moral schimbător tată digi sport meciul finalei tenis de la madrid în mod constant Graţie Grijuliu

Sabalenka - Barty, finala feminină a turneului de la Madrid Open! Când se  desfășoară ultimul act
Sabalenka - Barty, finala feminină a turneului de la Madrid Open! Când se desfășoară ultimul act

VIDEO Jessica Pegula, în finală la WTA Madrid - HotNews.ro

Video | Ons Jabeur - Ekaterina Alexandrova 6-2, 6-3, în semifinale la Madrid

Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula -  TVmania.ro
Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula - TVmania.ro

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

Video | ”Vei câștiga iar la Madrid?”. Simona Halep, răspuns sincer după ce  a ajuns fără set pierdut în ”sferturi”
Video | ”Vei câștiga iar la Madrid?”. Simona Halep, răspuns sincer după ce a ajuns fără set pierdut în ”sferturi”

Simona Halep, prima reacție după victoria categorică din meciul cu Paula  Badosa de la Madrid
Simona Halep, prima reacție după victoria categorică din meciul cu Paula Badosa de la Madrid

Simona Halep, invinsa de Kiki Bertens in finala de la Madrid

WTA Madrid - rezultate, tablouri, castigatoare, live online - Fanatik.ro

Alexander Zverev, impresionat de Carlos Alcaraz înaintea finalei de la  Madrid: "Știu cât de bun este"
Alexander Zverev, impresionat de Carlos Alcaraz înaintea finalei de la Madrid: "Știu cât de bun este"

Rezumatul partidei Carlos Alcaraz - Rafael Nadal, câștigată în 3 seturi de  mai tânărul spaniol - Tenis video - Eurosport
Rezumatul partidei Carlos Alcaraz - Rafael Nadal, câștigată în 3 seturi de mai tânărul spaniol - Tenis video - Eurosport

Simona Halep a câștigat turneul de la Madrid! A învins-o cu 6-2, 6-4 pe  Dominika Cibulkova
Simona Halep a câștigat turneul de la Madrid! A învins-o cu 6-2, 6-4 pe Dominika Cibulkova

Digi Sport - E oficial: vor fi spectatori la finala... | Facebook

Video Exclusiv | Simona Halep Madrid | Simona a anunțat ce avantaj are în  meciul cu Barty, din sferturile de finală
Video Exclusiv | Simona Halep Madrid | Simona a anunțat ce avantaj are în meciul cu Barty, din sferturile de finală

Simona Halep s-a calificat a patra oară în finala turneului de la Madrid

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4: românca revine fantastic și se califică  în sferturi la WTA Madrid
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4: românca revine fantastic și se califică în sferturi la WTA Madrid

Simona Halep s-a calificat în finala de la Madrid | Digi24

Halep a fost adevăratul test! Iga Swiatek s-a distrat cu Maria Sakkari în  finala Indian Wells și urcă pe locul 2 WTA
Halep a fost adevăratul test! Iga Swiatek s-a distrat cu Maria Sakkari în finala Indian Wells și urcă pe locul 2 WTA

Kiki Bertens, declaraţia zilei! Ce a zis sportiva care a bătut-o pe Halep  în finala de la Madrid
Kiki Bertens, declaraţia zilei! Ce a zis sportiva care a bătut-o pe Halep în finala de la Madrid

Irina Begu, show total la București! Românca, în finală

Simona Halep, în finala Madrid Open, după 6-2, 6-7 (2-7), 6-0 cu Belinda  Bencic. Halep, la un pas de locul 1 WTA | Digi24
Simona Halep, în finala Madrid Open, după 6-2, 6-7 (2-7), 6-0 cu Belinda Bencic. Halep, la un pas de locul 1 WTA | Digi24

Când se joacă meciul Simona Halep – Cori Gauff, în optimile de finală ale  turneului de la Madrid
Când se joacă meciul Simona Halep – Cori Gauff, în optimile de finală ale turneului de la Madrid

S-a stabilit finala masculină a turneului de la Madrid!

Simona Halep, Sorana Cîrstea și Irina Begu joacă joi la Madrid, în direct  pe Digi Sport. Programul meciurilor
Simona Halep, Sorana Cîrstea și Irina Begu joacă joi la Madrid, în direct pe Digi Sport. Programul meciurilor