Evolua spectru Previzualizați siteul cine castiga la cincinnati condensator grindină Banal

Caroline Garcia este câştigătoarea turneului WTA de la Cincinnati -  Sportbull
Caroline Garcia este câştigătoarea turneului WTA de la Cincinnati - Sportbull

Simona Halep s-a retras de la WTA Cincinnati - Motivul invocat de fosta  lideră mondială - HotNews.ro
Simona Halep s-a retras de la WTA Cincinnati - Motivul invocat de fosta lideră mondială - HotNews.ro

Tenis: Borna Coric a câştigat turneul ATP Masters 1.000 de la Cincinnati |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Borna Coric a câştigat turneul ATP Masters 1.000 de la Cincinnati | AGERPRES • Actualizează lumea.

Câți bani a câștigat Simona Halep la Washington, Toronto și Cincinnati, în  luna august | Sport.ro
Câți bani a câștigat Simona Halep la Washington, Toronto și Cincinnati, în luna august | Sport.ro

Simona Halep și Sorana Cîrstea joacă marți la Cincinnati: Programul anunțat  de organizatori - spotmedia.ro
Simona Halep și Sorana Cîrstea joacă marți la Cincinnati: Programul anunțat de organizatori - spotmedia.ro

WTA Cincinnati - premii, rezultate, tablou, program, live online -  Fanatik.ro
WTA Cincinnati - premii, rezultate, tablou, program, live online - Fanatik.ro

Câţi bani a câştigat Simona Halep pentru calificarea în turul 2 de la WTA  Cincinnati - Fanatik.ro
Câţi bani a câştigat Simona Halep pentru calificarea în turul 2 de la WTA Cincinnati - Fanatik.ro

Tenis: Au fost stabilite semifinalistele turneului WTA de la Cincinnati |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Au fost stabilite semifinalistele turneului WTA de la Cincinnati | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep a pierdut finala la Cincinnati, dar a urcat pe locul 2 in  lume. Romanca s-a retras de la Turneul din New Haven - Stirileprotv.ro
Simona Halep a pierdut finala la Cincinnati, dar a urcat pe locul 2 in lume. Romanca s-a retras de la Turneul din New Haven - Stirileprotv.ro

O jucătoare venită din calificări a câștigat turneul de la Cincinnati -  spotmedia.ro
O jucătoare venită din calificări a câștigat turneul de la Cincinnati - spotmedia.ro

Turneul de tenis Cincinnati 2021. Program, rezultate, informaţii de ultimă  oră. Simona Halep decisă să meargă cât mai departe
Turneul de tenis Cincinnati 2021. Program, rezultate, informaţii de ultimă oră. Simona Halep decisă să meargă cât mai departe

Era de asteptat. Simona Halep s-a retras de la Cincinnati - Onlinesport.ro

George Washington Papers, Series 5, Financial Papers: Accounts, General  Meeting of the Society of the Cincinnati, May, 1784 | Library of Congress
George Washington Papers, Series 5, Financial Papers: Accounts, General Meeting of the Society of the Cincinnati, May, 1784 | Library of Congress

ATP Western & Southern Open Cincinnati 2019: Daniil Medvedev câştigă primul  titlu Masters 1000 şi intră în top 5 ATP! | TENISite
ATP Western & Southern Open Cincinnati 2019: Daniil Medvedev câştigă primul titlu Masters 1000 şi intră în top 5 ATP! | TENISite

Caroline Garcia a castigat turneul WTA de la Cincinnati | sportot

Simona Halep riscă să coboare în clasamentul WTA, după retragerea de la  Cincinnati! Ce loc ar putea ocupa - Eurosport
Simona Halep riscă să coboare în clasamentul WTA, după retragerea de la Cincinnati! Ce loc ar putea ocupa - Eurosport

VIDEO Caroline Garcia, săptămână de vis la Cincinnati - Franțuzoaica, în  finală după ce a învins-o pe ultima favorită rămasă în turneu - HotNews.ro
VIDEO Caroline Garcia, săptămână de vis la Cincinnati - Franțuzoaica, în finală după ce a învins-o pe ultima favorită rămasă în turneu - HotNews.ro

Simona Halep, în turul doi la WTA Cincinnati - Oboseala își face simțită  prezența - HotNews.ro
Simona Halep, în turul doi la WTA Cincinnati - Oboseala își face simțită prezența - HotNews.ro

Un tenisman croat, participant la Open-ul de la Iaşi, a câştigat turneul de  la Cincinnati!
Un tenisman croat, participant la Open-ul de la Iaşi, a câştigat turneul de la Cincinnati!

Petra Kvitova, prima finalistă a turneului WTA de la Cincinnati -  spotmedia.ro
Petra Kvitova, prima finalistă a turneului WTA de la Cincinnati - spotmedia.ro

Câștigătorii Turneului de la Cincinnati

WTA “Western & Southern Open” Cincinnati 2022: Caroline Garcia a câştigat  al treilea titlu WTA 1000 al carierei | TENISite
WTA “Western & Southern Open” Cincinnati 2022: Caroline Garcia a câştigat al treilea titlu WTA 1000 al carierei | TENISite