fire A tăia calea a atrage digi sport 2 tenis irina În nici un caz Toes săpa

Video | Irina Begu - Amanda Anisimova 6-2, 3-6, 2-6. Americanca s-a  calificat în semifinale la Melbourne Summer Set 2
Video | Irina Begu - Amanda Anisimova 6-2, 3-6, 2-6. Americanca s-a calificat în semifinale la Melbourne Summer Set 2

S-a stabilit când vor juca Sorana Cîrstea și Irina Begu joi în turul 2 la  AO. Emoții și pentru Emma Răducanu
S-a stabilit când vor juca Sorana Cîrstea și Irina Begu joi în turul 2 la AO. Emoții și pentru Emma Răducanu

Video | Irina Bara joacă la Digi Sport 2 (17:05), în optimile de la  Jurmala. Irina Begu are meci tot azi, la Palermo
Video | Irina Bara joacă la Digi Sport 2 (17:05), în optimile de la Jurmala. Irina Begu are meci tot azi, la Palermo

Irina Begu – Ana Bogdan, LIVE VIDEO, ora 17:00, pe Digi Sport 2, în  ”sferturi” la WTA Parma
Irina Begu – Ana Bogdan, LIVE VIDEO, ora 17:00, pe Digi Sport 2, în ”sferturi” la WTA Parma

Video | Irina Bara - Tereza Martincova 0-6, 5-7. Înfrângere usturătoare  pentru româncă în runda inaugurală de la Kremlin Cup
Video | Irina Bara - Tereza Martincova 0-6, 5-7. Înfrângere usturătoare pentru româncă în runda inaugurală de la Kremlin Cup

Video | Irina Begu - Gabriela Ruse 4-6, 3-6. Ruse, victorie în minimum de  seturi pentru trofeul Winners Open
Video | Irina Begu - Gabriela Ruse 4-6, 3-6. Ruse, victorie în minimum de seturi pentru trofeul Winners Open

Simona Halep, Sorana Cîrstea și Irina Begu joacă joi la Madrid, în direct  pe Digi Sport. Programul meciurilor
Simona Halep, Sorana Cîrstea și Irina Begu joacă joi la Madrid, în direct pe Digi Sport. Programul meciurilor

Video | Victorie dramatică pentru Irina Begu la Tenerife! Cu cine se va  duela românca în sferturile de finală
Video | Victorie dramatică pentru Irina Begu la Tenerife! Cu cine se va duela românca în sferturile de finală

Irina Begu, reacție amuzantă după calificarea în semifinale la Palermo: “Am  îmbătrânit”
Irina Begu, reacție amuzantă după calificarea în semifinale la Palermo: “Am îmbătrânit”

Emma Răducanu și Irina Begu joacă marți la Transylvania Open, în direct pe Digi  Sport 2. Programul complet
Emma Răducanu și Irina Begu joacă marți la Transylvania Open, în direct pe Digi Sport 2. Programul complet

Revenirea tenisului: Winners Open se vede în EXCLUSIVITATE la Digi Sport |  Digi24
Revenirea tenisului: Winners Open se vede în EXCLUSIVITATE la Digi Sport | Digi24

Live Video&Score | Irina Begu - Ana Bogdan, LIVE VIDEO, 18:10, Digi Sport 2,  în ”sferturi” la WTA Parma
Live Video&Score | Irina Begu - Ana Bogdan, LIVE VIDEO, 18:10, Digi Sport 2, în ”sferturi” la WTA Parma

Video | Irina Begu - Ana Bogdan 2-6, ACUM, Digi Sport 2, în ”sferturi” la  WTA Parma. Bogdan s-a impus lejer în primul set
Video | Irina Begu - Ana Bogdan 2-6, ACUM, Digi Sport 2, în ”sferturi” la WTA Parma. Bogdan s-a impus lejer în primul set

Video | Irina Begu și-a aflat adversara din semifinalele turneului de la  Sankt Petersburg
Video | Irina Begu și-a aflat adversara din semifinalele turneului de la Sankt Petersburg

Video | Irina Begu - Tereza Martincova 6-4, 6-2. Românca, în semifinalele  turneului de la Sankt Petersburg! Programul zilei
Video | Irina Begu - Tereza Martincova 6-4, 6-2. Românca, în semifinalele turneului de la Sankt Petersburg! Programul zilei

Două românce joacă azi la BRD Bucharest Open, la Digi Sport 2. Programul  transmisiilor
Două românce joacă azi la BRD Bucharest Open, la Digi Sport 2. Programul transmisiilor

Irina Begu, calificată în turul 2 la WTA Palermo, Ana Bogdan, eliminată!  Alexadra Cadanțu, victorie la Hamburg
Irina Begu, calificată în turul 2 la WTA Palermo, Ana Bogdan, eliminată! Alexadra Cadanțu, victorie la Hamburg