marxism Din Anecdotă digi sport 1 live tenis halep simona liberal Altar de multe ori

Video | Momente bizare la meciul Simona Halep - Shuai Zhang. Ce probleme a  întâmpinat chinezoaica
Video | Momente bizare la meciul Simona Halep - Shuai Zhang. Ce probleme a întâmpinat chinezoaica

Video | Simona Halep - Anett Kontaveit 6-1, 6-1. Locomotivă spre finală!  Demonstrație de forță în sferturile Australian Open
Video | Simona Halep - Anett Kontaveit 6-1, 6-1. Locomotivă spre finală! Demonstrație de forță în sferturile Australian Open

Video | Irina Begu - Belinda Bencic 4-6, 1-6, în primul tur la Madrid. Simona  Halep, singura româncă rămasă în turneu
Video | Irina Begu - Belinda Bencic 4-6, 1-6, în primul tur la Madrid. Simona Halep, singura româncă rămasă în turneu

Ce a spus Simona Halep după prima victorie din 2022. Urmează duelul cu  Gabriela Ruse, ÎN DIRECT la Digi Sport 2
Ce a spus Simona Halep după prima victorie din 2022. Urmează duelul cu Gabriela Ruse, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Simona Halep și-a anunțat programul pentru finalul anului! Românca va  participa la Transylvania Open
Simona Halep și-a anunțat programul pentru finalul anului! Românca va participa la Transylvania Open

LIVE VIDEO. Karolina Pliskova – Simona Halep, acum la Digi Sport 1 | Digi24

Video | Simona Halep, prima reacție după victoria cu Gabriela Ruse. De ce e  ”foarte fericită” + cum vede meciul din sferturi
Video | Simona Halep, prima reacție după victoria cu Gabriela Ruse. De ce e ”foarte fericită” + cum vede meciul din sferturi

Video | Simona Halep - Belinda Bencic | E o campioană! Simo, lăudată  înaintea marelui meci, care va fi în direct la Digi Sport 1
Video | Simona Halep - Belinda Bencic | E o campioană! Simo, lăudată înaintea marelui meci, care va fi în direct la Digi Sport 1

Video Exclusiv | Simona Halep n-a scăpat de problemele la spate. “Sunt  îngrijorată. Durerile nu trec de pe o zi pe alta”
Video Exclusiv | Simona Halep n-a scăpat de problemele la spate. “Sunt îngrijorată. Durerile nu trec de pe o zi pe alta”

Video | Simona Halep - Angelique Kerber LIVE VIDEO (joi, 14:45, Digi Sport 1)  | Duel pentru semifinalele de la Eastbourne
Video | Simona Halep - Angelique Kerber LIVE VIDEO (joi, 14:45, Digi Sport 1) | Duel pentru semifinalele de la Eastbourne

Video | Prima reacție a Simonei Halep după victoria cu Gabriela Ruse. Ce a  deranjat-o înaintea partidei
Video | Prima reacție a Simonei Halep după victoria cu Gabriela Ruse. Ce a deranjat-o înaintea partidei

Simona Halep Roland Garros | Simona Halep – Iga Swiatek LIVE TEXT (18:30).  Duel pentru sferturile de finală
Simona Halep Roland Garros | Simona Halep – Iga Swiatek LIVE TEXT (18:30). Duel pentru sferturile de finală

Video Exclusiv | Simona Halep, sinceră, după victoria cu Alison Riske de la  turneul WTA din Dubai: ”Ar fi bine să joc cu Badosa!”
Video Exclusiv | Simona Halep, sinceră, după victoria cu Alison Riske de la turneul WTA din Dubai: ”Ar fi bine să joc cu Badosa!”

Video | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-3, 6-2, în optimi la Dubai.  Următoarea adversară a Simonei
Video | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-3, 6-2, în optimi la Dubai. Următoarea adversară a Simonei

Video | Simona Halep - Cristina Bucșa 6-3, 7-5, în primul tur la  Washington. Joc ezitant al româncei
Video | Simona Halep - Cristina Bucșa 6-3, 7-5, în primul tur la Washington. Joc ezitant al româncei

Video | Simona Halep e sinceră: “Nu sunt aproape de nivelul meu maxim”  Concluzii după debutul la Indian Wells
Video | Simona Halep e sinceră: “Nu sunt aproape de nivelul meu maxim” Concluzii după debutul la Indian Wells

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

Video | Simona Halep - Magda Linette, LIVE VIDEO, ora 18:00, la Digi Sport  2. Românca debutează la Cincinnati
Video | Simona Halep - Magda Linette, LIVE VIDEO, ora 18:00, la Digi Sport 2. Românca debutează la Cincinnati

Video | Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3. Românca, victorie superbă la  debutul sub comanda lui Patrick Mouratoglou
Video | Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3. Românca, victorie superbă la debutul sub comanda lui Patrick Mouratoglou

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Karolina Pliskova, ACUM, la Digi Sport 2.  "Pregătiți de acțiune?" Imaginile publicate de WTA
Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Karolina Pliskova, ACUM, la Digi Sport 2. "Pregătiți de acțiune?" Imaginile publicate de WTA

News Alert | Simona Halep s-a retras din turneul de la Miami, înaintea  meciului cu Daria Saville
News Alert | Simona Halep s-a retras din turneul de la Miami, înaintea meciului cu Daria Saville

Video | Prima reacție a Simonei Halep după succesul împotriva lui Cori  Gauff, de la Toronto
Video | Prima reacție a Simonei Halep după succesul împotriva lui Cori Gauff, de la Toronto