căptușeală Apa minerala Structural cine acistigat inacelasi an toate turneele de grand slem umflare Murdar Italiană

Rafael Nadal, scrie și intră în istorie, câștigând finala de la Australian  Open – Q Magazine
Rafael Nadal, scrie și intră în istorie, câștigând finala de la Australian Open – Q Magazine

Franţuzoaica Marion Bartoli a câştigat turneul de la Wimbledon fără să fi  pierdut vreun set | Digi24
Franţuzoaica Marion Bartoli a câştigat turneul de la Wimbledon fără să fi pierdut vreun set | Digi24

Ashleigh Barty a câştigat Australian Open: „Este un vis devenit realitate”  | Digi24
Ashleigh Barty a câştigat Australian Open: „Este un vis devenit realitate” | Digi24

Rafael Nadal a câștigat finala Australian Open, după o revenire  senzațională. Record absolut de trofee de Grand Slam pentru spaniol -  Stirile Kanal D
Rafael Nadal a câștigat finala Australian Open, după o revenire senzațională. Record absolut de trofee de Grand Slam pentru spaniol - Stirile Kanal D

Ce inseamna Grand Slam - GNTTIPS.RO

Cea mai bună perioadă din cariera lui Federer. Momentul când exista doar  Roger şi restul lumii - Eurosport
Cea mai bună perioadă din cariera lui Federer. Momentul când exista doar Roger şi restul lumii - Eurosport

Rafael Nadal, campion absolut. Ibericul câștigă pentru a 14-a oară trofeul  de la Roland Garros | Digi24
Rafael Nadal, campion absolut. Ibericul câștigă pentru a 14-a oară trofeul de la Roland Garros | Digi24

Tenis: Rafael Nadal a triumfat la Australian Open, al 21-lea său Grand Slam  din palmares | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Rafael Nadal a triumfat la Australian Open, al 21-lea său Grand Slam din palmares | AGERPRES • Actualizează lumea.

Despre Grand Slam-uri şi cei ce le-au completat în proba de simplu |  TENISite
Despre Grand Slam-uri şi cei ce le-au completat în proba de simplu | TENISite

Blog Archives - Tenis Mania

PREZENTARE Indian Wells, "al cincilea" turneu de Grand Slam al anului -  Splendoare in deşertul californian - HotNews.ro
PREZENTARE Indian Wells, "al cincilea" turneu de Grand Slam al anului - Splendoare in deşertul californian - HotNews.ro

Tenis: Turneul de la Roland Garros - Barbora Krejcikova a câştigat primul  său titlu de Mare Şlem | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Turneul de la Roland Garros - Barbora Krejcikova a câştigat primul său titlu de Mare Şlem | AGERPRES • Actualizează lumea.

Jucatori de tenis romani castigatori ai unui turneu de Grand Slam

Prima reacție a lui Djokovic, după ce Nadal a câștigat Australian Open și  l-a depășit la Grand Slamuri - Eurosport
Prima reacție a lui Djokovic, după ce Nadal a câștigat Australian Open și l-a depășit la Grand Slamuri - Eurosport

National Tennis Federation of Moldova - 🎾 În istoria tenisului, Golden Slam  – câștigarea celor patru turnee de Grand Slam și medalia de aur la Jocurile  Olimpice în același an – reprezintă
National Tennis Federation of Moldova - 🎾 În istoria tenisului, Golden Slam – câștigarea celor patru turnee de Grand Slam și medalia de aur la Jocurile Olimpice în același an – reprezintă

Aproape de Marele Şlem

Modificare importantă de regulament adoptată la turneele de Grand Slam -  HotNews.ro
Modificare importantă de regulament adoptată la turneele de Grand Slam - HotNews.ro

Wimbledon 2021: Trei generaţii sunt prezente în sferturile de pe jumătatea  inferioară a tabloului. Este aşteptat al patrulea jucător calificat |  TENISite
Wimbledon 2021: Trei generaţii sunt prezente în sferturile de pe jumătatea inferioară a tabloului. Este aşteptat al patrulea jucător calificat | TENISite