alege artă Munte clasament champions league trofee In esenta Ajunși afară scuza

UEFA: Steaua, in top 30 cluburi din istoria Champions League. Pe ce loc se  afla formatia ros-albastra | Sport.ro
UEFA: Steaua, in top 30 cluburi din istoria Champions League. Pe ce loc se afla formatia ros-albastra | Sport.ro

Liverpool, aproape de titlu! United in afara Champions League! Clasamentul  la care viseaza fanii lui Liverpool de peste 20 de ani: | Sport.ro
Liverpool, aproape de titlu! United in afara Champions League! Clasamentul la care viseaza fanii lui Liverpool de peste 20 de ani: | Sport.ro

UEFA a dat publicității clasamentul all-time din Champions League! Pe ce  poziție se regăsește FCSB - Eurosport
UEFA a dat publicității clasamentul all-time din Champions League! Pe ce poziție se regăsește FCSB - Eurosport

UEFA a publicat clasamentul celor mai bune echipe din istoria Ligii  Campionilor! Pe ce loc se află FCSB
UEFA a publicat clasamentul celor mai bune echipe din istoria Ligii Campionilor! Pe ce loc se află FCSB

Liverpool, pe a 3-a poziție în clasamentul all-time al trofeelor LC

S-a aflat cel mai bun “11” din Champions League, ediția 2021-2022

Sheriff Tiraspol vs Real Madrid, în cel de-al cincilea meci din cadrul  grupelor Champions League. Partida va începe la ora 22:00
Sheriff Tiraspol vs Real Madrid, în cel de-al cincilea meci din cadrul grupelor Champions League. Partida va începe la ora 22:00

Structura sezonului 2021-2022 al competițiilor europene | Federația Română  de Fotbal
Structura sezonului 2021-2022 al competițiilor europene | Federația Română de Fotbal

A câştigat al cincilea trofeu Champions League cu Real Madrid apoi şi-a  anunţat plecarea de la echipă! "Este un moment ciudat în mintea mea acum"
A câştigat al cincilea trofeu Champions League cu Real Madrid apoi şi-a anunţat plecarea de la echipă! "Este un moment ciudat în mintea mea acum"

Real Madrid a câștigat Champions League, titlul în LaLiga plus alte două  trofee, dar nu a câștigat titlul de „Clubul anului”! Clasament surprinzător  | Sport.ro
Real Madrid a câștigat Champions League, titlul în LaLiga plus alte două trofee, dar nu a câștigat titlul de „Clubul anului”! Clasament surprinzător | Sport.ro

Eroii lui Real Madrid. Courtois - portarul anului. Benzema - Balonul de Aur  » „De partea bună a istoriei”
Eroii lui Real Madrid. Courtois - portarul anului. Benzema - Balonul de Aur » „De partea bună a istoriei”

Liverpool a devenit cea mai de succes echipă din Anglia după cucerirea  titlului! Clasamentul complet - Eurosport
Liverpool a devenit cea mai de succes echipă din Anglia după cucerirea titlului! Clasamentul complet - Eurosport

Vezi cati bani a castigat Steaua in Champions League/ Manchester, Chelsea  si Arsenal, lideri la incasari - HotNews.ro
Vezi cati bani a castigat Steaua in Champions League/ Manchester, Chelsea si Arsenal, lideri la incasari - HotNews.ro

Finala Ligii Campionilor. Real Madrid şi Liverpool se înfruntă pentru a  treia oară în ultimul act
Finala Ligii Campionilor. Real Madrid şi Liverpool se înfruntă pentru a treia oară în ultimul act

O echipă românească, în Top 30 în clasamentul Champions League!

FCSB
FCSB

Cine sunt fotbaliștii cu cele mai multe trofee Champions League câștigate!  Un singur jucător are 6 titluri - Eurosport
Cine sunt fotbaliștii cu cele mai multe trofee Champions League câștigate! Un singur jucător are 6 titluri - Eurosport

Liga Campionilor: Rezultatele rundei a patra | Epoch Times România

Video | Liverpool - Real Madrid 0-1. Spaniolii, unici în istoria  fotbalului, câștigă trofeul Champions League pentru a 14-a oară
Video | Liverpool - Real Madrid 0-1. Spaniolii, unici în istoria fotbalului, câștigă trofeul Champions League pentru a 14-a oară

CSA Steaua, amintită de UEFA drept câștigătoare a Cupei Campionilor din 1986

Supercomputerul care a prezis favoritele la câștigarea Champions League,  dar și ale top 5 campionate - Eurosport
Supercomputerul care a prezis favoritele la câștigarea Champions League, dar și ale top 5 campionate - Eurosport

FC Barcelona a câștigat Liga Campionilor la fotbal feminin / Alexandra  Dulgheru a pierdut finala de la Saint-Gaudens, dar urcă 231 de locuri în  clasament - Fanatik.ro
FC Barcelona a câștigat Liga Campionilor la fotbal feminin / Alexandra Dulgheru a pierdut finala de la Saint-Gaudens, dar urcă 231 de locuri în clasament - Fanatik.ro