jucător de ce nu Terminal cine a castigat la madrid A făcut un contract roși Banal

Zverev, rege la Madrid! A câştigat turneul, după o finală epică, împotriva  lui Berrettini - Eurosport
Zverev, rege la Madrid! A câştigat turneul, după o finală epică, împotriva lui Berrettini - Eurosport

Real Madrid a câștigat derbiul cu Atletico și și-a consolidat prima poziție  în La Liga | Sport.ro
Real Madrid a câștigat derbiul cu Atletico și și-a consolidat prima poziție în La Liga | Sport.ro

Karim Benzema, fotbalist la Real Madrid, a câştigat trofeul Balonul de Aur  din 2022 – Capital
Karim Benzema, fotbalist la Real Madrid, a câştigat trofeul Balonul de Aur din 2022 – Capital

Ons Jabeur a câştigat turneul Madrid Open - Stiri pe surse - Cele mai noi  stiri
Ons Jabeur a câştigat turneul Madrid Open - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturile turneului de la Madrid.  Halep ratează calificarea după ce nu pierduse nici măcar un set în turneu |  Observatornews.ro
Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturile turneului de la Madrid. Halep ratează calificarea după ce nu pierduse nici măcar un set în turneu | Observatornews.ro

MOLDPRES News Agency - Real Madrid a câştigat trofeul Ligii Campionilor

Real Madrid a ajuns sâmbătă la al 35-lea titlu de campioană a Spaniei la  fotbal - România Liberă
Real Madrid a ajuns sâmbătă la al 35-lea titlu de campioană a Spaniei la fotbal - România Liberă

Alexander Zverev a câştigat la Madrid! Germanul i s-a adresat direct lui  Ion Ţiriac, românul care a împlinit 82 de ani
Alexander Zverev a câştigat la Madrid! Germanul i s-a adresat direct lui Ion Ţiriac, românul care a împlinit 82 de ani

Real Madrid – Eintracht Frankfurt 2-0. „Galacticii” au câştigat Supercupa  Europei! Karim Benzema şi David Alaba i-au adus un nou trofeu lui Carlo  Ancelotti - Antena Sport
Real Madrid – Eintracht Frankfurt 2-0. „Galacticii” au câştigat Supercupa Europei! Karim Benzema şi David Alaba i-au adus un nou trofeu lui Carlo Ancelotti - Antena Sport

Liga Campionilor: Real Madrid a castigat pentru a 14-a oara trofeul...

TRUE STORY: Anul in care Real Madrid a jucat finala Cupei Spaniei impotriva  lui Real Madrid. Cine a castigat :) | Sport.ro
TRUE STORY: Anul in care Real Madrid a jucat finala Cupei Spaniei impotriva lui Real Madrid. Cine a castigat :) | Sport.ro

Carlos Alcaraz a câştigat turneul de tenis de la Madrid. Spaniolul i-a  învins pe Nadal, Djokovic şi Zverev | Observatornews.ro
Carlos Alcaraz a câştigat turneul de tenis de la Madrid. Spaniolul i-a învins pe Nadal, Djokovic şi Zverev | Observatornews.ro

Petra Kvitova A Câştigat Turneul De La Madrid | Libertatea

La o zi după ce l-a învins pe Nadal, Alcaraz a câştigat şi în faţa lui  Djokovic în semifinalele turneului de la Madrid
La o zi după ce l-a învins pe Nadal, Alcaraz a câştigat şi în faţa lui Djokovic în semifinalele turneului de la Madrid

Real Madrid a câştigat titlul în Spania. A învins Malaga cu 2-0 în ultima  etapă | Digi24
Real Madrid a câştigat titlul în Spania. A învins Malaga cu 2-0 în ultima etapă | Digi24

Ashleigh Barty a câştigat la Madrid duelul ultimelor două campioane de la  Roland Garros - 04.05.2021 | BURSA.RO
Ashleigh Barty a câştigat la Madrid duelul ultimelor două campioane de la Roland Garros - 04.05.2021 | BURSA.RO

FOTO Real Madrid a câştigat Liga Campionilor. Juventus - Real Madrid 1-4.  Ronaldo a înscris două
FOTO Real Madrid a câştigat Liga Campionilor. Juventus - Real Madrid 1-4. Ronaldo a înscris două

Simona Halep a castigat finala turneului WTA de la Madrid, dupa ce a  invins-o pe sportiva slovaca Dominika Cibulkova - Stirileprotv.ro
Simona Halep a castigat finala turneului WTA de la Madrid, dupa ce a invins-o pe sportiva slovaca Dominika Cibulkova - Stirileprotv.ro

FOTO Real Madrid, regina Europei pentru a 14-a oară: 1-0 vs Liverpool, în  finala Champions League - HotNews.ro
FOTO Real Madrid, regina Europei pentru a 14-a oară: 1-0 vs Liverpool, în finala Champions League - HotNews.ro

Real Madrid a câștigat Supercupa UEFA! Reacția lui Ilie Dumitrescu! -  YouTube
Real Madrid a câștigat Supercupa UEFA! Reacția lui Ilie Dumitrescu! - YouTube

Real Madrid a câştigat Supercupa Europei pentru a cincea oară

VIDEO) "Călăul" lui Halep a câștigat turneul de la Madrid

Ons Jabeur a câştigat turneul Madrid Open

LaLiga: Real Madrid a câştigat derbiul cu Atletico Madrid, Betis a învins  pe Girona şi rămâne pe podium - HotNews.ro
LaLiga: Real Madrid a câştigat derbiul cu Atletico Madrid, Betis a învins pe Girona şi rămâne pe podium - HotNews.ro

Fotbal: Real Madrid câştigă trofeul Ligii Campionilor, după 1-0 în finala  cu Liverpool | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Real Madrid câştigă trofeul Ligii Campionilor, după 1-0 în finala cu Liverpool | AGERPRES • Actualizează lumea.

AGORA - Pentru al doilea an consecuiv: Simona Halep a câştigat turneul de  la Madrid
AGORA - Pentru al doilea an consecuiv: Simona Halep a câştigat turneul de la Madrid

Real Madrid a câştigat pentru a 14-a oară Liga Campionilor

Real Madrid, noua regină a fotbalului european. Formația spaniolă a  câștigat pentru a 14-a oară Liga Campionilor | Digi24
Real Madrid, noua regină a fotbalului european. Formația spaniolă a câștigat pentru a 14-a oară Liga Campionilor | Digi24