Briză Frate muniţie cine are cele mai multe titluri de grand slam trivial Imperiul Inca maturizat

Va sfârși prin a câștiga cele mai multe titluri de Grand Slam” Barbara  Schett crede că Novak Djokovic îl va detrona pe Rafael Nadal în dezbaterea  GOAT despre câștigarea celui mai mare
Va sfârși prin a câștiga cele mai multe titluri de Grand Slam” Barbara Schett crede că Novak Djokovic îl va detrona pe Rafael Nadal în dezbaterea GOAT despre câștigarea celui mai mare

TOPUL sportivilor cu cele mai multe turnee de Grand Slam. Cum a evoluat  lupta Federer – Nadal – Djokovic
TOPUL sportivilor cu cele mai multe turnee de Grand Slam. Cum a evoluat lupta Federer – Nadal – Djokovic

Rafa Nadal va rata mai multe turnee. Sportivul cu cele mai multe titluri de Grand  Slam din istorie jucase accidentat în finala de la Indian Wells, când a  suferit prima înfrângere din
Rafa Nadal va rata mai multe turnee. Sportivul cu cele mai multe titluri de Grand Slam din istorie jucase accidentat în finala de la Indian Wells, când a suferit prima înfrângere din

Grand Slam - Wikipedia

Rafael Nadal: „Sunt sigur că un jucător va câștiga mai mult de 22 de Grand  Slam-uri, dar 14 titluri la Roland Garros? Complicat” | Sport.ro
Rafael Nadal: „Sunt sigur că un jucător va câștiga mai mult de 22 de Grand Slam-uri, dar 14 titluri la Roland Garros? Complicat” | Sport.ro

Cine a câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam? Cei mai buni jucători  din lume ce au scris istoria tenisului - LIFE.ro
Cine a câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam? Cei mai buni jucători din lume ce au scris istoria tenisului - LIFE.ro

Serena Williams sau Monica Seles: Cine a câștigat mai multe titluri în  adolescență? - Moyens I/O
Serena Williams sau Monica Seles: Cine a câștigat mai multe titluri în adolescență? - Moyens I/O

VIDEO Novak Djokovic - definitia succesului: Sarbul, cele mai multe titluri  de Grand Slam castigate incepand din 2011 - HotNews.ro
VIDEO Novak Djokovic - definitia succesului: Sarbul, cele mai multe titluri de Grand Slam castigate incepand din 2011 - HotNews.ro

Turnee de Grand Slam - care sunt și când au loc

Novak Djokovic a devenit alături de Rafael Nadal, jucătorul de tenis cu cele  mai multe titluri de Grand Slam din istorie | Sport | România Actualitați
Novak Djokovic a devenit alături de Rafael Nadal, jucătorul de tenis cu cele mai multe titluri de Grand Slam din istorie | Sport | România Actualitați

Mesajele lui Federer și Djokovic după ce Nadal a câștigat Grand Slam 21 -  Obiectiv de Suceava
Mesajele lui Federer și Djokovic după ce Nadal a câștigat Grand Slam 21 - Obiectiv de Suceava

Barbara Schett, verdict surprinzător în cursa pentru "GOAT-ul" din tenis!  Ce spune despre Djokovic și Nadal - Eurosport
Barbara Schett, verdict surprinzător în cursa pentru "GOAT-ul" din tenis! Ce spune despre Djokovic și Nadal - Eurosport

Rafael Nadal a fost eliminat în optimi de la US Open 2022. „Am jucat  prost”. Ce problemă uriașă îl apasă pe campionul cu 22 de titluri de Grand  Slam - VIDEO - Playtech Știri
Rafael Nadal a fost eliminat în optimi de la US Open 2022. „Am jucat prost”. Ce problemă uriașă îl apasă pe campionul cu 22 de titluri de Grand Slam - VIDEO - Playtech Știri

Rafael Nadal, campion absolut. Ibericul câștigă pentru a 14-a oară trofeul  de la Roland Garros | Digi24
Rafael Nadal, campion absolut. Ibericul câștigă pentru a 14-a oară trofeul de la Roland Garros | Digi24

Imaginea zilei: Roger Federer, Rafael Nadal, Novak Djokovic, Andy Murray

Rafael Nadal câștigă Australian Open 2022 și devine tenismenul cu cele mai  multe titluri de Grand Slam din istorie
Rafael Nadal câștigă Australian Open 2022 și devine tenismenul cu cele mai multe titluri de Grand Slam din istorie

Rafael Nadal: 21 de statistici pentru titlul de Grand Slam cu numărul 21 -  HotNews.ro
Rafael Nadal: 21 de statistici pentru titlul de Grand Slam cu numărul 21 - HotNews.ro

Le-a venit vremea”. Schimb de generații în tenis. Cum a fost caracterizat  Rafael Nadal
Le-a venit vremea”. Schimb de generații în tenis. Cum a fost caracterizat Rafael Nadal

Rafa trece în față! Cum a evoluat cursa titlurilor de Grand Slam între  Nadal, Federer și Djokovic - Treizecizero
Rafa trece în față! Cum a evoluat cursa titlurilor de Grand Slam între Nadal, Federer și Djokovic - Treizecizero