dezamăgire Fantastic Masă cine castiga campionatul rusia sau grecia august Parazit a inghiti liniște

Stiri despre Kuban Krasnodar | Sport.ro

Federatia Internationala de Sah | Sah Ulian

Stelistul Rusescu, de la juniorul care se antrena în şosete, la dresorul de  "câini"
Stelistul Rusescu, de la juniorul care se antrena în şosete, la dresorul de "câini"

Fotbaliştii echipei Steaua 1986 au sărbătorit alături de suporteri  aniversarea a 36 de ani de la câştigarea Cupei Campionilor Europeni |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbaliştii echipei Steaua 1986 au sărbătorit alături de suporteri aniversarea a 36 de ani de la câştigarea Cupei Campionilor Europeni | AGERPRES • Actualizează lumea.

Nemuritorul Giorgos Karagounis!** Grecia câștigă la Euro primul meci de la  finala din 2004 și merge în sferturi: Grecia - Rusia 1-0
Nemuritorul Giorgos Karagounis!** Grecia câștigă la Euro primul meci de la finala din 2004 și merge în sferturi: Grecia - Rusia 1-0

ROMANIA - RUSIA 18-27. Un nou eşec la CM de handbal 2019, tricolorele nu  mai au nicio şansă la medalii UPDATE
ROMANIA - RUSIA 18-27. Un nou eşec la CM de handbal 2019, tricolorele nu mai au nicio şansă la medalii UPDATE

arma energiei – Observator24

Programul complet de la Campionatul Mondial de Fotbal 2022, Ghidul Cupei  Mondiale din Qatar care începe pe 20 noiembrie | Critic Media
Programul complet de la Campionatul Mondial de Fotbal 2022, Ghidul Cupei Mondiale din Qatar care începe pe 20 noiembrie | Critic Media

Campionatul European de volei feminin se vede la Telekom Sport. România,  cinci înfrângeri în grupa D. Cum arată finala! Toate rezultatele şi  programul complet al transmisiunilor | VIDEO
Campionatul European de volei feminin se vede la Telekom Sport. România, cinci înfrângeri în grupa D. Cum arată finala! Toate rezultatele şi programul complet al transmisiunilor | VIDEO

Polo: Echipa feminină a României, surclasată de Grecia la Europenele de la  Split | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo: Echipa feminină a României, surclasată de Grecia la Europenele de la Split | AGERPRES • Actualizează lumea.

UEFA a decis ce se întâmplă dacă un club nu poate intra într-o țară sau un  jucător e pozitiv. România e avantajată
UEFA a decis ce se întâmplă dacă un club nu poate intra într-o țară sau un jucător e pozitiv. România e avantajată

Fotbalistii
Fotbalistii

Vrei să pariezi pe meciurile din Premier League? Iată ce trebuie să știi! |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Vrei să pariezi pe meciurile din Premier League? Iată ce trebuie să știi! | AGERPRES • Actualizează lumea.

GRECIA - ROMANIA 3-1. Calificarea la Mondialul din Brazilia se decide pe  National Arena - Stirileprotv.ro
GRECIA - ROMANIA 3-1. Calificarea la Mondialul din Brazilia se decide pe National Arena - Stirileprotv.ro

FC Barcelona a câștigat Liga Campionilor la fotbal feminin / Alexandra  Dulgheru a pierdut finala de la Saint-Gaudens, dar urcă 231 de locuri în  clasament - Fanatik.ro
FC Barcelona a câștigat Liga Campionilor la fotbal feminin / Alexandra Dulgheru a pierdut finala de la Saint-Gaudens, dar urcă 231 de locuri în clasament - Fanatik.ro

Surprizele lui Iordanescu! Lista preliminara a jucatorilor convocati la  nationala pentru ultimele meciuri din Liga Natiunilor - Onlinesport.ro
Surprizele lui Iordanescu! Lista preliminara a jucatorilor convocati la nationala pentru ultimele meciuri din Liga Natiunilor - Onlinesport.ro

Canotaj: România a câştigat patru medalii la Mondialele Under-19 | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Canotaj: România a câştigat patru medalii la Mondialele Under-19 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Rusia vrea să anexeze teritoriile cucerite în Ucraina. Putin a cerut  referendumuri în această toamnă
Rusia vrea să anexeze teritoriile cucerite în Ucraina. Putin a cerut referendumuri în această toamnă

EURO-2012: GRECIA a învins RUSIA, scor 1-0, şi s-a calificat în SFERTURI

LIVE BLOG | România - Finlanda 2-0. Campionii aduc victoria și la  națională: Deac și Manea au marcat în ultimul meci al lui Lobonț sub  tricolor. "Pisica" a intrat pe teren și
LIVE BLOG | România - Finlanda 2-0. Campionii aduc victoria și la națională: Deac și Manea au marcat în ultimul meci al lui Lobonț sub tricolor. "Pisica" a intrat pe teren și

Gicu Grozav nu s-a adaptat în Rusia şi ar putea avea o destinaţie surpriză  în pauza competiţională | adevarul.ro
Gicu Grozav nu s-a adaptat în Rusia şi ar putea avea o destinaţie surpriză în pauza competiţională | adevarul.ro