mereu Indiferenţă eroare cine a promovat in liga 1 2019 Carieră Stun extinde

Ilie Poenaru, la a doua promovare în Liga 1: „Dumnezeu și-a întors fața  către noi”
Ilie Poenaru, la a doua promovare în Liga 1: „Dumnezeu și-a întors fața către noi”

Ziua mare a Ligii 2: Concordia Chiajna și U Cluj s-au impus în turul  barajului cu Chindia și Dinamo! | Federația Română de Fotbal
Ziua mare a Ligii 2: Concordia Chiajna și U Cluj s-au impus în turul barajului cu Chindia și Dinamo! | Federația Română de Fotbal

Golul Rapidului din minutul 90+7 i-a prelungit cariera unui fost campion:  "Ar fi fost ultimul meci"
Golul Rapidului din minutul 90+7 i-a prelungit cariera unui fost campion: "Ar fi fost ultimul meci"

Academica Clinceni a obținut o promovare istorică în Liga 1, după un gol  marcat în prelungiri
Academica Clinceni a obținut o promovare istorică în Liga 1, după un gol marcat în prelungiri

RAPID A PROMOVAT ÎN LIGA 1 - FC Rapid 1923

Petrolul a promovat în Liga 1, dar viitorul e incert: „Mi-am pus familia în  pericol””
Petrolul a promovat în Liga 1, dar viitorul e incert: „Mi-am pus familia în pericol””

Baraje menținere/promovare în Liga 1. Trei goluri marcate și o mare  surpriză la Concordia Chiajna - Chindia Târgoviște. Video - Fanatik.ro
Baraje menținere/promovare în Liga 1. Trei goluri marcate și o mare surpriză la Concordia Chiajna - Chindia Târgoviște. Video - Fanatik.ro

S-a stabilit programul pentru barajul de promovare/menținere în Liga 1

De 6 ori au promovat echipele provenite din eșalonul secund

Foto | Corvinul se întărește pentru promovare. Un jucător din Liga 1 și un  fost fotbalist de la Dinamo au semnat cu Hunedoara
Foto | Corvinul se întărește pentru promovare. Un jucător din Liga 1 și un fost fotbalist de la Dinamo au semnat cu Hunedoara

Stiri despre promovare Liga 1 | Sport.ro

Academica Clinceni a promovat in Liga 1 cu un gol marcat in minutul 90+2!  NEBUNIE la finalul meciului cu FC Arges. VIDEO | Sport.ro
Academica Clinceni a promovat in Liga 1 cu un gol marcat in minutul 90+2! NEBUNIE la finalul meciului cu FC Arges. VIDEO | Sport.ro

FRF a modificat ROAF în privința principiilor de promovare din Liga 2 în Liga  1, în
FRF a modificat ROAF în privința principiilor de promovare din Liga 2 în Liga 1, în

Luptă acerbă pentru promovarea în Liga 1. Primele 3 echipe, despărțite de  doar 2 puncte, cu 2 etape rămase de disputat - Eurosport
Luptă acerbă pentru promovarea în Liga 1. Primele 3 echipe, despărțite de doar 2 puncte, cu 2 etape rămase de disputat - Eurosport

Momentul care a schimbat tot clasamentul. Rapid a tras-o pe Turris înapoi  în Liga 2 și a dus FC Argeș în Liga 1
Momentul care a schimbat tot clasamentul. Rapid a tras-o pe Turris înapoi în Liga 2 și a dus FC Argeș în Liga 1

Contestat în Liga 1, apreciat în Europa. Arbitrul român care a fost promovat  de UEFA
Contestat în Liga 1, apreciat în Europa. Arbitrul român care a fost promovat de UEFA

Calcule pentru promovare » Dramatism maxim înainte de ultima etapă! 5  echipe se bat pentru locurile de Liga 1
Calcule pentru promovare » Dramatism maxim înainte de ultima etapă! 5 echipe se bat pentru locurile de Liga 1

Meciuri retur faza finală a barajului de promovare în Liga 2

Barajul de promovare/menținere în Liga 1 rămâne în dublă manșă. FRF a  aprobat ”Calendarul finalului
Barajul de promovare/menținere în Liga 1 rămâne în dublă manșă. FRF a aprobat ”Calendarul finalului

Calcule pentru promovarea în Liga 1 » Cum arată lupta incendiară în  play-off-ul din B
Calcule pentru promovarea în Liga 1 » Cum arată lupta incendiară în play-off-ul din B

UTA, Petrolul și Rapid, drum liber spre Liga 1! Anunțul făcut de cluburi

Petrolul e campioana Ligii 2! Hermannstadt a promovat și ea în Liga 1! |  Federația Română de Fotbal
Petrolul e campioana Ligii 2! Hermannstadt a promovat și ea în Liga 1! | Federația Română de Fotbal

Craiova lui Adrian Mititelu, în Liga 2! Cine a mai promovat direct și cine  joacă barajul
Craiova lui Adrian Mititelu, în Liga 2! Cine a mai promovat direct și cine joacă barajul

Chindia Târgoviște! 3 ani de la promovarea în Liga 1, după 4-1 cu  Luceafărul Oradea! | Riposta pe Net
Chindia Târgoviște! 3 ani de la promovarea în Liga 1, după 4-1 cu Luceafărul Oradea! | Riposta pe Net

Steaua joacă barajul pentru promovarea în Liga 1! "Aşteptăm 25.000 de  suporteri la meci". Prima reacţie dinspre "militari" | EXCLUSIV
Steaua joacă barajul pentru promovarea în Liga 1! "Aşteptăm 25.000 de suporteri la meci". Prima reacţie dinspre "militari" | EXCLUSIV

Chindia a promovat in Liga 1! Echipa din Targoviste merge alaturi de  Academica Clinceni direct in prima liga! | Sport.ro
Chindia a promovat in Liga 1! Echipa din Targoviste merge alaturi de Academica Clinceni direct in prima liga! | Sport.ro

FRF a lămurit controversele: Steaua va juca în play-off, dar nu are drept  de promovare
FRF a lămurit controversele: Steaua va juca în play-off, dar nu are drept de promovare