Întuneca facel plat Tramvai cine a catigat meciul dintre halep olaru contra Lipicios Uman în afară de

Video | Simona Halep / Raluca Olaru - Gabriela Dabrowski / Yi-Fan Xu 7-6,  7-5. Principalele favorite, eliminate de la Eastbourne
Video | Simona Halep / Raluca Olaru - Gabriela Dabrowski / Yi-Fan Xu 7-6, 7-5. Principalele favorite, eliminate de la Eastbourne

Simona Halep a castigat primul turneu profesionist de tenis din cariera |  Ziarul National
Simona Halep a castigat primul turneu profesionist de tenis din cariera | Ziarul National

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Praga (WTA)

Simona Halep, victorie dificilă în primul tur la Praga, după o pauză de  aproape 6 luni | Digi24
Simona Halep, victorie dificilă în primul tur la Praga, după o pauză de aproape 6 luni | Digi24

Halep, campioana fiecărui punct - DoR

Tenis: Simona Halep, calificată în sferturi la Dubai, după o victorie contra  Gabrielei Ruse | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep, calificată în sferturi la Dubai, după o victorie contra Gabrielei Ruse | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep joacă azi, nu mai devreme de ora 13.30, la Roma. Care este  cartea de vizită a adversarului de pe tabloul de simplu
Simona Halep joacă azi, nu mai devreme de ora 13.30, la Roma. Care este cartea de vizită a adversarului de pe tabloul de simplu

SIMONA HALEP o va intalni pe Barbora Zahlavova Strycova la Beijing Open. In  semifinale, poate da peste Maria Sharapova - Stirileprotv.ro
SIMONA HALEP o va intalni pe Barbora Zahlavova Strycova la Beijing Open. In semifinale, poate da peste Maria Sharapova - Stirileprotv.ro

Avem o româncă la Turneul Campioanelor! Nu e Halep | adevarul.ro

Simona Halep va evolua și la dublu, la turneul de la Doha. Cu cine va face  pereche
Simona Halep va evolua și la dublu, la turneul de la Doha. Cu cine va face pereche

Calificarea în finală este în mâna chinezoaicelor. Raluca Olaru și Olga  Savchuk au pierdut meciul al doilea de la WTA Elite Trophy
Calificarea în finală este în mâna chinezoaicelor. Raluca Olaru și Olga Savchuk au pierdut meciul al doilea de la WTA Elite Trophy

UPDATE - Wuhan: Simona Halep s-a accidentat la... | News.ro

VICTORIE ISTORICA pentru Simona Halep! A revenit incredibil si a cucerit  INDIAN WELLS cu 2-6, 7-5, 6-4, dupa ce Jankovic a fost la doua mingi de meci  | Sport.ro
VICTORIE ISTORICA pentru Simona Halep! A revenit incredibil si a cucerit INDIAN WELLS cu 2-6, 7-5, 6-4, dupa ce Jankovic a fost la doua mingi de meci | Sport.ro

Câţi bani a câştigat Simona Halep pentru titlul de la Melbourne Summer Set  1, primul ei trofeu după mai bine de un an! - Fanatik.ro
Câţi bani a câştigat Simona Halep pentru titlul de la Melbourne Summer Set 1, primul ei trofeu după mai bine de un an! - Fanatik.ro

Cum te-ai simtit cand mi-ai dat 12-0? Esti singura care a facut asta  vreodata!" INCREDIBIL! Cine e singura jucatoare care i-a dat vreodata 6-0,  6-0 Simonei Halep | Sport.ro
Cum te-ai simtit cand mi-ai dat 12-0? Esti singura care a facut asta vreodata!" INCREDIBIL! Cine e singura jucatoare care i-a dat vreodata 6-0, 6-0 Simonei Halep | Sport.ro

Știm orele de start ale meciurilor Simonei Halep și Soranei Cîrstea la  Indian Wells » Cele două românce se pot întâlni în următorul tur
Știm orele de start ale meciurilor Simonei Halep și Soranei Cîrstea la Indian Wells » Cele două românce se pot întâlni în următorul tur

Simona Halep, calificată în sferturi la Dubai, după o victorie contra  Gabrielei Ruse | Stiri Diaspora
Simona Halep, calificată în sferturi la Dubai, după o victorie contra Gabrielei Ruse | Stiri Diaspora

SIMONA HALEP vs. KARIN KNAPP, 6-3, 6-2, la Australian Open. Halep: "A fost  un meci greu. Am avut emotii inainte de start" - Stirileprotv.ro
SIMONA HALEP vs. KARIN KNAPP, 6-3, 6-2, la Australian Open. Halep: "A fost un meci greu. Am avut emotii inainte de start" - Stirileprotv.ro

Simona Halep - Elena Ribakina, miercuri, de la ora 06.00, la Wuhan

Simona Halep - Jaqueline Cristian NU se mai joacă! Halep s-a retras înainte  de semifinala de la Linz
Simona Halep - Jaqueline Cristian NU se mai joacă! Halep s-a retras înainte de semifinala de la Linz

WTA Miami. Simona Halep și Angelique Kerber, victorie răsunătoare în fața  perechii Mertens/Sabalenka - Eurosport
WTA Miami. Simona Halep și Angelique Kerber, victorie răsunătoare în fața perechii Mertens/Sabalenka - Eurosport

Simona Halep - Beatriz Haddad-Maia 3-6, 6-2, 4-6 în semifinalele WTA  Birmingham. Pe ce loc a ajuns Simo după ce a ratat calificarea în finală.  Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Beatriz Haddad-Maia 3-6, 6-2, 4-6 în semifinalele WTA Birmingham. Pe ce loc a ajuns Simo după ce a ratat calificarea în finală. Video - Fanatik.ro

Simona Halep s-a retras înaintea semifinalei cu Jaqueline Cristian de la  WTA Linz - HotNews.ro
Simona Halep s-a retras înaintea semifinalei cu Jaqueline Cristian de la WTA Linz - HotNews.ro