strugure risipa departe Post cine transmite steaua lisabona întinde Coridor lupte libere

Cine transmite la tv Trofeul Carpați la handbal masculin de la Oradea

FCSB - Sporting 1-5. Roş-albaştrii au sperat o repriză, dar au fost umiliţi  după pauză
FCSB - Sporting 1-5. Roş-albaştrii au sperat o repriză, dar au fost umiliţi după pauză

FCSB vs Sporting Lisabona (de la ora 21:45)/ Meciul decisiv pentru  calificarea in grupele Champions League - HotNews.ro
FCSB vs Sporting Lisabona (de la ora 21:45)/ Meciul decisiv pentru calificarea in grupele Champions League - HotNews.ro

FCSB și-a aflat adversara din play-off-ul Champions League! Prezentarea  echipei, când se joacă meciurile și cine le transmite » Steliștii au avut  noroc la tragerea la sorți
FCSB și-a aflat adversara din play-off-ul Champions League! Prezentarea echipei, când se joacă meciurile și cine le transmite » Steliștii au avut noroc la tragerea la sorți

Primul sticker Panini cu Cristiano Ronaldo, vândut la o licitație cu 80.000  de dolari. Starul evolua atunci la Sporting Lisabona. Foto - Fanatik.ro
Primul sticker Panini cu Cristiano Ronaldo, vândut la o licitație cu 80.000 de dolari. Starul evolua atunci la Sporting Lisabona. Foto - Fanatik.ro

PSG - mână de ajutor pentru Steaua | Francezii îl vor pe Rui Patricio de la  Sporting Lisabona
PSG - mână de ajutor pentru Steaua | Francezii îl vor pe Rui Patricio de la Sporting Lisabona

DINAMO - STEAUA MECI: Vezi la ce ora si cine transmite meciul LIVE VIDEO! |  Ziarul National
DINAMO - STEAUA MECI: Vezi la ce ora si cine transmite meciul LIVE VIDEO! | Ziarul National

Liga Campionilor. FCSB (Steaua), rezultat uriaș în Portugalia, cu Sporting  Lisabona
Liga Campionilor. FCSB (Steaua), rezultat uriaș în Portugalia, cu Sporting Lisabona

Marseille - Tottenham 1-2, în etapa a 6-a din grupele Champions League.  Toate rezultatele, clasamentele finale și echipele calificate în primăvara  europeană - Fanatik.ro
Marseille - Tottenham 1-2, în etapa a 6-a din grupele Champions League. Toate rezultatele, clasamentele finale și echipele calificate în primăvara europeană - Fanatik.ro

INCREDIBIL! În minutul 40 al meciului FCSB - Sporting Lisabona, spectatorii  încă aştepteau la porţi
INCREDIBIL! În minutul 40 al meciului FCSB - Sporting Lisabona, spectatorii încă aştepteau la porţi

FCSB (Steaua București), adversar norocos la tragerea la sorți pentru  playoff-ul Ligii Campionilor
FCSB (Steaua București), adversar norocos la tragerea la sorți pentru playoff-ul Ligii Campionilor

Cutremur în Portugalia! Clubul Benfica Lisabona, anchetat pentru o posibilă  mituire a unui arbitru
Cutremur în Portugalia! Clubul Benfica Lisabona, anchetat pentru o posibilă mituire a unui arbitru

Mijlocaşul Pedro Celestino va semna cu CFR în zilele următoare » Dirijor  din Portugalia
Mijlocaşul Pedro Celestino va semna cu CFR în zilele următoare » Dirijor din Portugalia

ASTAZI Pro TV transmite meciul dintre Sporting Lisabona si FCSB, in  playoff-ul UEFA Champions League - PRO TV
ASTAZI Pro TV transmite meciul dintre Sporting Lisabona si FCSB, in playoff-ul UEFA Champions League - PRO TV

Ştiri despre Sporting Lisabona

SPORTING vs. STEAUA. Veste de ultimă oră din Lisabona

FOTO + VIDEO FCSB - Sporting Lisabona 1-5 » Cu un singur Alibec nu se face  Champions League!
FOTO + VIDEO FCSB - Sporting Lisabona 1-5 » Cu un singur Alibec nu se face Champions League!

Sporting Lisabona a obţinut victoria şi în cea de-a doua etapă a  campionatului portughez de fotbal | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Sporting Lisabona a obţinut victoria şi în cea de-a doua etapă a campionatului portughez de fotbal | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Record în Champions League! Care este cea mai slabă echipă din istoria  grupelor Ligii. A depăşit-o şi pe Oţelul Galaţi
Record în Champions League! Care este cea mai slabă echipă din istoria grupelor Ligii. A depăşit-o şi pe Oţelul Galaţi

Bilete la preţ de chilipir la meciul FCSB - Sporting Lisabona, din 23 august

Cine transmite la tv partida de rugby România - Georgia

UPDATE| Ce meciuri din Champions League transmite Dolce Sport astăzi -  TVmania.ro
UPDATE| Ce meciuri din Champions League transmite Dolce Sport astăzi - TVmania.ro

UCL | FCSTEAUA.RO

Barcelona - Bayern Munchen 2-8 | „Masacru” la Lisabona, în sferturile Ligii  Campionilor! Meci de coșmar și umilință istorică pentru catalani, care au  fost călcați în picioare
Barcelona - Bayern Munchen 2-8 | „Masacru” la Lisabona, în sferturile Ligii Campionilor! Meci de coșmar și umilință istorică pentru catalani, care au fost călcați în picioare