Distrage tâlhar asta e tot cinea fost in tribuna la meciul lui halep Kenia Acuzare construi

Roland Garros 2019 | Ca la antrenament! Cum arăta tribuna Philippe Chatrier  la startul partidei dintre Simona Halep și Lesia Tsurenko | FOTO
Roland Garros 2019 | Ca la antrenament! Cum arăta tribuna Philippe Chatrier la startul partidei dintre Simona Halep și Lesia Tsurenko | FOTO

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Pe următoarea adversară  o conduce cu 3-0 în meciurile directe | Digi24
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Pe următoarea adversară o conduce cu 3-0 în meciurile directe | Digi24

Rolul neștiut al lui Toni Iuruc înaintea finalei Simona Halep - Anett  Kontaveit de la Transylvania Open.
Rolul neștiut al lui Toni Iuruc înaintea finalei Simona Halep - Anett Kontaveit de la Transylvania Open.

Halep, amenințată cu moartea pe Twitter de un danez gelos: "Vei muri".  Specialiștii avertizează: "Este un psihopat sexual cu grad de risc". WTA,  măsuri de siguranță sporite la Stuttgart. Danezul și-a cerut scuze lui Halep:  "Îmi pare rău, nu o să mai fac ...
Halep, amenințată cu moartea pe Twitter de un danez gelos: "Vei muri". Specialiștii avertizează: "Este un psihopat sexual cu grad de risc". WTA, măsuri de siguranță sporite la Stuttgart. Danezul și-a cerut scuze lui Halep: "Îmi pare rău, nu o să mai fac ...

Regina Parisului. Acum, Simona a Grande, e campioană la Roland Garros!  Izbânda și împlinirea unui vis.
Regina Parisului. Acum, Simona a Grande, e campioană la Roland Garros! Izbânda și împlinirea unui vis.

Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de  finală ale turneului de la Madrid | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Madrid | Digi24

SIMONA HALEP - SERENA WILLIAMS 6-2, 6-2. Victorie românească în finala  Wimbledon 2019, meciul vieţii pentru Simona!
SIMONA HALEP - SERENA WILLIAMS 6-2, 6-2. Victorie românească în finala Wimbledon 2019, meciul vieţii pentru Simona!

Regina Parisului. Acum, Simona a Grande, e campioană la Roland Garros!  Izbânda și împlinirea unui vis. Cronica unui meci în care numărul unu  mondial a avut tribuna la degetul mic
Regina Parisului. Acum, Simona a Grande, e campioană la Roland Garros! Izbânda și împlinirea unui vis. Cronica unui meci în care numărul unu mondial a avut tribuna la degetul mic

HALEP-HSIEH, meciul care a produs șocul la Wimbledon: Simona, eliminată |  Digi24
HALEP-HSIEH, meciul care a produs șocul la Wimbledon: Simona, eliminată | Digi24

Simona Halep a anunțat la ce turnee va participa în perioada următoare.  S-ar putea întâlni cu Emma Răducanu la Cluj | Sport.ro
Simona Halep a anunțat la ce turnee va participa în perioada următoare. S-ar putea întâlni cu Emma Răducanu la Cluj | Sport.ro

Leul” de la Roland Garros: Cum a trăit Stere Halep meciul tensionat al  Simonei din primul
Leul” de la Roland Garros: Cum a trăit Stere Halep meciul tensionat al Simonei din primul

Simona Halep s-a retras şi de la Cincinnati: Am o ruptură la adductor, ar  fi prea riscant să joc
Simona Halep s-a retras şi de la Cincinnati: Am o ruptură la adductor, ar fi prea riscant să joc

Simona Halep din nou în finală la Roland Garros - TRIBUNA.US

BREAKING NEWS | Meciul CFR - Slavia, întrerupt 12 minute! Medicii de pe  ambulanţă au intervenit după ce unui suporter i s-a făcut rău în tribună
BREAKING NEWS | Meciul CFR - Slavia, întrerupt 12 minute! Medicii de pe ambulanţă au intervenit după ce unui suporter i s-a făcut rău în tribună

LIVE BLOG | Simona Halep a trecut de Tomljanovic și s-a calificat în turul  doi la
LIVE BLOG | Simona Halep a trecut de Tomljanovic și s-a calificat în turul doi la

Vești proaste pentru Simona Halep după scandalul de dopaj. Ce nu are voie  să facă la întâlnirea România - Ungaria din Billie Jean King Cup -  Fanatik.ro
Vești proaste pentru Simona Halep după scandalul de dopaj. Ce nu are voie să facă la întâlnirea România - Ungaria din Billie Jean King Cup - Fanatik.ro

Mă simt foarte norocoasă!" Ce a spus Danielle Collins după ce a eliminat-o  pe Simona Halep de la WTA Montreal
Mă simt foarte norocoasă!" Ce a spus Danielle Collins după ce a eliminat-o pe Simona Halep de la WTA Montreal

BEIJING 2019 | SIMONA HALEP - EKATERINA ALEXANDROVA 2-6, 3-6! Simona Halep  este OUT de la Beijing! Alexandrova s-a impus in doua seturi | Sport.ro
BEIJING 2019 | SIMONA HALEP - EKATERINA ALEXANDROVA 2-6, 3-6! Simona Halep este OUT de la Beijing! Alexandrova s-a impus in doua seturi | Sport.ro

Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală la Australian Open |  Digi24
Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală la Australian Open | Digi24

Cine a fost prezent în tribună la meciul Simonei Halep cu Elina Svitolina.  Toți s-au uitat lung spre scaunul lui - IMPACT
Cine a fost prezent în tribună la meciul Simonei Halep cu Elina Svitolina. Toți s-au uitat lung spre scaunul lui - IMPACT

Eliminată în primul meci la Montreal, Simona Halep este încrezătoare  într-un parcurs bun la US Open: Sunt mulțumită de evoluția mea | Digi24
Eliminată în primul meci la Montreal, Simona Halep este încrezătoare într-un parcurs bun la US Open: Sunt mulțumită de evoluția mea | Digi24

Simona Halep, meci cu peripeții la Cincinnati. „Hai, retrage-te!” - VIDEO -  Playtech Știri
Simona Halep, meci cu peripeții la Cincinnati. „Hai, retrage-te!” - VIDEO - Playtech Știri