turneu de Grand
Novak Djokovic a câştigat duminică pentru a 9-a oară Australian Open, primul turneu de Grand

Djokovic a câştigat a treia oară consecutiv turneul de la Wimbledon, al  20-lea său trofeu de Grand Slam | Observatornews.ro
Djokovic a câştigat a treia oară consecutiv turneul de la Wimbledon, al 20-lea său trofeu de Grand Slam | Observatornews.ro

Rafael Nadal a câştigat pentru a 14-a oară turneul de la Roland Garros.  Este al 22-lea său trofeu de grand slam - Stirileprotv.ro
Rafael Nadal a câştigat pentru a 14-a oară turneul de la Roland Garros. Este al 22-lea său trofeu de grand slam - Stirileprotv.ro

Barbora Krejcikova şi Katerina Siniakova au câştigat US Open la dublu. Este  al treilea lor trofeu de grand slam din 2022
Barbora Krejcikova şi Katerina Siniakova au câştigat US Open la dublu. Este al treilea lor trofeu de grand slam din 2022

Australian Open 2021: Naomi Osaka a câştigat al 4-lea titlu de Grand Slam,  al doilea la Australian Open | TENISite
Australian Open 2021: Naomi Osaka a câştigat al 4-lea titlu de Grand Slam, al doilea la Australian Open | TENISite

Ilie Năstase, 50 de ani de la primul Grand Slam câştigat vreodată de un  român. Suma incredibil de mică pe care a primit-o atunci
Ilie Năstase, 50 de ani de la primul Grand Slam câştigat vreodată de un român. Suma incredibil de mică pe care a primit-o atunci

Roland Garros. Garbine Muguruza a învins-o pe Serena Williams și a câştigat  primul trofeu de Grand Slam din carieră | Digi24
Roland Garros. Garbine Muguruza a învins-o pe Serena Williams și a câştigat primul trofeu de Grand Slam din carieră | Digi24

Simona Halep câştigă primul trofeu de Grand Slam din carieră!! Simona a  câştigat finala de
Simona Halep câştigă primul trofeu de Grand Slam din carieră!! Simona a câştigat finala de

Tenis: Japoneza Naomi Osaka a câştigat US Open, primul ei turneu de Grand  Slam | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Japoneza Naomi Osaka a câştigat US Open, primul ei turneu de Grand Slam | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cilic a câştigat în premieră un Grand Slam: 6-3, 6-3, 6-3 cu Nishikori, în  finală la US Open
Cilic a câştigat în premieră un Grand Slam: 6-3, 6-3, 6-3 cu Nishikori, în finală la US Open

Bianca Andreescu a câștigat US Open, primul său trofeu de Grand Slam :  Europa FM
Bianca Andreescu a câștigat US Open, primul său trofeu de Grand Slam : Europa FM

Roland Garros 2021: Novak Djokovic a câştigat al 19-lea titlu major şi a  completat al doilea Grand Slam al carierei | TENISite
Roland Garros 2021: Novak Djokovic a câştigat al 19-lea titlu major şi a completat al doilea Grand Slam al carierei | TENISite

Ashleigh Barty a câştigat turneul Australian Open: Este al treilea titlu de grand  slam pentru jucătoarea australiană - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri
Ashleigh Barty a câştigat turneul Australian Open: Este al treilea titlu de grand slam pentru jucătoarea australiană - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

horia tecau a castigat primul grand slam | Opinia Timisoarei –

Ce i-a transmis Djokovic lui Nadal după ce spaniolul a câștigat titlul de Grand  Slam cu numărul 21 - Playsport
Ce i-a transmis Djokovic lui Nadal după ce spaniolul a câștigat titlul de Grand Slam cu numărul 21 - Playsport