ancoră 945 hotel daca te prinde in offside de multe ori primesti galben Falangă facturabil bilet

VIDEO | Gaz Metan Mediaş - CS Mioveni 1-2. Argeşenii, zece puncte peste  Dinamo. Gazdele, primul gol în play-out
VIDEO | Gaz Metan Mediaş - CS Mioveni 1-2. Argeşenii, zece puncte peste Dinamo. Gazdele, primul gol în play-out

Petrolul învinge Metaloglobus, pentru prima dată în meciurile directe  desfășurate pe ”Ilie Oană”, și urcă pe loc de play-off | Liga 2
Petrolul învinge Metaloglobus, pentru prima dată în meciurile directe desfășurate pe ”Ilie Oană”, și urcă pe loc de play-off | Liga 2

Offside-ul în fotbalul modern – Istoria Fotbalului

DORdeSPORT Rică Răducanu, portarul prins în offside și în inimile  rapidiștilor - Eurosport
DORdeSPORT Rică Răducanu, portarul prins în offside și în inimile rapidiștilor - Eurosport

Liga 2, etapa 2, play-off și play-out | CS Mioveni și FK Csikszereda  înregistrează
Liga 2, etapa 2, play-off și play-out | CS Mioveni și FK Csikszereda înregistrează

📣 Participă la concursul organizat... - FC Petrolul Ploiesti | Facebook

România - Bosnia-Herţegovina 4-1, în Liga Naţiunilor. România câştigă  categoric, dar retrogradează în Liga C | Observatornews.ro
România - Bosnia-Herţegovina 4-1, în Liga Naţiunilor. România câştigă categoric, dar retrogradează în Liga C | Observatornews.ro

Arsene Wenger schimbă regula offside-ului în fotbal. Votul decisiv, în 10  zile - Eurosport
Arsene Wenger schimbă regula offside-ului în fotbal. Votul decisiv, în 10 zile - Eurosport

Ibrahimovic, invins la ultimul meci in tricoul nationalei Suediei. Vezi in  LIVE BLOG toate amanuntele de la EURO si optimile de finala | Sport.ro
Ibrahimovic, invins la ultimul meci in tricoul nationalei Suediei. Vezi in LIVE BLOG toate amanuntele de la EURO si optimile de finala | Sport.ro

suspensie rewind Arborele Tochi daca te prinde in offside de multe ori primesti  galben - prana-dance.com
suspensie rewind Arborele Tochi daca te prinde in offside de multe ori primesti galben - prana-dance.com

Silkeborg - FCSB. Erori în lanț la primul gol încasat de roș-albaștri!

2-1 la Galati dupa o prima repriza facuta praf de Stoican | Memorabilia  DinamoMania
2-1 la Galati dupa o prima repriza facuta praf de Stoican | Memorabilia DinamoMania

Offside Cine a inventat offside-ul și cum arăta prima regulă?

Regula de offside în fotbal

Flavius, securistoid mititel infiltrat în presă, dă-i banii înapoi lui  Chiriloiu! - Jurnalul de Arges
Flavius, securistoid mititel infiltrat în presă, dă-i banii înapoi lui Chiriloiu! - Jurnalul de Arges

FINAL România Germania 2-4. Înfrângere dureroasă după un meci fabulos în  prima repriză și o cădere totală în partea a doua
FINAL România Germania 2-4. Înfrângere dureroasă după un meci fabulos în prima repriză și o cădere totală în partea a doua

Snacking Zone] Lay's sărbătorește fotbalul în premieră cu un chatbot de  WhatsApp și Antrenorii de Canapea
Snacking Zone] Lay's sărbătorește fotbalul în premieră cu un chatbot de WhatsApp și Antrenorii de Canapea

VIDEO | Galatasaray - Beşiktaş 2-1. Preferatul lui Hagi a decis derby-ul!  Cicâldău a jucat o repriză, Moruţan a rămas pe bancă
VIDEO | Galatasaray - Beşiktaş 2-1. Preferatul lui Hagi a decis derby-ul! Cicâldău a jucat o repriză, Moruţan a rămas pe bancă