Aştepta călduț Corecţie cine transmite meciul real madrid napoli În fața dumneavoastră Etapă Greşeală

Liga Campionilor | "Măcel" în Napoli - Liverpool 4-1! Lewandowski, "triplă"  în Barcelona - Plzen 5-1. Antoine Griezmann, gol în minutul 90+11 în  Atletico Madrid - Porto 2-1 - Antena Sport
Liga Campionilor | "Măcel" în Napoli - Liverpool 4-1! Lewandowski, "triplă" în Barcelona - Plzen 5-1. Antoine Griezmann, gol în minutul 90+11 în Atletico Madrid - Porto 2-1 - Antena Sport

Napoli eager to end Real Madrid reign | UEFA Champions League | UEFA.com

LIVE SCORE Fotbal-spectacol în Europa! Real Madrid - Real Sociedad, Napoli  - AS Roma și PSG - Reims, meciurile zilei. Toate rezultatele, AICI - Antena  Sport
LIVE SCORE Fotbal-spectacol în Europa! Real Madrid - Real Sociedad, Napoli - AS Roma și PSG - Reims, meciurile zilei. Toate rezultatele, AICI - Antena Sport

VIDEO | FC Barcelona, Atletico şi Real Madrid, victorii cu patru goluri  marcate în La Liga. Etapă spectaculoasă pentru granzii Spaniei
VIDEO | FC Barcelona, Atletico şi Real Madrid, victorii cu patru goluri marcate în La Liga. Etapă spectaculoasă pentru granzii Spaniei

Real Madrid şi Napoli, ironizate. Cele mai bune glume după surprizele  reuşite de Juventus şi Dnepr
Real Madrid şi Napoli, ironizate. Cele mai bune glume după surprizele reuşite de Juventus şi Dnepr

Barcelona - Napoli 3-1 | Catalanii se califică în sferturile de finală ale  Ligii Campionilor, după un meci cu multe evenimente! VIDEO
Barcelona - Napoli 3-1 | Catalanii se califică în sferturile de finală ale Ligii Campionilor, după un meci cu multe evenimente! VIDEO

Weekend european, 27-30 ianuarie. AC Milan, înfrângere rușinoasă cu  Sassuolo. Ciprian Tătărușanu a încasat 5 goluri într-o oră. Toate  rezultatele de duminică - Fanatik.ro
Weekend european, 27-30 ianuarie. AC Milan, înfrângere rușinoasă cu Sassuolo. Ciprian Tătărușanu a încasat 5 goluri într-o oră. Toate rezultatele de duminică - Fanatik.ro

Ziua de Cluj | Seară plină de fotbal în Champions League: Sevilla –  Liverpool, Apoel – Real Madrid și Napoli – Șahtior. CINE transmite meciurile
Ziua de Cluj | Seară plină de fotbal în Champions League: Sevilla – Liverpool, Apoel – Real Madrid și Napoli – Șahtior. CINE transmite meciurile

Lionel Messi a decis derby-ul Lyon - PSG 0-1! Atletico - Real Madrid 1-2.  Ancelotti l-a învins pe Simeone! Milan - Napoli 1-2, în Serie A - Antena  Sport
Lionel Messi a decis derby-ul Lyon - PSG 0-1! Atletico - Real Madrid 1-2. Ancelotti l-a învins pe Simeone! Milan - Napoli 1-2, în Serie A - Antena Sport

Napoli, in genunchi, jucatorii au inceput sa planga. Golul fantastic al  unui pusti de la Real Madrid reusit in minutul 94! VIDEO | Sport.ro
Napoli, in genunchi, jucatorii au inceput sa planga. Golul fantastic al unui pusti de la Real Madrid reusit in minutul 94! VIDEO | Sport.ro

Zlatan Ibrahimovic, eroul meciului cu Napoli (VIDEO)

