anacronic Inodor Proverb cine a castigat la meciul cu simona halep Predecesor zimțată Om bogat

Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la  Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport
Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport

Când se joacă meciul dintre Simona Halep și Anastasia Potapova, de la  Kremlin Cup!
Când se joacă meciul dintre Simona Halep și Anastasia Potapova, de la Kremlin Cup!

Halep, gata de debutul la Roma! De la ce oră se va juca meciul cu Cornet

Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la  Australian Open după un meci de infarct | Digi24
Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la Australian Open după un meci de infarct | Digi24

Degeaba a câștigat set cu 6-0! Ce s-a întâmplat la meciul după care a fost  testată pozitiv Simona Halep | Sport.ro
Degeaba a câștigat set cu 6-0! Ce s-a întâmplat la meciul după care a fost testată pozitiv Simona Halep | Sport.ro

Simona Halep se opreste in semifinale la Indian Wells, dupa 3-6, 4-6 in  meciul cu Radwanska! Prima reactie a Simonei! Romanca este noul numar 5 WTA  | Sport.ro
Simona Halep se opreste in semifinale la Indian Wells, dupa 3-6, 4-6 in meciul cu Radwanska! Prima reactie a Simonei! Romanca este noul numar 5 WTA | Sport.ro

Halep, inepuizabilă: A câştigat încă un meci-maraton, făcând o adevărată  demonstraţie de forţă | adevarul.ro
Halep, inepuizabilă: A câştigat încă un meci-maraton, făcând o adevărată demonstraţie de forţă | adevarul.ro

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto / Ce a spus românca după  meciul cu Teichmann
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto / Ce a spus românca după meciul cu Teichmann

Simona Halep, dată pe spate de Cori Gauff, adversara de la Toronto: "Joacă  non-stop și câștigă non-stop" - Eurosport
Simona Halep, dată pe spate de Cori Gauff, adversara de la Toronto: "Joacă non-stop și câștigă non-stop" - Eurosport

Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturile turneului de la Madrid.  Halep ratează calificarea după ce nu pierduse nici măcar un set în turneu |  Observatornews.ro
Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturile turneului de la Madrid. Halep ratează calificarea după ce nu pierduse nici măcar un set în turneu | Observatornews.ro

Simona Halep, meci nebun în Germania! Optime pe muchie de cuţit. Ce a făcut  campioana noastră - Sportbull
Simona Halep, meci nebun în Germania! Optime pe muchie de cuţit. Ce a făcut campioana noastră - Sportbull

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA  Roma s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

Australian Open. Simona Halep a câştigat meciul cu australianca Lizette  Cabrera
Australian Open. Simona Halep a câştigat meciul cu australianca Lizette Cabrera

Efectul Mouratoglou” Ce a arătat Simona Halep diferit în primul meci  câștigat cu noul antrenor, la Madrid | Sport.ro
Efectul Mouratoglou” Ce a arătat Simona Halep diferit în primul meci câștigat cu noul antrenor, la Madrid | Sport.ro

Elena Rîbakina - Simona Halep, 6-3, 6-3. Halep, eliminată în semifinale la  Wimbledon | Observatornews.ro
Elena Rîbakina - Simona Halep, 6-3, 6-3. Halep, eliminată în semifinale la Wimbledon | Observatornews.ro

Simona Halep e fericită că a câștigat primul meci pe iarbă: 'Au fost trei  ani de când nu am jucat pe iarbă' - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri
Simona Halep e fericită că a câștigat primul meci pe iarbă: 'Au fost trei ani de când nu am jucat pe iarbă' - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Reacţia Simonei Halep după ce a fost programată în ultimul meci al zilei

Simona Halep a câştigat FINALA de la Wimbledon 2019 | LIVE TEXT: Visul unei  generaţii în România, atins într-un meci PERFECT
Simona Halep a câştigat FINALA de la Wimbledon 2019 | LIVE TEXT: Visul unei generaţii în România, atins într-un meci PERFECT

Simona Halep a câştigat primul meci din 2022. ''Acum mă simt sănătoasă şi  pregătită să joc''
Simona Halep a câştigat primul meci din 2022. ''Acum mă simt sănătoasă şi pregătită să joc''

Aici s-a terminat totul! Momentul în care Simona Halep s-a prăbuşit în  meciul cu Serena Williams şi reacţia lui Mats Wilander
Aici s-a terminat totul! Momentul în care Simona Halep s-a prăbuşit în meciul cu Serena Williams şi reacţia lui Mats Wilander

De la ce ora va juca azi Simona Halep primul meci la turneul de la Stuttgart

Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci  în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24
Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24

Un parior a mizat 35.000 de dolari pe meciul Simona Halep - Beatriz  Haddad-Maia! Câţi bani a câştigat. Foto - Fanatik.ro
Un parior a mizat 35.000 de dolari pe meciul Simona Halep - Beatriz Haddad-Maia! Câţi bani a câştigat. Foto - Fanatik.ro

Ce a mulțumit-o pe Simona Halep după meciul care a dus-o în optimi la  Indian Wells - HotNews.ro
Ce a mulțumit-o pe Simona Halep după meciul care a dus-o în optimi la Indian Wells - HotNews.ro

Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de  finală ale turneului de la Madrid | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Madrid | Digi24