fraza ciment Dependenta de digisport2 tenis madrid 2019 reacţie dafin Premisă

Mutua Madrid Open 2019 | Simona Halep și-a aflat adversara din turul 2.  Scorul întârnirilor directe este egal, 3-3 | Digi24
Mutua Madrid Open 2019 | Simona Halep și-a aflat adversara din turul 2. Scorul întârnirilor directe este egal, 3-3 | Digi24

Bătută la bambilici”. Ce a remarcat CTP după înfrângerea Simonei Halep cu  Ons Jabeur de la Madrid
Bătută la bambilici”. Ce a remarcat CTP după înfrângerea Simonei Halep cu Ons Jabeur de la Madrid

Video | ”Vei câștiga iar la Madrid?”. Simona Halep, răspuns sincer după ce  a ajuns fără set pierdut în ”sferturi”
Video | ”Vei câștiga iar la Madrid?”. Simona Halep, răspuns sincer după ce a ajuns fără set pierdut în ”sferturi”

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

Video | Irina Begu - Belinda Bencic 4-6, 1-6, în primul tur la Madrid.  Simona Halep, singura româncă rămasă în turneu
Video | Irina Begu - Belinda Bencic 4-6, 1-6, în primul tur la Madrid. Simona Halep, singura româncă rămasă în turneu

Video | Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3. Românca, victorie superbă la  debutul sub comanda lui Patrick Mouratoglou
Video | Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3. Românca, victorie superbă la debutul sub comanda lui Patrick Mouratoglou

Ştim când joacă fetele noastre la Madrid. Programul transmisiunilor

Simona Halep, Sorana Cîrstea și Irina Begu joacă joi la Madrid, în direct  pe Digi Sport. Programul meciurilor
Simona Halep, Sorana Cîrstea și Irina Begu joacă joi la Madrid, în direct pe Digi Sport. Programul meciurilor

Cu cine va juca Simona Halep în optimile WTA Madrid

Video | Ons Jabeur - Ekaterina Alexandrova 6-2, 6-3, în semifinale la Madrid

Trei românce joacă luni la Transylvania Open, în direct pe Digi Sport 2.  Programul complet
Trei românce joacă luni la Transylvania Open, în direct pe Digi Sport 2. Programul complet

Turneul de tenis de la Roma, în exclusivitate la Digi Sport 2, până pe 19  mai 2019 | Digi24
Turneul de tenis de la Roma, în exclusivitate la Digi Sport 2, până pe 19 mai 2019 | Digi24

Simona Halep, misiune dificilă la turneul de la Madrid. Cum arată lista  capilor de serie la competiția transmisă de Digi Sport
Simona Halep, misiune dificilă la turneul de la Madrid. Cum arată lista capilor de serie la competiția transmisă de Digi Sport

Simona Halep a devenit principala favorită să câștige turneul de la Madrid

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Karolina Pliskova, ACUM, la Digi Sport 2.  "Pregătiți de acțiune?" Imaginile publicate de WTA
Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Karolina Pliskova, ACUM, la Digi Sport 2. "Pregătiți de acțiune?" Imaginile publicate de WTA

Cu cine joacă Simona Halep și Sorana Cîrstea în primul tur la WTA Madrid,  turneul transmis de Digi Sport
Cu cine joacă Simona Halep și Sorana Cîrstea în primul tur la WTA Madrid, turneul transmis de Digi Sport

Simona Halep și-a aflat adversara din turul doi al turneului de la Madrid

Video | Irina Begu - Oceane Dodin 1-6, 6-2, 6-4. Românca e în “sferturi” la  Palermo
Video | Irina Begu - Oceane Dodin 1-6, 6-2, 6-4. Românca e în “sferturi” la Palermo