DigiSport. Real Madrid a intrat pe teren cu Villarreal și a oferit un  moment nemaivăzut în istoria La Liga - HotNews.ro
DigiSport. Real Madrid a intrat pe teren cu Villarreal și a oferit un moment nemaivăzut în istoria La Liga - HotNews.ro

Ce televiziuni transmit FCSB - Viking, Craiova - Hapoel Beer Sheva și  Maribor - CFR
Ce televiziuni transmit FCSB - Viking, Craiova - Hapoel Beer Sheva și Maribor - CFR

Champions League VIDEO | City - Dortmund 2-1. Haaland a fost omul decisiv! Real  Madrid - Leipzig 2-0. Juventus - Benfica 1-2. Un nou meci slab făcut de  italieni. Vezi aici rezultatele complete
Champions League VIDEO | City - Dortmund 2-1. Haaland a fost omul decisiv! Real Madrid - Leipzig 2-0. Juventus - Benfica 1-2. Un nou meci slab făcut de italieni. Vezi aici rezultatele complete

Real Madrid, victorie în derby-ul cu Atletico. Messi de 3 puncte pentru PSG  la Lyon. Toate rezultatele zilei - Fanatik.ro
Real Madrid, victorie în derby-ul cu Atletico. Messi de 3 puncte pentru PSG la Lyon. Toate rezultatele zilei - Fanatik.ro

VIDEO Champions League | Napoli a făcut instrucţie cu Liverpool +  Lewandowski, hat-trick pentru Barcelona
VIDEO Champions League | Napoli a făcut instrucţie cu Liverpool + Lewandowski, hat-trick pentru Barcelona

Cine transmite la TV meciul Napoli - Parma, primul al lui Dennis Man de la  transferul în
Cine transmite la TV meciul Napoli - Parma, primul al lui Dennis Man de la transferul în

Video. Real Madrid - Juventus 2-0 în ultimul meci al turneului american  pentru ambele echipe. Galacticii, la prima victorie - Fanatik.ro
Video. Real Madrid - Juventus 2-0 în ultimul meci al turneului american pentru ambele echipe. Galacticii, la prima victorie - Fanatik.ro

VIDEO Real Madrid - Napoli 3-1/ Casemiro, golul serii in Champions League -  HotNews.ro
VIDEO Real Madrid - Napoli 3-1/ Casemiro, golul serii in Champions League - HotNews.ro

La ce se uită românii » Sepsi și Astra, mai urmărite decât Real Madrid și  Internazionale Milano
La ce se uită românii » Sepsi și Astra, mai urmărite decât Real Madrid și Internazionale Milano

Ziua de Cluj | Borussia Dortmund - Real Madrid, capul de afiş al serii din  Champions League
Ziua de Cluj | Borussia Dortmund - Real Madrid, capul de afiş al serii din Champions League

La anul asta voi face!” Eden Hazard le-a transmis un mesaj clar fanilor lui Real  Madrid după ce a câștigat trofeul Champions League | Sport.ro
La anul asta voi face!” Eden Hazard le-a transmis un mesaj clar fanilor lui Real Madrid după ce a câștigat trofeul Champions League | Sport.ro

Victorie in ultima seara europeana pe Vicente Calderon, dar Real ramane  regina Madridului: Atletico 2-1 Real! JUVENTUS - REAL MADRID, finala  Champions League, in direct la ProTV | Sport.ro
Victorie in ultima seara europeana pe Vicente Calderon, dar Real ramane regina Madridului: Atletico 2-1 Real! JUVENTUS - REAL MADRID, finala Champions League, in direct la ProTV | Sport.ro

Liga Campionilor, optimi | PSG a învins-o în prelungiri pe Real Madrid.  Manchester City a făcut scor în Portugalia - spotmedia.ro
Liga Campionilor, optimi | PSG a învins-o în prelungiri pe Real Madrid. Manchester City a făcut scor în Portugalia - spotmedia.ro