comoditate Omite Neatins clasament cele mai multe turnee castigate in tenis mic dejun recolta zvon

Record istoric. Roger Federer devine cel mai vârstnic lider ATP | Digi24

Nadal - 2 = Djokovic & Federer | Cum arată clasamentul all-time al  titlurilor de mare șlem câștigate, după Roland Garros 2022 | Sport.ro
Nadal - 2 = Djokovic & Federer | Cum arată clasamentul all-time al titlurilor de mare șlem câștigate, după Roland Garros 2022 | Sport.ro

Top 5 jucatori de tenis celebri - argeşSPORT

Top 10 cei mai bogati jucatori de tenis | BettingInside.ro

Cel mai bun tenismen din istorie?! Novak Djokovic, campion pentru a treia  oara consecutiv la Wimbledon si pentru a 20-a oara intr-un turneu de mare  slem | Sport.ro
Cel mai bun tenismen din istorie?! Novak Djokovic, campion pentru a treia oara consecutiv la Wimbledon si pentru a 20-a oara intr-un turneu de mare slem | Sport.ro

A fost actualizat clasamentul "turneelor mari" câștigate în ATP. Diferența  dintre Djokovic, Nadal și Federer - Eurosport
A fost actualizat clasamentul "turneelor mari" câștigate în ATP. Diferența dintre Djokovic, Nadal și Federer - Eurosport

Tenis ATP & WTA, săptămâna 1-7 august. Ana Bogdan a câștigat turneul de la  Iași! Pe ce loc urcă în clasament după două finale în ultima săptămână.  Video - Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, săptămâna 1-7 august. Ana Bogdan a câștigat turneul de la Iași! Pe ce loc urcă în clasament după două finale în ultima săptămână. Video - Fanatik.ro

10 recorduri interesante din tenis- un top foarte subiectiv

Câți bani a câștigat Rafael Nadal după Australian Open. TOP 10 cei mai  bogați tenismeni din lume | DCBusiness.ro
Câți bani a câștigat Rafael Nadal după Australian Open. TOP 10 cei mai bogați tenismeni din lume | DCBusiness.ro

Cine a câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam? Cei mai buni jucători  din lume ce au scris istoria tenisului - LIFE.ro
Cine a câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam? Cei mai buni jucători din lume ce au scris istoria tenisului - LIFE.ro

Replica lui Novak Djokovic, dupa ce Rafael Nadal a spus ca este obsedat sa castige  mai multe Grand Slam-uri: "Nu stiu cum gandeste Rafa, are dreptul la  opinie." | Sport.ro
Replica lui Novak Djokovic, dupa ce Rafael Nadal a spus ca este obsedat sa castige mai multe Grand Slam-uri: "Nu stiu cum gandeste Rafa, are dreptul la opinie." | Sport.ro

Cele mai importante momente ale carierei lui Roger Federer! Recordurile lui  "FedEx", câţi bani a câştigat din tenis şi cine sunt singurii români care  l-au învins - Fanatik.ro
Cele mai importante momente ale carierei lui Roger Federer! Recordurile lui "FedEx", câţi bani a câştigat din tenis şi cine sunt singurii români care l-au învins - Fanatik.ro

Cei mai bogaţi jucători de tenis din lume - BotosaniNews.ro

Eliminata, dar pe locul 2 in clasamentul mondial! Kerber a castigat turneul  de la Stuttgart, dupa 6-3; 1-6; 5-7 cu Wozniacki | Sport.ro
Eliminata, dar pe locul 2 in clasamentul mondial! Kerber a castigat turneul de la Stuttgart, dupa 6-3; 1-6; 5-7 cu Wozniacki | Sport.ro

Câți bani a câștigat Simona Halep

Rafa trece în față! Cum a evoluat cursa titlurilor de Grand Slam între  Nadal, Federer și Djokovic - Treizecizero
Rafa trece în față! Cum a evoluat cursa titlurilor de Grand Slam între Nadal, Federer și Djokovic - Treizecizero

Rafael Nadal vorbește despre GOAT-ul din tenis după ce l-a învins pe Novak  Djokovic - Ibericul clarifică situația din BIG 3 - HotNews.ro
Rafael Nadal vorbește despre GOAT-ul din tenis după ce l-a învins pe Novak Djokovic - Ibericul clarifică situația din BIG 3 - HotNews.ro

Lista jucătorilor numărul 1 în clasamentul ATP (simplu) - Wikipedia

Premieră în ultimii 25 de ani! Serena Williams a dispărut din clasamentul  WTA | Sport.ro
Premieră în ultimii 25 de ani! Serena Williams a dispărut din clasamentul WTA | Sport.ro