rol capital roată digisport 2 tenis halep tsurenko frunze Înapoi De necrezut

Video | WTA Doha | Simona Halep - Lesia Tsurenko 6-2, 6-3. Victorie fără  emoţii
Video | WTA Doha | Simona Halep - Lesia Tsurenko 6-2, 6-3. Victorie fără emoţii

Simona Halep a învins-o pe Harriet Dart și s-a calificat în sferturile de  la Birmingham - Eurosport
Simona Halep a învins-o pe Harriet Dart și s-a calificat în sferturile de la Birmingham - Eurosport

Foto | Ce a postat Simona Halep pe rețelele de socializare după victoria cu  Lesia Tsurenko
Foto | Ce a postat Simona Halep pe rețelele de socializare după victoria cu Lesia Tsurenko

Video | Simona Halep, entuziasmată înaintea debutului la Dubai. “Unul  dintre turneele preferate”
Video | Simona Halep, entuziasmată înaintea debutului la Dubai. “Unul dintre turneele preferate”

Simona Halep - Lesia Tsurenko, 6-3, 7-5, în optimi la Dubai. Halep se  califică în sferturi | Digi24
Simona Halep - Lesia Tsurenko, 6-3, 7-5, în optimi la Dubai. Halep se califică în sferturi | Digi24

Wimbledon: Partida Simona Halep- Lesia Tsurenko a fost amanata din cauza  ploii - HotNews.ro
Wimbledon: Partida Simona Halep- Lesia Tsurenko a fost amanata din cauza ploii - HotNews.ro

Simona Halep se califică în turul 2 la Birmingham - spotmedia.ro

Ce i-a transmis Simona Halep adversarei de la Birmingham după meci!

Simona Halep, favorită certă să câștige turneul pe iarbă de la Birmingham,  care debutează luni
Simona Halep, favorită certă să câștige turneul pe iarbă de la Birmingham, care debutează luni

Video | Simona Halep - Lesia Tsurenko LIVE VIDEO. Primul meci cu noul  antrenor, Van Cleemput
Video | Simona Halep - Lesia Tsurenko LIVE VIDEO. Primul meci cu noul antrenor, Van Cleemput

Video Exclusiv | Simona Halep, pregătită pentru “o bătălie mare” cu Ons  Jabeur, la Dubai. Mesajul pentru Gabriela Ruse
Video Exclusiv | Simona Halep, pregătită pentru “o bătălie mare” cu Ons Jabeur, la Dubai. Mesajul pentru Gabriela Ruse

Video | Simona Halep a avut noroc imens la două puncte din game-ul care a  închis setul
Video | Simona Halep a avut noroc imens la două puncte din game-ul care a închis setul

Video | VIDEO Simona Halep – Lesia Tsurenko 6-3, 7-5, la Digi Sport

Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, WTA Birmingham. Halep merge în  sferturi! Lecție de tenis predată de jucătoarea din România - Playsport
Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, WTA Birmingham. Halep merge în sferturi! Lecție de tenis predată de jucătoarea din România - Playsport

E în regulă, mulți nu-și amintesc de 2020”. Reacție amuzantă după ”gafa”  comisă de Simona Halep la Birmingham
E în regulă, mulți nu-și amintesc de 2020”. Reacție amuzantă după ”gafa” comisă de Simona Halep la Birmingham

Simona Halep - Coco Gauff 6-4, 7-6 (2). Pe cine înfruntă jucătoarea noastră  în semifinale la Toronto
Simona Halep - Coco Gauff 6-4, 7-6 (2). Pe cine înfruntă jucătoarea noastră în semifinale la Toronto

Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham.  Cine este următoarea adversară pentru româncă
Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham. Cine este următoarea adversară pentru româncă

Când se joacă meciul Simona Halep – Lesia Tsurenko, din primul tur al WTA  Birmingham
Când se joacă meciul Simona Halep – Lesia Tsurenko, din primul tur al WTA Birmingham

Simona Halep - Harriet Dart, în optimi la Birmingham! Când va avea loc  partida - Antena Sport
Simona Halep - Harriet Dart, în optimi la Birmingham! Când va avea loc partida - Antena Sport

Video | Simona Halep - Lesia Tsurenko. Cel mai lung punct al meciului a  durat un minut
Video | Simona Halep - Lesia Tsurenko. Cel mai lung punct al meciului a durat un minut

Halep v Tsurenko Live Streaming & Prediction for 2022 WTA Birmingham

Video | WTA Birmingham | Simona Halep - Lesia Tsurenko 6-1, 6-4. Victorie  importantă pentru Simona Halep
Video | WTA Birmingham | Simona Halep - Lesia Tsurenko 6-1, 6-4. Victorie importantă pentru Simona Halep