absorbi virtute plantator cine purta nr 10 din echipa forcachape Expunere ridicată Artizan Controversă

Calitațile necesare unui jucător de fotbal în funcție de postul pe care  evoluează. - Blog Antrenor Fotbal
Calitațile necesare unui jucător de fotbal în funcție de postul pe care evoluează. - Blog Antrenor Fotbal

Scene incredibile pe terenul de fotbal în Anglia. Un jucător a fost  dezbrăcat de colegi în timpul unui interviu - Playsport
Scene incredibile pe terenul de fotbal în Anglia. Un jucător a fost dezbrăcat de colegi în timpul unui interviu - Playsport

Fuga înainte de toate

Bilantul persoanelor din avion a fost revizuit: sunt mai putini morti decat  se anuntase initial! Gestul urias ale rivalelor din campionat: vor sa  cedeze jucatori la Chapecoense | Sport.ro
Bilantul persoanelor din avion a fost revizuit: sunt mai putini morti decat se anuntase initial! Gestul urias ale rivalelor din campionat: vor sa cedeze jucatori la Chapecoense | Sport.ro

De ce purta Florescu tricoul cu numărul 10 la echipa națională

Golgheterii fotbalului județean la mijlocul stagiunii: A. Gherman (Inter  Unirea) – Liga a 4-a, K. Oniga (FC Lopadea Nouă) și I. Mihălțan (Voința  Beldiu) – Liga a 5-a, principalii marcatori - Ziarul Unirea
Golgheterii fotbalului județean la mijlocul stagiunii: A. Gherman (Inter Unirea) – Liga a 4-a, K. Oniga (FC Lopadea Nouă) și I. Mihălțan (Voința Beldiu) – Liga a 5-a, principalii marcatori - Ziarul Unirea

Portarul titular și mijlocașul stânga vitezist ai Petrolului '52 conduc în  două topuri ale Federației Române de Fotbal! Raul Avram are cele mai multe  partide fără gol primit, iar Simon Măzărache -
Portarul titular și mijlocașul stânga vitezist ai Petrolului '52 conduc în două topuri ale Federației Române de Fotbal! Raul Avram are cele mai multe partide fără gol primit, iar Simon Măzărache -

Consiliul Internațional al Asociației Fotbalului (IFAB) va extinde regula  celor 5 schimbări - Eurosport
Consiliul Internațional al Asociației Fotbalului (IFAB) va extinde regula celor 5 schimbări - Eurosport

Cine a spus că fotbalul cu membre amputate nu poate fi glorios?

Dezastru total pentru fosta echipă a Farului Constanța! Scorul era 9-0 la  pauză - Eurosport
Dezastru total pentru fosta echipă a Farului Constanța! Scorul era 9-0 la pauză - Eurosport

Fotbalist în Liga a IV-a. Alex Antohi, fundașul înfometat după fotbal |  Sport Galati
Fotbalist în Liga a IV-a. Alex Antohi, fundașul înfometat după fotbal | Sport Galati