legume și fructe Leu Prezentare generală cine a comentat meciul steaua vs fc barcelona cântăreaţă lider micro

ISTORIA LA RAPORT. Episodul 4: Cum a avut Steaua 4-0 la posesie contra  Barcelonei, echipa care a inventat tiki-taka!
ISTORIA LA RAPORT. Episodul 4: Cum a avut Steaua 4-0 la posesie contra Barcelonei, echipa care a inventat tiki-taka!

Steaua - Barcelona, finala Cupei Campionilor Europeni, 7 mai 1986

Un mare jucător al Barcelonei, amintiri despre finala cu Steaua din 1986 la  35 de ani de la Sevilla: ”Ar fi trebuit să fie o victorie istorică” -  spotmedia.ro
Un mare jucător al Barcelonei, amintiri despre finala cu Steaua din 1986 la 35 de ani de la Sevilla: ”Ar fi trebuit să fie o victorie istorică” - spotmedia.ro

Steaua vs. Barcelona » O comparaţie de un sfert de veac

Cum v-a schimbat viața ziua de 7 mai 1986? Partida Barcelona-Steaua,  refăcută pe Internet. Finala
Cum v-a schimbat viața ziua de 7 mai 1986? Partida Barcelona-Steaua, refăcută pe Internet. Finala

FCSB. L'Equipe scrie de „meciul nebun cu 12 goluri” și de „Steaua București”

33 de ani de la Sevilla // Cifrele incredibile ale finalei Steaua -  Barcelona 2-0: doar 5 șuturi pe poartă în 120 de minute!
33 de ani de la Sevilla // Cifrele incredibile ale finalei Steaua - Barcelona 2-0: doar 5 șuturi pe poartă în 120 de minute!

European Cup Final 1985-1986. Steaua Bucharest Barcelona 0 0 penalties -  YouTube
European Cup Final 1985-1986. Steaua Bucharest Barcelona 0 0 penalties - YouTube

Dinamo - Barcelona în 2012! Steaua - Real Madrid în 2013! » Două meciuri  grandioase se vor juca pe Arena Naţională
Dinamo - Barcelona în 2012! Steaua - Real Madrid în 2013! » Două meciuri grandioase se vor juca pe Arena Naţională

Cum v-a schimbat viața ziua de 7 mai 1986? Partida Barcelona-Steaua,  refăcută pe Internet. Finala Cupei Campionilor, povestită minut cu minut,  așa cum nu a făcut-o presa acelor vremuri
Cum v-a schimbat viața ziua de 7 mai 1986? Partida Barcelona-Steaua, refăcută pe Internet. Finala Cupei Campionilor, povestită minut cu minut, așa cum nu a făcut-o presa acelor vremuri

Meci demonstrativ Steaua '86 - Barcelona '86! Propunerea unuia dintre eroii  de la Sevilla pentru inaugurarea stadionului
Meci demonstrativ Steaua '86 - Barcelona '86! Propunerea unuia dintre eroii de la Sevilla pentru inaugurarea stadionului

7 mai 1986: Steaua a cucerit Cupa Campionilor Europeni. VIDEO Imagini  istorice | ActiveNews
7 mai 1986: Steaua a cucerit Cupa Campionilor Europeni. VIDEO Imagini istorice | ActiveNews

1986. Steaua – Barcelona 0-0 (2-0 după penalty-uri) – Cronici. Satire.  Șarje.
1986. Steaua – Barcelona 0-0 (2-0 după penalty-uri) – Cronici. Satire. Șarje.

7 mai 1986: Steaua București a câștigat Cupa Campionilor Europeni la  fotbal. ”Eroul de la Sevilla”, Helmuth Duckadam a apărat patru lovituri de  departajare - Ziarul Unirea
7 mai 1986: Steaua București a câștigat Cupa Campionilor Europeni la fotbal. ”Eroul de la Sevilla”, Helmuth Duckadam a apărat patru lovituri de departajare - Ziarul Unirea

Foto | Gafă rușinoasă chiar pe site-ul UEFA! S-a întâmplat exact în data  aniversară a finalei Steaua - Barcelona
Foto | Gafă rușinoasă chiar pe site-ul UEFA! S-a întâmplat exact în data aniversară a finalei Steaua - Barcelona

Steaua - Barcelona. EC-1985/86. Final - YouTube

1986 European Cup Final - Wikipedia

FCSB vs. STEAUA. Thomas Neubert s-a enervat și a comentat pe pagina de  Facebook a unui jurnalist: „Cel mai stupid conflict din istoria sportului  românesc!”
FCSB vs. STEAUA. Thomas Neubert s-a enervat și a comentat pe pagina de Facebook a unui jurnalist: „Cel mai stupid conflict din istoria sportului românesc!”

Lasa jos in comentarii poza ta... - FC Barcelona Romania | Facebook

Finala CCE: Steaua Bucureşti - FC Barcelona, 7 mai 1986 - executarea  penalty-urilor - YouTube
Finala CCE: Steaua Bucureşti - FC Barcelona, 7 mai 1986 - executarea penalty-urilor - YouTube