Interacţiune Devasta Deschis cine a castigat us open2016 cel mai De neînlocuit mecanism

Gabriela Ruse, printre performerele zilei la US Open. A câștigat, la 3  săptămâni de la operație - Eurosport
Gabriela Ruse, printre performerele zilei la US Open. A câștigat, la 3 săptămâni de la operație - Eurosport

Tenis: Tinerii Alcaraz şi Sinner vor fi adversari în sferturi la US Open |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Tinerii Alcaraz şi Sinner vor fi adversari în sferturi la US Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

us open | Romania Tenis - Part 10

Romania TV - Angelique Kerber a câştigat US OPEN 2016. Victoria sa este  importantă şi pentru Simona Halep
Romania TV - Angelique Kerber a câştigat US OPEN 2016. Victoria sa este importantă şi pentru Simona Halep

Cum a câștigat Sorana Cîrstea primul meci la US Open?

Știm finala feminină de la US Open 2022. Swiatek a întors spectaculos:  "Când am fost la toaletă, am plâns"
Știm finala feminină de la US Open 2022. Swiatek a întors spectaculos: "Când am fost la toaletă, am plâns"

Tenis: Japoneza Naomi Osaka a câştigat US Open, primul ei turneu de Grand  Slam | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Japoneza Naomi Osaka a câştigat US Open, primul ei turneu de Grand Slam | AGERPRES • Actualizează lumea.

Emma Răducanu - Leylah Fernandez 6-4, 6-3! Britanica este campioană la US  Open, fără set pierdut - Eurosport
Emma Răducanu - Leylah Fernandez 6-4, 6-3! Britanica este campioană la US Open, fără set pierdut - Eurosport

Cele mai mari premii din istoria US Open! Cecul URIAS pe care il poate  primi Simona Halep daca va castiga al treilea titlu de Grand Slam | Sport.ro
Cele mai mari premii din istoria US Open! Cecul URIAS pe care il poate primi Simona Halep daca va castiga al treilea titlu de Grand Slam | Sport.ro

Dominika Cibulkova a câștigat Turneul Campioanelor 2016

Carlos Alcaraz, campion la US Open! Spaniolul a rescris istoria tenisului -  Eurosport
Carlos Alcaraz, campion la US Open! Spaniolul a rescris istoria tenisului - Eurosport

PREZENTARE US Open 2017: Grand Slam-ul marilor absente - Federer si Nadal,  responsabili cu spectacolul; Simona Halep, pe lista celor opt pretendente  la coroana mondiala - HotNews.ro
PREZENTARE US Open 2017: Grand Slam-ul marilor absente - Federer si Nadal, responsabili cu spectacolul; Simona Halep, pe lista celor opt pretendente la coroana mondiala - HotNews.ro

US Open: Novak Djokovic vs Stan Wawrinka 7-6, 4-6, 5-7, 3-6/Wawrinka,  invingator pentru prima data la New York - HotNews.ro
US Open: Novak Djokovic vs Stan Wawrinka 7-6, 4-6, 5-7, 3-6/Wawrinka, invingator pentru prima data la New York - HotNews.ro

Emma Răducanu - Leylah Fernandez 6-4, 6-3. Sportiva cu origini românești a  câștigat US Open venind din calificări, fără set cedat
Emma Răducanu - Leylah Fernandez 6-4, 6-3. Sportiva cu origini românești a câștigat US Open venind din calificări, fără set cedat

Tenismena germană Angelique Kerber a câştigat US Open! Acesta este al  doilea titlu de Mare Şlem din cariera sa - B1TV.ro
Tenismena germană Angelique Kerber a câştigat US Open! Acesta este al doilea titlu de Mare Şlem din cariera sa - B1TV.ro

Pasionată de design interior şi premiantă la şcoală. Cine este Ana Bogdan,  revelaţia tenisului românesc la US Open 2016 | adevarul.ro
Pasionată de design interior şi premiantă la şcoală. Cine este Ana Bogdan, revelaţia tenisului românesc la US Open 2016 | adevarul.ro

Wawrinka l-a învins pe Djokovic în finala de la US Open şi a câştigat al  treilea Grand Slam din carieră
Wawrinka l-a învins pe Djokovic în finala de la US Open şi a câştigat al treilea Grand Slam din carieră

Nadal, in conflict cu antrenorul sau dupa ce a castigat US Open: "Cred ca  mi-am atins varful de forma!" | Sport.ro
Nadal, in conflict cu antrenorul sau dupa ce a castigat US Open: "Cred ca mi-am atins varful de forma!" | Sport.ro

Trei românce în turul 2 de la US Open. Patricia Ţig, eliminată de germanca  Siegemund
Trei românce în turul 2 de la US Open. Patricia Ţig, eliminată de germanca Siegemund

Cum arată palmaresul Simonei Halep la US Open. Patrick Mouratoglou a  câștigat la New York de trei ori, ca antrenor | Sport.ro
Cum arată palmaresul Simonei Halep la US Open. Patrick Mouratoglou a câștigat la New York de trei ori, ca antrenor | Sport.ro

Câți bani a câștigat Simona Halep în 2016. Kerber, prima în top | Digi24

Tenis: Frances Tiafoe şi Carlos Alcaraz, calificaţi în semifinalele  turneului US Open | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Frances Tiafoe şi Carlos Alcaraz, calificaţi în semifinalele turneului US Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Tunisianca Ons Jabeur, în turul 3 la US Open | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Tunisianca Ons Jabeur, în turul 3 la US Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Carlos Alcaraz a câştigat US Open şi a devenit cel mai tânăr lider ATP din  istorie
Carlos Alcaraz a câştigat US Open şi a devenit cel mai tânăr lider ATP din istorie

Iga Swiatek şi Arina Sabalenka, în semifinale la US Open 2022

Meciul dintre surorile Williams de la US Open a... | News.ro

VIDEO Cum l-a invins Stan Wawrinka pe Novak Djokovic in finala de la US Open  - HotNews.ro
VIDEO Cum l-a invins Stan Wawrinka pe Novak Djokovic in finala de la US Open - HotNews.ro