Călătorie Domnisoara Aplicabil digi sport 2 tenis live svitolina kerber Castigat croitor Da naștere

Digisport: Anunțul făcut de Elina Svitolina, printre lacrimi, după meciul  cu Anastasia Potapova - HotNews.ro
Digisport: Anunțul făcut de Elina Svitolina, printre lacrimi, după meciul cu Anastasia Potapova - HotNews.ro

WTA Brisbane: Angelique Kerber (locul 1 WTA), invinsa in sferturile  competitiei din Australia - HotNews.ro
WTA Brisbane: Angelique Kerber (locul 1 WTA), invinsa in sferturile competitiei din Australia - HotNews.ro

Angelique Kerber ratează șansa de a o depăși din nou pe Serena Williams

Niculescu a eliminat-o pe Sharapova de la Qatar Open | Digi24

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Indian Wells!

SIMONA HALEP - ELINA SVITOLINA | Reactia ucrainiencei dupa victoria  Simonei! Svitolina conduce cu 4-3 in meciurile directe | Sport.ro
SIMONA HALEP - ELINA SVITOLINA | Reactia ucrainiencei dupa victoria Simonei! Svitolina conduce cu 4-3 in meciurile directe | Sport.ro

Svitolina continuă cursa pentru apărarea trofeului la Roma. Ucraineanca s-a  calificat în semifinale
Svitolina continuă cursa pentru apărarea trofeului la Roma. Ucraineanca s-a calificat în semifinale

Video | Momentele de la finalul partidei dintre Svitolina și Potapova și  gestul făcut de sportiva din Ucraina
Video | Momentele de la finalul partidei dintre Svitolina și Potapova și gestul făcut de sportiva din Ucraina

LIVE BLOG Finala de la Doha: Halep - Kerber 6-2, 6-3. Simona a cucerit cel  mai important trofeu al carierei
LIVE BLOG Finala de la Doha: Halep - Kerber 6-2, 6-3. Simona a cucerit cel mai important trofeu al carierei

Elina Svitolina, remarcă fantastică la adresa Biancăi Andreescu

VIDEO WTA Roma: Elina Svitolina (campioana en-titre), prima semifinalistă  la Foro Italico (a învins-o pe Angelique Kerber) - HotNews.ro
VIDEO WTA Roma: Elina Svitolina (campioana en-titre), prima semifinalistă la Foro Italico (a învins-o pe Angelique Kerber) - HotNews.ro

Simona Halep, Eliminată în Optimile Turneului De Tenis De La US Open |  Libertatea
Simona Halep, Eliminată în Optimile Turneului De Tenis De La US Open | Libertatea

LIVE BLOG Finala de la Doha: Halep - Kerber 6-2, 6-3. Simona a cucerit cel

Svitolina a câștigat finala Turneului Campioanelor 2018 | Digi24

Surpriză la Dubai: Elina Svitolina, principala favorită, eliminată de o  adversară de 35 de ani - HotNews.ro
Surpriză la Dubai: Elina Svitolina, principala favorită, eliminată de o adversară de 35 de ani - HotNews.ro

Video | Andreescu - Kerber 6-4, 3-6, 6-4. Bianca, campioană la Indian  Wells! Ajutor nesperat pentru Simona Halep
Video | Andreescu - Kerber 6-4, 3-6, 6-4. Bianca, campioană la Indian Wells! Ajutor nesperat pentru Simona Halep

Simona Halep - Amanda Anisimova 6-2, 6-1, în sferturi la WTA Bad Homburg.  Câţi bani încasează românca după victorie - Fanatik.ro
Simona Halep - Amanda Anisimova 6-2, 6-1, în sferturi la WTA Bad Homburg. Câţi bani încasează românca după victorie - Fanatik.ro