tambur calitate Zâmbet cine arbitreaza poli iasi viitorul in febr 2018 inerţie fidel Linie de metal

FOTBAL/LIGA 1 FC VIITORUL CONSTANTA VA CÂȘTIGA LA ,,MASA VERDE'' - Știri și  informații
FOTBAL/LIGA 1 FC VIITORUL CONSTANTA VA CÂȘTIGA LA ,,MASA VERDE'' - Știri și informații

Fotbal - Liga I: Meciul Poli Iaşi - FC Viitorul, întrerupt la scorul de 2-1  din cauza stingerii nocturnei | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - Liga I: Meciul Poli Iaşi - FC Viitorul, întrerupt la scorul de 2-1 din cauza stingerii nocturnei | AGERPRES • Actualizează lumea.

Poli Iași are o nouă conducere! Moldovenii vor să convină un antrenor  important să vină în Liga 2
Poli Iași are o nouă conducere! Moldovenii vor să convină un antrenor important să vină în Liga 2

FRF RAPORT DE JOC #3 by Federația Română de Fotbal - Issuu

Dinamo, ce rusine: PLAYOUT! Iasi a pierdut si a urcat pe 6, Hagi merge si  el in playoff! ASTRA 2-0 DINAMO, IASI 0-1 VIITORUL | Sport.ro
Dinamo, ce rusine: PLAYOUT! Iasi a pierdut si a urcat pe 6, Hagi merge si el in playoff! ASTRA 2-0 DINAMO, IASI 0-1 VIITORUL | Sport.ro

Dezastru în Copou! Poli Iași a pierdut al treilea meci consecutiv, 1-3 pe  teren propriu cu Viitorul Pandurii, și începe să aibă emoții la  retrogradare | Liga 2
Dezastru în Copou! Poli Iași a pierdut al treilea meci consecutiv, 1-3 pe teren propriu cu Viitorul Pandurii, și începe să aibă emoții la retrogradare | Liga 2

Exclusiv | Poli Iaşi forţează calificarea în play-off. Ce decizie a luat  conducerea
Exclusiv | Poli Iaşi forţează calificarea în play-off. Ce decizie a luat conducerea

2018 septembrie | Cristian Anghelescu

Două șuturi pe poartă, două goluri pentru Poli Iași cu Viitorul Pandurii

POLI IAȘI - CFR CLU 0-2. Edi Iordănescu, antrenor instant

CCA a decis cine va arbitra finala Cupei României dintre Craiova şi  Hermannstadt
CCA a decis cine va arbitra finala Cupei României dintre Craiova şi Hermannstadt

Viitorul Pandurii Tg Jiu Official | Târgu Jiu | Facebook

SEPSI - POLI IAȘI 1-0 // VIDEO + FOTO » Sepsi, victorie în minutul 84 »  Echipa lui Grozavu speră la play-off
SEPSI - POLI IAȘI 1-0 // VIDEO + FOTO » Sepsi, victorie în minutul 84 » Echipa lui Grozavu speră la play-off

FRF RAPORT DE JOC #10 by Federația Română de Fotbal - Issuu

FOTO FABULOS! Poli Iași, caterincă pe facebook! Cu cine l-au încrucișat pe  Tinder pe George Găman
FOTO FABULOS! Poli Iași, caterincă pe facebook! Cu cine l-au încrucișat pe Tinder pe George Găman

VIDEO | Real Madrid - Manchester City 3-1. ”Los Blancos” sunt în finala de  la Paris, după un meci senzaţional în care au marcat 2 goluri în 2 minute.
VIDEO | Real Madrid - Manchester City 3-1. ”Los Blancos” sunt în finala de la Paris, după un meci senzaţional în care au marcat 2 goluri în 2 minute.