buze croazieră umbră digi sport.ro tenis madrid simona credință laringe Balena Baleen

Simona Halep a spus ce a câștigat din colaborarea cu Mouratoglou. ”E  dificil să mă încred, sunt introvertită”
Simona Halep a spus ce a câștigat din colaborarea cu Mouratoglou. ”E dificil să mă încred, sunt introvertită”

Bătută la bambilici”. Ce a remarcat CTP după înfrângerea Simonei Halep cu  Ons Jabeur de la Madrid
Bătută la bambilici”. Ce a remarcat CTP după înfrângerea Simonei Halep cu Ons Jabeur de la Madrid

Simona Halep, misiune dificilă la turneul de la Madrid. Cum arată lista  capilor de serie la competiția transmisă de Digi Sport
Simona Halep, misiune dificilă la turneul de la Madrid. Cum arată lista capilor de serie la competiția transmisă de Digi Sport

Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din  sferturile WTA Madrid
Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din sferturile WTA Madrid

Video | Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3. Românca, victorie superbă la  debutul sub comanda lui Patrick Mouratoglou
Video | Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3. Românca, victorie superbă la debutul sub comanda lui Patrick Mouratoglou

Simona Halep, a doua favorită a specialiștilor în turneul de la Madrid

Video&Foto | Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Românca se califică în  ”sferturi” la Madrid după un nou meci excelent
Video&Foto | Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Românca se califică în ”sferturi” la Madrid după un nou meci excelent

Video | Surpriză la Madrid! Campioana en titre a fost eliminată în turul 2

Simona Halep Madrid | Simo intră în luptă! Cine este adversara ei şi de ce  e extrem de periculoasă
Simona Halep Madrid | Simo intră în luptă! Cine este adversara ei şi de ce e extrem de periculoasă

Video | Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturi la Madrid. Evoluție  spectaculoasă a jucătoarei din Tunisia
Video | Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturi la Madrid. Evoluție spectaculoasă a jucătoarei din Tunisia

Simona Halep, prima reacție după victoria categorică din meciul cu Paula  Badosa de la Madrid
Simona Halep, prima reacție după victoria categorică din meciul cu Paula Badosa de la Madrid

Cu cine va juca Simona Halep în optimile WTA Madrid

Simona Halep, pe lista participantelor de la Madrid! Revenirea de după  accidentare se poate produce în Spania
Simona Halep, pe lista participantelor de la Madrid! Revenirea de după accidentare se poate produce în Spania

Video | Irina Begu - Belinda Bencic 4-6, 1-6, în primul tur la Madrid.  Simona Halep, singura româncă rămasă în turneu
Video | Irina Begu - Belinda Bencic 4-6, 1-6, în primul tur la Madrid. Simona Halep, singura româncă rămasă în turneu

Video | Simona Halep, prima reacție după victoria categorică de la Madrid.  ”Concentrată, agresivă, puternică”
Video | Simona Halep, prima reacție după victoria categorică de la Madrid. ”Concentrată, agresivă, puternică”

Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt  pierdută"
Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt pierdută"

Simona Halep, Sorana Cîrstea și Irina Begu joacă joi la Madrid, în direct  pe Digi Sport. Programul meciurilor
Simona Halep, Sorana Cîrstea și Irina Begu joacă joi la Madrid, în direct pe Digi Sport. Programul meciurilor

Victorie uriaşă pentru Halep! Pe ce loc va fi românca, începând de luni

Simona Halep, revigorată de colaborarea cu Patrick Mouratoglou. Schimbările  aduse de antrenor
Simona Halep, revigorată de colaborarea cu Patrick Mouratoglou. Schimbările aduse de antrenor

Video | Simona Halep - Kiki Bertens 4-6, 4-6. Simona a pierdut finala și a  ratat șansa de a reveni pe primul loc WTA
Video | Simona Halep - Kiki Bertens 4-6, 4-6. Simona a pierdut finala și a ratat șansa de a reveni pe primul loc WTA

News Alert | Tragere la sorți Madrid | Halep, Buzărnescu, Begu și Cîrstea  și-au aflat adversarele din primul tur
News Alert | Tragere la sorți Madrid | Halep, Buzărnescu, Begu și Cîrstea și-au aflat adversarele din primul tur