Abraziv Respinge Colet cine a castigat mai mult steaua sau dinamo Încorporarea Discotecă Maximizați

Finala Cupei României: Steaua – Dinamo 2-1. Steaua a câştigat trofeul după  un meci mare! – Evenimentul Zilei
Finala Cupei României: Steaua – Dinamo 2-1. Steaua a câştigat trofeul după un meci mare! – Evenimentul Zilei

LIVE VIDEO ǀ Dinamo – Steaua se joacă vineri, de la ora 21:30, în direct la  Prima Sport 1. ”Derby de România”, la primul episod în Liga a 2-a
LIVE VIDEO ǀ Dinamo – Steaua se joacă vineri, de la ora 21:30, în direct la Prima Sport 1. ”Derby de România”, la primul episod în Liga a 2-a

CSA Steaua castiga derby-ul de Liga 2 cu Dinamo - Onlinesport.ro

Derby-ul Steaua-Dinamo, cel mai urmărit meci de pe Look TV de până acum.  Câţi români s-au uitat
Derby-ul Steaua-Dinamo, cel mai urmărit meci de pe Look TV de până acum. Câţi români s-au uitat

Steaua și Dinamo din 1989, precum Real și Barcelona de astăzi! Performanțe  răsunătoare pe plan european
Steaua și Dinamo din 1989, precum Real și Barcelona de astăzi! Performanțe răsunătoare pe plan european

Dinamo a câştigat derbiul după ce Steaua a deschis scorul | Digi24

Steaua-Dinamo LIVE BLOG Derby Nat10nal! GRANDE PARTITA! Stelistii s-au  'DOPAT' la pauza! Repriza EXPLOZIVA pe National Arena! Rrrrraul e DERBY  HERO | Sport.ro
Steaua-Dinamo LIVE BLOG Derby Nat10nal! GRANDE PARTITA! Stelistii s-au 'DOPAT' la pauza! Repriza EXPLOZIVA pe National Arena! Rrrrraul e DERBY HERO | Sport.ro

DINAMO - STEAUA, 0-2. Stelistii bat in derby prin autogolul lui Boubacar si  reusita lui Tanase - Stirileprotv.ro
DINAMO - STEAUA, 0-2. Stelistii bat in derby prin autogolul lui Boubacar si reusita lui Tanase - Stirileprotv.ro

VIDEO Liga I: Dinamo - Steaua 1-3: Derby cu incidente, meciul a fost  intrerupt aproape 20 de minute, dupa ce portarul Stelei a acuzat faptul ca  a fost lovit de un obiect
VIDEO Liga I: Dinamo - Steaua 1-3: Derby cu incidente, meciul a fost intrerupt aproape 20 de minute, dupa ce portarul Stelei a acuzat faptul ca a fost lovit de un obiect

Video Exclusiv | "Asta era diferenţa între noi şi Dinamo". Care echipă a  fost mai "ajutată"? "Când spunem de securiști, e altceva"
Video Exclusiv | "Asta era diferenţa între noi şi Dinamo". Care echipă a fost mai "ajutată"? "Când spunem de securiști, e altceva"

A treia oară când Steaua îi înscrie lui Dinamo 5 goluri, a doua oară când  îi dă 4 într-o repriză. Cifrele derby-ului | Digi24
A treia oară când Steaua îi înscrie lui Dinamo 5 goluri, a doua oară când îi dă 4 într-o repriză. Cifrele derby-ului | Digi24

Se rejoacă Steaua-Dinamo! Pe banca tehnică vor fi Iordănescu și Lucescu

Steaua ingropata de stelisti: Dinamo 2-1 Steaua! Dinamo castiga dupa doua  penalty-uri | Sport.ro
Steaua ingropata de stelisti: Dinamo 2-1 Steaua! Dinamo castiga dupa doua penalty-uri | Sport.ro

Derby de România: Dinamo 2-1 FC Steaua! 10 pentru Peluza stelistă, 5 pentru  Coman & Co. | FCSTEAUA.RO
Derby de România: Dinamo 2-1 FC Steaua! 10 pentru Peluza stelistă, 5 pentru Coman & Co. | FCSTEAUA.RO

Rugby: Dinamo a câştigat derby-ul cu Steaua, chiar în Ghencea, în  play-off-ul Ligii Naţionale | AGERPRES • Actualizează lumea.
Rugby: Dinamo a câştigat derby-ul cu Steaua, chiar în Ghencea, în play-off-ul Ligii Naţionale | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cine a fost mai favorizată înainte de '90, Steaua sau Dinamo? S-a reaprins  din senin rivalitatea istorică: „Vreți să știți ce făcea Valentin?”
Cine a fost mai favorizată înainte de '90, Steaua sau Dinamo? S-a reaprins din senin rivalitatea istorică: „Vreți să știți ce făcea Valentin?”

Play-off - Etapa 1 - Steaua București - Dinamo București, 5-1 (4-0) - Steaua  Liberă
Play-off - Etapa 1 - Steaua București - Dinamo București, 5-1 (4-0) - Steaua Liberă

Steaua - Dinamo: Cinci meciuri memorabile

Cornel Dinu a dezvăluit cât câștiga un fotbalist de la Dinamo sau Steaua în  perioada comunistă: "Luau de două-trei ori mai mult decât Ceaușescu"
Cornel Dinu a dezvăluit cât câștiga un fotbalist de la Dinamo sau Steaua în perioada comunistă: "Luau de două-trei ori mai mult decât Ceaușescu"

Dinamo a câştigat derbiul cu Steaua, scor 1-0, în Liga I - GALERIE FOTO

DINAMO - FCSB // Arena Națională, cea mai frumoasă casă pentru Derby! Cele  mai importante repere de pe stadioanele unde s-a jucat Dinamo - FCSB
DINAMO - FCSB // Arena Națională, cea mai frumoasă casă pentru Derby! Cele mai importante repere de pe stadioanele unde s-a jucat Dinamo - FCSB

De-ale lui Vasile - un derby, ratat: "oile" în atac, cainii în "tarc"! -  Dinamo1948
De-ale lui Vasile - un derby, ratat: "oile" în atac, cainii în "tarc"! - Dinamo1948

Steaua - Dinamo, statistica meciurilor directe. Cine are mai multe victorii  - Fanatik.ro
Steaua - Dinamo, statistica meciurilor directe. Cine are mai multe victorii - Fanatik.ro

Interes mare pentru Dinamo - Steaua! Număr impresionant de bilete vândute  pentru ”Eternul derby” | EXCLUSIV
Interes mare pentru Dinamo - Steaua! Număr impresionant de bilete vândute pentru ”Eternul derby” | EXCLUSIV