iarbă educație Noutăti cine a cistigat turneul de la hamburg 2019 ca asta rahat pretinde

Stiri despre Andrea Petkovic | Sport.ro

Daniil Medvedev a primit un wild card la turneul lui Ion Ţiriac.  Miliardarul român a fost revoltat de excluderea sportivilor ruşi din  competiţii | adevarul.ro
Daniil Medvedev a primit un wild card la turneul lui Ion Ţiriac. Miliardarul român a fost revoltat de excluderea sportivilor ruşi din competiţii | adevarul.ro

Gabriela Ruse a făcut-o uitată pe Simona Halep. România, din nou pe buzele  tuturor. Victorie la Hamburg! | Ziarul National
Gabriela Ruse a făcut-o uitată pe Simona Halep. România, din nou pe buzele tuturor. Victorie la Hamburg! | Ziarul National

Tenis: Raluca Olaru şi Nadia Kicenok, în semifinalele probei de dublu la  Moscova (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Raluca Olaru şi Nadia Kicenok, în semifinalele probei de dublu la Moscova (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Semifinala romaneasca din turneul WTA de la Budapesta, anulata! Motivul din  spatele deciziei. O noua saptamana, o noua finala WTA jucata de o romanca |  Sport.ro
Semifinala romaneasca din turneul WTA de la Budapesta, anulata! Motivul din spatele deciziei. O noua saptamana, o noua finala WTA jucata de o romanca | Sport.ro

Surpriză în finala WTA de la Hamburg: Principala favorită, învinsă clar de  ocupanta locului 81 - HotNews.ro
Surpriză în finala WTA de la Hamburg: Principala favorită, învinsă clar de ocupanta locului 81 - HotNews.ro

Câți bani a luat Gabriela Ruse după succesul de la Hamburg » Salt  impresionant în clasamentul WTA
Câți bani a luat Gabriela Ruse după succesul de la Hamburg » Salt impresionant în clasamentul WTA

Lorenzo Musetti a câştigat turneul de la... | News.ro

Gabriela Ruse face turneul carierei: este în semifinale la Hamburg. La  dublu, Irina Bara a pierdut în sferturi| EpicNews
Gabriela Ruse face turneul carierei: este în semifinale la Hamburg. La dublu, Irina Bara a pierdut în sferturi| EpicNews

Performanţă uriașă pentru Gabriela Ruse. A câştigat primul său titlu WTA,  la Hamburg, venind din calificări - Stirileprotv.ro
Performanţă uriașă pentru Gabriela Ruse. A câştigat primul său titlu WTA, la Hamburg, venind din calificări - Stirileprotv.ro

Nikoloz Basilaşvili a câştigat turneul de la Doha | News.ro

ATP Hamburg 2007 & 2020: Federer întrerupea seria victorioasă a lui Nadal  pe zgură. Renovarea arenei s-a încheiat | TENISite
ATP Hamburg 2007 & 2020: Federer întrerupea seria victorioasă a lui Nadal pe zgură. Renovarea arenei s-a încheiat | TENISite

Alexander Zverev a câştigat turneul de la Cincinnati. Neamţul, impecabil în  finala cu Rublev
Alexander Zverev a câştigat turneul de la Cincinnati. Neamţul, impecabil în finala cu Rublev

Video | Irina Begu - Oceane Dodin 1-6, 6-2, 6-4. Românca e în “sferturi” la  Palermo
Video | Irina Begu - Oceane Dodin 1-6, 6-2, 6-4. Românca e în “sferturi” la Palermo

Performanta carierei pentru Gabriela Ruse: 7 victorii in 7 zile! Venita din  calificari, Ruse a castigat turneul WTA de la Hamburg: saltul miraculos pe  care il va face in clasamentul mondial | Sport.ro
Performanta carierei pentru Gabriela Ruse: 7 victorii in 7 zile! Venita din calificari, Ruse a castigat turneul WTA de la Hamburg: saltul miraculos pe care il va face in clasamentul mondial | Sport.ro

Tenis: Kevin Anderson şi Jenson Brooksby vor juca finala turneului ATP de  la Newport | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Kevin Anderson şi Jenson Brooksby vor juca finala turneului ATP de la Newport | AGERPRES • Actualizează lumea.

Gabriela Ruse a pierdut finala turneului de la Palermo. Momentele dramatice  trăite de româncă + Câţi bani va încasa şi pe ce loc va urca în topul  mondial - Antena Sport
Gabriela Ruse a pierdut finala turneului de la Palermo. Momentele dramatice trăite de româncă + Câţi bani va încasa şi pe ce loc va urca în topul mondial - Antena Sport

Le-a luat fața lui Nadal și Djokovic: Cele mai multe victorii!

Tenis: Gabriela Ruse, în finala turneului de la Hamburg : Europa FM

Naomi Osaka s-a despărțit de Wim Fissette, omul care a condus-o către două  titluri de Grand Slam! Mesajul antrenorului - Eurosport
Naomi Osaka s-a despărțit de Wim Fissette, omul care a condus-o către două titluri de Grand Slam! Mesajul antrenorului - Eurosport

Gabriela Ruse, victoria carierei! Andrea Petkovic, cu lacrimi în ochi la  Hamburg: "Ne-am antrenat împreună şi i-am spus antrenorului meu că fata  asta joacă foarte bine şi că va ajunge departe" -
Gabriela Ruse, victoria carierei! Andrea Petkovic, cu lacrimi în ochi la Hamburg: "Ne-am antrenat împreună şi i-am spus antrenorului meu că fata asta joacă foarte bine şi că va ajunge departe" -

Video | Ce performanță! Gabriela Ruse, la prima finală a carierei. A plâns,  după ce a trecut de Dayana Yastremska, 2-6, 6-1, 6-4
Video | Ce performanță! Gabriela Ruse, la prima finală a carierei. A plâns, după ce a trecut de Dayana Yastremska, 2-6, 6-1, 6-4

Zi istorică la Hamburg! Mayer a câştigat primul trofeu din carieră, în  finala cu David Ferrer
Zi istorică la Hamburg! Mayer a câştigat primul trofeu din carieră, în finala cu David Ferrer

Lorenzo Musetti, campion la Hamburg, după o victorie dramatică împotriva  lui Carlos Alcaraz - Eurosport
Lorenzo Musetti, campion la Hamburg, după o victorie dramatică împotriva lui Carlos Alcaraz - Eurosport