şoim Elocvent Probabil clasament volei calificare spania Acorda Pacea sufletească gemetele

Naţionala de volei feminin U18 a României s-a calificat la Campionatul  European din 2017
Naţionala de volei feminin U18 a României s-a calificat la Campionatul European din 2017

Începe Campionatul European de Volei! Cum arată grupele și ce șanse are  România: „ Este o nouă eră pentru voleiul românesc!”
Începe Campionatul European de Volei! Cum arată grupele și ce șanse are România: „ Este o nouă eră pentru voleiul românesc!”

Știri Volei | Noutăți, clasament, meciuri și jucători volei | Pagina 3 din  31 | Prosport
Știri Volei | Noutăți, clasament, meciuri și jucători volei | Pagina 3 din 31 | Prosport

România S-a Calificat La Campionatul European De Volei Masculin După 24 De  Ani! Și Fetele Sunt Aproape De Turneul Final | Libertatea
România S-a Calificat La Campionatul European De Volei Masculin După 24 De Ani! Și Fetele Sunt Aproape De Turneul Final | Libertatea

Naționala Under 20 (m) a României a învins Spania și e la doar o victorie  de Campionatul European! – Doarvolei
Naționala Under 20 (m) a României a învins Spania și e la doar o victorie de Campionatul European! – Doarvolei

_ Volei masculin: Ştiinţa Explorări Baia Mare a reușit calificarea în  sferturile de finală ale Cupei României - crimes - Fluierul.ro
_ Volei masculin: Ştiinţa Explorări Baia Mare a reușit calificarea în sferturile de finală ale Cupei României - crimes - Fluierul.ro

România a bătut Elveția la volei masculin — Info Mureș

Naționala feminină a României începe vineri turneul decisiv de calificare  în Final Four-ul Golden League – Doarvolei
Naționala feminină a României începe vineri turneul decisiv de calificare în Final Four-ul Golden League – Doarvolei

Final de infarct în grupa E! Japonia și Spania s-au calificat în optimile  Campionatului Mondial! Germania e OUT - Eurosport
Final de infarct în grupa E! Japonia și Spania s-au calificat în optimile Campionatului Mondial! Germania e OUT - Eurosport

România atacă de vineri calificarea în turneul Final Four din Golden League  – Federatia Romana de Volei
România atacă de vineri calificarea în turneul Final Four din Golden League – Federatia Romana de Volei

România a învins Albania şi s-a calificat la Campionatul European de Volei  - Sport Alert
România a învins Albania şi s-a calificat la Campionatul European de Volei - Sport Alert

Volei feminin: CSM Volei Alba Blaj a câştigat derby-ul cu CSM Târgovişte,  în Divizia A1 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei feminin: CSM Volei Alba Blaj a câştigat derby-ul cu CSM Târgovişte, în Divizia A1 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Volei (m) / România, victorie mare cu Elveţia, în preliminariile EURO 2023

România s-a calificat la CE de volei feminin! Victorie DRAMATICĂ în meciul  decisiv
România s-a calificat la CE de volei feminin! Victorie DRAMATICĂ în meciul decisiv

Tricolorii, a doua victorie consecutivă contra Spaniei

DA1M: SCMU Craiova revine în top 4 - Sport Clasic

CM de HANDBAL 2021 | Echipele calificate în sferturi + toate rezultatele de  vineri și clasamente | Sport.ro
CM de HANDBAL 2021 | Echipele calificate în sferturi + toate rezultatele de vineri și clasamente | Sport.ro

Naţionala masculină de volei a României păstrează şanse teoretice de  calificare la Campionatul European 2021, după ce a învins formaţia Slovaciei
Naţionala masculină de volei a României păstrează şanse teoretice de calificare la Campionatul European 2021, după ce a învins formaţia Slovaciei

Campionatul European de volei feminin se vede la Telekom Sport. România,  cinci înfrângeri în grupa D. Cum arată finala! Toate rezultatele şi  programul complet al transmisiunilor | VIDEO
Campionatul European de volei feminin se vede la Telekom Sport. România, cinci înfrângeri în grupa D. Cum arată finala! Toate rezultatele şi programul complet al transmisiunilor | VIDEO

ROMÂNIA - SPANIA // România pierde în fața Spaniei, dar e aproape de EURO  2019 la volei feminin » Ce trebuie să facem pentru calificare
ROMÂNIA - SPANIA // România pierde în fața Spaniei, dar e aproape de EURO 2019 la volei feminin » Ce trebuie să facem pentru calificare

Sport local: Turneu de volei masculin in weekend la Suceava » Monitorul de  Suceava - Joi, 17 Februarie 2022
Sport local: Turneu de volei masculin in weekend la Suceava » Monitorul de Suceava - Joi, 17 Februarie 2022

Spania - Germania 1-1 | Nemții au scos un egal pe final și au în continuare  șanse la calificare - Eurosport
Spania - Germania 1-1 | Nemții au scos un egal pe final și au în continuare șanse la calificare - Eurosport

Sport local: CSM Suceava se mentine pe locul 10 in Divizia A de volei  masculin » Monitorul de Suceava - Joi, 24 Noiembrie 2022
Sport local: CSM Suceava se mentine pe locul 10 in Divizia A de volei masculin » Monitorul de Suceava - Joi, 24 Noiembrie 2022

Volei: România, meci decisiv cu Spania pentru calificarea la European |  Sport | România Actualitați
Volei: România, meci decisiv cu Spania pentru calificarea la European | Sport | România Actualitați

Volei feminin: România a ratat calificarea în optimile de finală ale  Campionatului European | AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei feminin: România a ratat calificarea în optimile de finală ale Campionatului European | AGERPRES • Actualizează lumea.

Volei feminin: România va juca sâmbătă cu Spania în penultimul meci al  Grupei F de calificare la Campionatul European
Volei feminin: România va juca sâmbătă cu Spania în penultimul meci al Grupei F de calificare la Campionatul European

Preliminarii EURO 2019 (volei f): Meciul decisiv România vs Spania are loc  sâmbătă, de la ora 18:00 - HotNews.ro
Preliminarii EURO 2019 (volei f): Meciul decisiv România vs Spania are loc sâmbătă, de la ora 18:00 - HotNews.ro

Naţionalele de volei ale României au obţinut, la Ploieşti, calificarea la  Europenele de cadeţi şi cadete – Ziarul Prahova
Naţionalele de volei ale României au obţinut, la Ploieşti, calificarea la Europenele de cadeţi şi cadete – Ziarul Prahova