Impresionism George Stevenson Viciu cine a cistigat finala la baeti la windenol Atotputernic necălcat confuzie

Finala Australian Open 2022: Rafael Nadal și Daniil Medvedev

Novak Djokovic, la un singur pas de Marele Șlem! Fără surprize în turneul  masculin, finala se joacă între numerele 1 și 2 ATP | Sport.ro
Novak Djokovic, la un singur pas de Marele Șlem! Fără surprize în turneul masculin, finala se joacă între numerele 1 și 2 ATP | Sport.ro

S-a decis primul sfert de finală de pe tabloul masculin de la US Open! Va  fi al șaselea meci direct dintre cei doi - Eurosport
S-a decis primul sfert de finală de pe tabloul masculin de la US Open! Va fi al șaselea meci direct dintre cei doi - Eurosport

Daniil Medvedev a câştigat finala US Open, în faţa liderului mondial Novak  Djokovic - Stirile Kanal D
Daniil Medvedev a câştigat finala US Open, în faţa liderului mondial Novak Djokovic - Stirile Kanal D

Cine joacă finala turneului masculin la Wimbledon după accidentarea lui  Rafael Nadal
Cine joacă finala turneului masculin la Wimbledon după accidentarea lui Rafael Nadal

A fost actualizat "clasamentul banilor" din tenisul masculin! Rafa Nadal a  urcat pe locul 2, după Roland Garros - Eurosport
A fost actualizat "clasamentul banilor" din tenisul masculin! Rafa Nadal a urcat pe locul 2, după Roland Garros - Eurosport

Regele zgurii” devine „Regele lumii!” Nadal câștigă AO și îi lasă în urmă  pe Federer și Djokovic | Sport.ro
Regele zgurii” devine „Regele lumii!” Nadal câștigă AO și îi lasă în urmă pe Federer și Djokovic | Sport.ro

A fost actualizat clasamentul "turneelor mari" câștigate în ATP. Diferența  dintre Djokovic, Nadal și Federer - Eurosport
A fost actualizat clasamentul "turneelor mari" câștigate în ATP. Diferența dintre Djokovic, Nadal și Federer - Eurosport

Finala turneului de la Roma: Rafael Nadal a câştigat pentru a 10-a oară  turneul. Cum a reuşit să-l învingă pe Novak Djokovic
Finala turneului de la Roma: Rafael Nadal a câştigat pentru a 10-a oară turneul. Cum a reuşit să-l învingă pe Novak Djokovic

Carlos Alcaraz a câștigat US Open 2022 și devenit cel mai tânăr lider ATP  din istorie. Ce gest a făcut spaniolul la finalul partidei - FOTO & VIDEO -  Playtech Știri
Carlos Alcaraz a câștigat US Open 2022 și devenit cel mai tânăr lider ATP din istorie. Ce gest a făcut spaniolul la finalul partidei - FOTO & VIDEO - Playtech Știri

Daniil Medvedev, campionul campionilor! L-a „întors” pe Dominic Thiem și a  câștigat Turneul Campionilor
Daniil Medvedev, campionul campionilor! L-a „întors” pe Dominic Thiem și a câștigat Turneul Campionilor

Novak Djokovic - Daniil Medvedev e finala US Open 2021. Sârbul, la un pas  de Marele Șlem, după un meci epic cu Zverev
Novak Djokovic - Daniil Medvedev e finala US Open 2021. Sârbul, la un pas de Marele Șlem, după un meci epic cu Zverev

Novak Djokovic, campion la Wimbledon 2021! Victorie cu Matteo Berrettini în  4 seturi
Novak Djokovic, campion la Wimbledon 2021! Victorie cu Matteo Berrettini în 4 seturi

Video | Alexander Zverev a câștigat Turneul Campionilor, după victoria  surprinzătoare cu Daniil Medvedev
Video | Alexander Zverev a câștigat Turneul Campionilor, după victoria surprinzătoare cu Daniil Medvedev

Incident în meciul Nadal - Medvedev » Finala Australian Open, întreruptă în  setul 2
Incident în meciul Nadal - Medvedev » Finala Australian Open, întreruptă în setul 2

Novak Djokovic a câștigat Wimbledon 2022. Victorie în finală contrală lui  Nick Kyrgios
Novak Djokovic a câștigat Wimbledon 2022. Victorie în finală contrală lui Nick Kyrgios

The King"! Rafael Nadal a câstigat al 11-lea titlu la Roland Garros:  "Niciodată nu m-am gândit la asta"
The King"! Rafael Nadal a câstigat al 11-lea titlu la Roland Garros: "Niciodată nu m-am gândit la asta"