Răsad Apartament zarvă cine va câștiga cupa ligii angliei efl cup Mai puțin decât picioare sudvest

A avut loc tragerea la sorți a sferturilor Cupei Angliei! Liverpool,  Chelsea și Man City și-au aflat adversarele - Eurosport
A avut loc tragerea la sorți a sferturilor Cupei Angliei! Liverpool, Chelsea și Man City și-au aflat adversarele - Eurosport

Chelsea - Tottenham 2-0, în prima semifinală a Cupei Ligii Angliei

VIDEO Cupa Ligii Angliei: Manchester City a câștigat trofeul pentru al  treilea an la rând - HotNews.ro
VIDEO Cupa Ligii Angliei: Manchester City a câștigat trofeul pentru al treilea an la rând - HotNews.ro

FA Cup - Wikipedia

cupa ligii angliei - Citeste toate articolele despre cupa ligii angliei

cupa ligii - Citeste toate articolele despre cupa ligii

Chelsea, în finala Cupei Ligii Angliei - A trecut fără probleme de  Tottenham - HotNews.ro
Chelsea, în finala Cupei Ligii Angliei - A trecut fără probleme de Tottenham - HotNews.ro

Liverpool a câștigat Cupa Ligii Angliei după lovituri de departajare în  finala cu Chelsea. Au bătut toți jucătorii, a ratat doar Kepa. Video -  Fanatik.ro
Liverpool a câștigat Cupa Ligii Angliei după lovituri de departajare în finala cu Chelsea. Au bătut toți jucătorii, a ratat doar Kepa. Video - Fanatik.ro

S-au tras la sorți sferturile de finală ale Cupei Ligii Angliei!  Liverpool-Leicester, cap de afiș - Eurosport
S-au tras la sorți sferturile de finală ale Cupei Ligii Angliei! Liverpool-Leicester, cap de afiș - Eurosport

Tottenham, în finala Cupei Ligii, după o victorie scurtă cu Brentford. Son,  din nou decisiv - Eurosport
Tottenham, în finala Cupei Ligii, după o victorie scurtă cu Brentford. Son, din nou decisiv - Eurosport

Man. City - Arsenal 3-0. Pep Guardiola a câştigat primul trofeu în Anglia,  după o finală fără istoric
Man. City - Arsenal 3-0. Pep Guardiola a câştigat primul trofeu în Anglia, după o finală fără istoric

Biletul zilei EFL Trophy 31 august 2021. Cele mai interesante meciuri se  pariază în cotă 40
Biletul zilei EFL Trophy 31 august 2021. Cele mai interesante meciuri se pariază în cotă 40

Video | LIVE VIDEO Aston Villa – Manchester City, finala Cupei Ligii Angliei  (18:30, Digi Sport 2). Guardiola vrea primul trofeu din 2020
Video | LIVE VIDEO Aston Villa – Manchester City, finala Cupei Ligii Angliei (18:30, Digi Sport 2). Guardiola vrea primul trofeu din 2020

Chelsea - Leicester 0-1 » Finala Cupei Angliei, decisă de un gol  formidabil! Record pe Wembley
Chelsea - Leicester 0-1 » Finala Cupei Angliei, decisă de un gol formidabil! Record pe Wembley

VIDEO Manchester City a câștigat Cupa Ligii Angliei pentru a patra oară la  rând - HotNews.ro
VIDEO Manchester City a câștigat Cupa Ligii Angliei pentru a patra oară la rând - HotNews.ro

Liverpool, cu jumătate din cvadrupla istorică în cont: a luat și Cupa  Angliei după penaltyuri! - Sportbull
Liverpool, cu jumătate din cvadrupla istorică în cont: a luat și Cupa Angliei după penaltyuri! - Sportbull

Cluburile din Premier League propun schimbări importante pentru FA Cup și Cupa  Ligii Angliei - Eurosport
Cluburile din Premier League propun schimbări importante pentru FA Cup și Cupa Ligii Angliei - Eurosport

Manchester City - Arsenal 3-0. Cupa Ligii, primul trofeu pentru Pep  Guardiola în Anglia
Manchester City - Arsenal 3-0. Cupa Ligii, primul trofeu pentru Pep Guardiola în Anglia

DRA-MA-TIC! Liverpool a câștigat Cupa Ligii, după 11-10 la lovituri de  departajare, cu Chelsea - Eurosport
DRA-MA-TIC! Liverpool a câștigat Cupa Ligii, după 11-10 la lovituri de departajare, cu Chelsea - Eurosport