Nominal implicaţii trage cine preia nationala u21 Slabiti macar Ideal

FRF a anunțat că meciurile naționalei U21 a României cu Armenia și Finlanda  se vor juca pe Giulești, respectiv la Sibiu
FRF a anunțat că meciurile naționalei U21 a României cu Armenia și Finlanda se vor juca pe Giulești, respectiv la Sibiu

România U21 - Ungaria U21 2-1. Revenire și victorie imensă pentru  ”tricolori”! Andrei Vlad a prins o zi mare
România U21 - Ungaria U21 2-1. Revenire și victorie imensă pentru ”tricolori”! Andrei Vlad a prins o zi mare

U21 spre EURO 2025 | Victorie în ultimul minut de prelungiri! România –  Finlanda 1-0 | Federația Română de Fotbal
U21 spre EURO 2025 | Victorie în ultimul minut de prelungiri! România – Finlanda 1-0 | Federația Română de Fotbal

Finlanda U21 - România U21 1-3. Adrian Mutu, debut cu victorie în  preliminariile EURO 2021
Finlanda U21 - România U21 1-3. Adrian Mutu, debut cu victorie în preliminariile EURO 2021

România U21 a condus-o pe Albania cu 2-0, dar a pierdut incredibil într-un  final în care am fost groggy!
România U21 a condus-o pe Albania cu 2-0, dar a pierdut incredibil într-un final în care am fost groggy!

Lotul României U21 pentru meciurile cu Armenia și Finalanda, din  preliminariile EURO U21 2025
Lotul României U21 pentru meciurile cu Armenia și Finalanda, din preliminariile EURO U21 2025

România U21 | PrimaSport.ro

Meciul România - Ucraina s-a terminat dramatic pentru tricolori. Și-au dat  autogol - Evenimentul Zilei
Meciul România - Ucraina s-a terminat dramatic pentru tricolori. Și-au dat autogol - Evenimentul Zilei

ROMANIA U21 - FRANTA U21 0-0 | MOMENT ISTORIC! Nationala lui Mirel Radoi,  CALIFICATA IN SEMIFINALELE EURO U21 si la Jocurile Olimpice! | Sport.ro
ROMANIA U21 - FRANTA U21 0-0 | MOMENT ISTORIC! Nationala lui Mirel Radoi, CALIFICATA IN SEMIFINALELE EURO U21 si la Jocurile Olimpice! | Sport.ro

Cine transmite la TV România U21 - Spania U21, debutul la EURO 2023

Live Blog România U 21. Amicale cu Anglia şi Georgia pentru noua generaţie  a lui Florin Bratu
Live Blog România U 21. Amicale cu Anglia şi Georgia pentru noua generaţie a lui Florin Bratu

Germania U21 - România U21 0-0 » Am fost la un gol de calificare!

România va organiza EURO U21 din 2023! FRF a mai dat o lovitură de imagine  și
România va organiza EURO U21 din 2023! FRF a mai dat o lovitură de imagine și

România U21 - Ucraina U21 0-1, al doilea meci la EURO 2023. Calculele  pentru sferturi
România U21 - Ucraina U21 0-1, al doilea meci la EURO 2023. Calculele pentru sferturi

Noul selecționer de la naționala U21, un fost antrenor de la FCSB?

Chivu a fost solicitat de FRF să preia naționala U21 a României

Echipa nationala U21

Dream Team, pe banca naționalei U21! Cine sunt foștii mari jucători care  merg cu tineretul la Euro 2023 | Sport.ro
Dream Team, pe banca naționalei U21! Cine sunt foștii mari jucători care merg cu tineretul la Euro 2023 | Sport.ro

Cristi Chivu sau Adrian Mutu favoriți să preia la naționala U21

România U21 | Federația Română de Fotbal

Video Exclusiv | Daniel Pancu, pregătit să fie selecționerul naționalei U21!  Obiectivul setat de FRF
Video Exclusiv | Daniel Pancu, pregătit să fie selecționerul naționalei U21! Obiectivul setat de FRF

Națională U21 - Bilete FRF

Naționala „mică” a ratat calificarea la Campionatului European de fotbal  Under-21. România- Germania 0-0 - Evenimentul Zilei
Naționala „mică” a ratat calificarea la Campionatului European de fotbal Under-21. România- Germania 0-0 - Evenimentul Zilei

Naționala U21 și debutul la Euro: Lui Adrian Mutu nu îi este frică de  primul adversar - Țările de Jos - HotNews.ro
Naționala U21 și debutul la Euro: Lui Adrian Mutu nu îi este frică de primul adversar - Țările de Jos - HotNews.ro